Facebook Ailesi

Custom Search

14 Mayıs 2016 Cumartesi

15 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

15 Mayıs 2016 Pazar Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bugün yaşanacak gelişmeler sayesinde olaylar netlik kazanabilir. Askıda kalmış ya da köşeye sıkışmış bazı konular varsa, uzun zamandır beklediğiniz an gelebilir! Doğru değerlendirmeler yapmanız gerekiyor.

Boğa
Sağduyulu olmalı ve çekiciliğinizin bilincinde hareket etmelisiniz. Önemsediğiniz bazı işler veya planlarınız, olumlu yaklaşımlarınız sayesinde olumsuz seyrini düzeltebilir. Her konunun altından kalkabilecek yetenek ve sabra sahipsiniz.

İkizler
Bazı kişilerin bir araya gelerek hareket edebilmesi düşündüğünüzden fazla zaman alabilir veya durumun böyle olması sizi rahatsız edebilir. Yine de olumlu düşünmeli ve en iyi sonucu hayal ederek ilerlemelisiniz.


Yengeç
Kendinizi sınırlamayı bırakmalı, rahatlamalı ve yaratıcılığınızın sizi nereye kadar götürebileceğini test etmelisiniz. Aşk hayatınız veya yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz her tür iş, gezegenler tarafından destekleniyor.

Aslan
Bazı konularda yetersizliklerden ya da eksikliklerden bahsetmek yerine, mevcut kaynakları doğru şekilde kullanmanızda fayda var. Belli bir zemin oluşturabilirseniz, bazı fırsatları görebilmeniz daha kolay olacaktır.

Başak
İşbirliklerinizin veya ilişkilerinizin daha tatminkâr bir hâl almaya başlayacağı günlerdesiniz. Yeni işbirlikleri veya ilişkiler kurabilir veya daha önce kurulmuş olanları canlandırabilirsiniz. Bu esnada artık size hitap etmeyen ilişkileri sonlandırma ihtimaliniz yüksek.

Terazi
Bazı konularda mükemmel bakış açılarına sahipsiniz. Yeteneklerinizi, bilginizi veya yaratıcılığınızı en yararlı şekilde kullanabileceğiniz günlerde olacaksınız. Motive edici ve fark yaratmanızı sağlayabilecek etkiler devrede.

AkrepHalletmek istediğiniz konular olabilir. Bu esnada yaşanacak bazı rahatsız edici gelişmeleri büyütmemenizde fayda var. Yağmurda yürüyüş yapmak istiyorsanız, paçalarınıza sıçrayan çamurdan yakınmamalısınız.

Yay
Eğer ihtiyaç duyuyorsanız, hayatınızın bazı alanlarında yeni düzenlemeler yapmalısınız. Burada önemli olan, bu tür bir karar almanız durumunda, ortaya son derece güzel bir sonuç çıkarabilecek enerjilerin devrede olduğunu bilmek.

Oğlak
Mevcut fırsatları belli başlı amaçlarınızı yerine getirmek için kullanabilirsiniz. Bu hafta burcunuz gerek iş yaşamınızda gerekse sevgi temalı ilişkilerinizde isteklerinizi gerçekleştirmeniz için sizi destekliyor olacak.

Kova
İş hayatınızı, sosyal yaşamınızı veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda farklı olanaklara kavuşabileceğiniz günlerdesiniz. Aşk hayatınız veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde de, hayatınızı güzelleştirebilecek fikirler aklınıza gelebilir.

BalıkBazı plan ya da projeler hakkında olumlu fikirlere sahipsiniz. Şimdi biraz da kendinize güvenmeniz gerekiyor. Çekici kabul edilebilecek farklı farklı seçeneklere sahipsiniz, değerlendirmeniz gerekiyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder