Facebook Ailesi

Custom Search

10 Mayıs 2016 Salı

16-22 Mayıs 2016 Haftalık Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumu

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Koç
Bazı kişiler bu hafta sonu, bir kez daha ne yapmaya çalıştığınızı sorgulayabilirler. Bazı planlarınızı onaylamak da istemiyor olabilirler. Dolayısıyla, o kişilere defalarca anlatmış olsanız bile, bir kez daha ne yapmak istediğinizi anlatmanızda fayda var.Bazı kişiler üzerinizde baskı yaratabilir veya strese neden olabilirler. Ufak tefek konular nedeniyle karşınızdakiyle tartışmaktan kaçının. Karşı tarafı daha fazla dinlemeli ve rahatsız edici cümleler kurmamaya özen göstermelisiniz.

Boğa
Bazı konularda yaşanabilecek gelişmeler, bu hafta sonu hayal kırıklıklarına neden olabilir. Bu yaşananlardan ne dersler çıkarmanız gerektiği üzerine düşünmeye başlarsanız, yaşananların güzel taraflarını görmeye başlayabilirsiniz.Bilgi toplamaya çalışmanın faydasını görebileceğiniz bir hafta sonu. Konuşulanlara kulak vermeli ve etrafa daha dikkatli bakmalısınız. Başkalarının söylediklerine göre değil, kendi bildiklerinize göre hareket etmeniz gerekiyor.

İkizler
Yaşamsal konforunuzu artıracak değişiklikler veya sevdiğiniz kişilerle organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi memnun edecek şeyler yapabilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda. Sizi geliştirecek veya katma değer sağlayacak aktivitelere zaman ayırabileceğiniz bir gün.Kesinleştiğini düşündüğünüz bazı planlar alışılmadık bir seyir izleyebilir. Ani gelişmelere uyum sağlamak zorunda kalabilirsiniz.
Siz evde olmadığınız için, hafta sonu size gelecek temizlik görevlisine kapıyı açacağını söyleyen komşunuz, telefon edip, "Ben hafta sonu yokum. Anahtarları paspasın altına bıraktım. Oradan alacaklar" derse, şaşırmayın.

Yengeç
İş yaşamınızı ilgilendiren konularda gelişebilecek ani olaylar söz konusu olabilir. Sabırlı davranmayı başarabilirseniz, başta rahatsız edici gibi duran bu gelişmelerin, aslında varmak istediğiniz yolda daha hızlı hareket etmeniz anlamına geldiğini görebilirsiniz.Size güvenerek hareket eden kişiler olabilir. Bu kişilere bazı önerilerde bulunsanız bile, kendi istek ve ihtiyaçlarınız için zaman ayırmanız gerektiğini anlatmalısınız. Size yük olan kişiler canınızı sıkabilir.

Aslan
Bazı kişiler, bazı konularda istikrarsız davranabilirler. Sizin yolunuza çıkmaya çalıştıklarını da gözlemleyebilirsiniz. Sakinliğinizi korumalı, uzlaşmacı ve affedici olmalı, olayları kişisel algılamamalısınız. Duygusal veya maddi açıdan kendinizi baskı altında hissetmeniz, bazı konularda aşırı tepkiler vermenize neden olabilir. Sizi dinlememekte ısrarcı olan kişilere laf anlatmanız zor olacaktır. En iyisi sakin bir ses tonuyla konuşmanız olacak.

Başak
Bu hafta, bazı kişilere destek olmak konusunda düşündüğünüzden fazla şey yapabilirsiniz. Yardımlarınız ileride size de yeni iş alanlarının veya işbirliklerinin yolunu açabilir. Kârlı veya kazançlı çıkacağınızı düşündüğünüz, basit gibi görünen bazı olaylar ya da durumlar oldukça karmaşık hal alabilir. Olayları hafta sonunun atmosferine vermeli ve harekete geçmek için pazartesi gününü beklemelisiniz.

Terazi
Anlaşmazlıklar, yanlış uygulamalar, yanılgılar ya da olumlu düşünceyi zorlaştıran gelişmeler söz konusu olabilir. Bu tür olumsuzlukların hafta sonu oluşan gezegen dizilimlerinden kaynaklandığını düşünüp, geçici bir durum olduğunu bilmeniz sizi rahatlatacaktır.Destek, katkı veya yardımlarınızın takdir edileceği bir gündesiniz. Olumsuz düşünceye sahip kişilerden uzak durmanızda fayda var. Zira, bu güzel günü bozabilecek kişilere yorum yapmak günün olumlu akışını bozabilir.

Akrep
Apaçık ortada olan durumları tartışmak anlamsız olsa da, bu hafta sonu zaman zaman böyle olaylar yaşayabilirsiniz. Olayların sizin yararınıza sonuçlanmasını istiyorsanız, şaibeli tavsiye ya da önerileri olan kişileri dinlemeyip, kendi bilgilerinize göre hareket etmeniz gerekebilir.İstikrarlı ve kararlı duruşunuz sizi hedeflerinize taşıyacaktır. Ancak herkesi memnun etmeniz güç olabilir. Önemli olan sizi neyin mutlu ettiği olduğuna göre, kendiniz için en iyisini düşünmelisiniz.

Yay
Bu hafta sonu, eğer bazı olayların kontrolü tam olarak sizde olsaydı, neler yapabileceğinizi düşünüp, hedefler koyabilir ve peşinden gidebilirsiniz. Bu olaya konsantre olmanız durumunda önünüze hiçbir şey ve hiç kimse çıkamayacağa benziyor.Ziyaretler veya kısa mesafeli yolculuklar söz konusu olabilir. Yolculuklar esnasında bazı konularda vizyonunuzu geliştirebilirsiniz. Özel kişilerle planlarınızı paylaşmanız durumunda planlarınızın başarı şansı artabilir. Evinizi veya yaşadığınız yeri geliştirecek işler gündemde.

Oğlak
Meslektaşlarınızı, ailenizi, arkadaşlarınızı veya işbirliği içerisinde olduğunuz kişileri ilgilendiren konularda yaşanan gelişmeler veya açıklamalar sizi hazırlıksız yakalayabilir. Bu olaylara uygun yeni düzenlemeler yapılması, planlarda değişikliğe gidilmesi gerekebilir.Ailenizle veya sizden yaşça büyük kişilerle vakit geçirebilirsiniz. İnce düşünceli ve yardımsever olmanızın karşılığını göreceksiniz. Bazı işbirlikleri veya ilişkiler düşündüğünüzden daha fazla şey vaat ediyor olabilir.

Kova
Sizin katkınız olsa da olmasa da, bazı kişiler bazı bilgi veya haberlerin sizin tarafınızdan yayıldığına ya da bu duruma bir şekilde dahil olduğunuza dair bir fikre kapılabilirler. Doğru ya da değil, bu durumu inkar etmeniz gerekebilir. Planlarda sıklıkla değişiklikler yapılması gerekebilir. Dolayısıyla, gün itibariyle akışa göre hareket etmenizde fayda var. Özgür ruhunuz dikkat çekmenize neden oluyor. Rutin yaşamının dışına çıkması zor olan kişilerin size ayak uydurmasını beklemeyin.

Balık
Bazı kişilerin ne yapmaya çalıştıklarını veya kim olduklarını sorgulayabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Belli şekillerde hareket etmeye başlamadan önce, olayları tüm gerçekleriyle aydınlatmanız gerekebilir.İlgi alanınıza giren sektörlerdeki kişilere danışabilir veya bilişim piyasasındaki işlere göz atabilirsiniz. Doğru kişilerle bir araya gelmeniz durumunda sunabileceğiniz şeyleri göstermeniz veya kendi seçeneklerinizin farkına varmanız daha kolay olacaktır.Kendimizi zinde, aktif ve keyifli hissedeceğimiz, çevremizdeki kişilere karşı cömert davranabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak akşam saatlerinde Satürn'ün etkisiyle kendimizi kısıtlanmış veya huzursuz hissedebiliriz.

Diğer Yazılar;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder