Facebook Ailesi

Custom Search

12 Mayıs 2016 Perşembe

13 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu


13 Mayıs 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
İstek ve ihtiyaçlarınızı ön plana almalı, başkalarını mutlu edebilmek için katlandığınız her tür aşırılığa dur demelisiniz. Bazı kişileri memnun edebilmek için doğru bulmadığınız şeyler yapmaktan kaçının.

Boğa
Daha önce yaşadıklarınızın, yaşamsal seçimlerinizin ve bu olayların size verdiği şeklin muhasebesini yapabileceğiniz günler. Buna izin vermeniz durumunda endişeler artıyor.

İkizler
Elinizdeki işlere odaklanmanız ve mizahi, dedikodusal ya da sizi kötü gösterebilecek her tür konuşmadan uzak durabilirseniz ilerleme kaydedebilirsiniz. Sevgi temalı ilişkilerinizde de olumlu gelişmeler var.


Yengeç
Maddi getirisi olabilecek işlere odaklanmalı, getirisiz olanları elemelisiniz. İnandığınız şeyler için öneriler sunabilir veya bu konuyu destekleyici tavra bürünebilirsiniz.

Aslan
Çözüm getirme ve uzmanlığınızı sunma yeteneğiniz, yardımlarınızdan faydalanan kişiler tarafından takdir görebilir. Ama size yakın kişilerin şikayetleriyle karşılaşabilirsiniz. Bu bağlantıları tekrar değerlendirmenin tam zamanı.

Başak
Eviniz, aileniz veya mal varlıklarınızla ilgili konuları, her zamankinin aksine daha sakin ele almanız faydalı olabilir. Uyum sağlama yeteneğiniz ve önerilere açık olmanız size duyulan saygıyı artırabilir. Organize ve hazırlıklı olmanın faydası görülebilir.

Terazi
Sizi her anlamda garanti olarak gören kişilere dikkat edin. Bağlayıcı sözler verdiyseniz, yüklenilmesi gereken sorumluluklar öngörülenden çok fazla çıkabilir. Detaycı olmanız yanlışların önünü kesebilir.

Akrep
Yapabileceğiniz çok şey var ama hangisinden başlayacağınıza karar vermelisiniz. Bildiklerinize ve en iyi yaptığınız şeylere bağlılığınız kontrollü olabilmenize yardım edecektir. Size sunacak çok fazla şeyi olmayan ortaklıklardan uzak durun.

Yay
Sosyal aktiviteler veya iletişim ağınızı genişletmenizi sağlayabilecek olaylar, yeni kişilerle tanışmanızı sağlayabilir. Olaylara yenilikçi yaklaşırsanız, ileride size yardım edebilecek kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Oğlak
Sezgisel olarak ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Evde yapacağınız yaratıcı değişiklikler büyüyen sorunların çözümüne yardım edebilir. Meslektaşlarınızla veya yaşça sizden büyük kişilerle ilişkilerinizi geliştirmelisiniz.

Kova
İyimserliğiniz ve motivasyonunuz sizi başarıya taşıyabilir. Bir işbirliği ya da ortaklık, istediklerinizi önünüze serebilir. Romantizm ilişkileri kuvvetlendirebilir.

Balık
Bazı iş ya da ilişkilerinin onarılması mı yoksa bitirilmesi mi gerektiği üzerine düşünebileceğiniz günlerdesiniz. Hassas veya pratik yaklaşımlarla olayları çözebilirsiniz. Sezgileriniz sizi yanıltmayacak.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder