Facebook Ailesi

Custom Search

15 Mayıs 2016 Pazar

16 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu

16 Mayıs 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Koç
Baskının hakim olduğu bir ilişkinin üzerine gitmek için uygun zamanlar olmadığını fark edebilirsiniz ya da etseniz iyi olur. Bu tür ilişkileri zorlamak için başka bir zamanı beklemek yararınıza olacaktır.

Boğa
Sağlık, iş veya duygu başlıklı konuları ele alırken daha yaratıcı olmalı ve sıra dışı düşünmeye gayret etmelisiniz. İlham veren fikirleriniz harika sonuçların ortaya çıkmasını sağlayabilir.

İkizler
Oldukça ilginç ve yoğun birkaç günlük süreçtesiniz. Bugünlerde karşınıza çıkabilecek fırsatları değerlendirirken, şu an alacağınız kararların uzun vadeli olabileceği ihtimalini unutmamalısınız.


Yengeç
Ani karşılaşmalar, yaşanacak bazı olaylar dikkat gerektiriyor. Bir süredir devam eden, içinden çıkılması zor bir durumu çözmenizi sağlayacak ipuçları kendini gösterebilir.

Aslan
Genelde sosyal birisi olmanıza rağmen, normalden daha sosyal olmaya ve bol bol dışarıda vakit geçirmeye çalışmanız bazı eğlenceli teklif, davet ya da önerilerle karşılaşmanızı sağlayabilir.

Başak
Maddi durumunuzu, kaynaklarınızı veya belli özelliklerinizi ilgilendiren başlıklarda ön plana çıkan konular söz konusu olabilir. Gelişmeler sizi en iyi şekilde uyan seçimler yapmanıza yardım edebilir.

Terazi
Bundan sonra olacaklar hiç beklemediğiniz türden şeyler olabilir. Hiç önemli değil. Siz biraz rahatlayın ve olan bitenin keyfini çıkartmaya bakın.

Akrep
Daha araştırmacı olmalısınız. Hangi konuda ilerlemek istiyorsanız, o konuya konsantre olmanız ve dikkatinizi yoğunlaştırmanız gerekiyor.

Yay
Uzun vadeli iş veya planlarınızı etkileyebilecek rastlantısal ya da az rastlanır türden olaylara açık günlerdesiniz. Neyse ki, sürprizlere her zaman açık bir burca mensupsunuz.

Oğlak
İş hayatınızı, yaşadığınız yeri, sosyal yaşamınızı veya ailenizi ilgilendiren konularda ilginç gelişmeler söz konusu olabilir. Olaylara olumlu yaklaşmanız durumunda gelişmeler sizin yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Kova
İlerlemek ve genişlemek için elinizden geleni yapmalısınız. Bu uğurda yer değiştirmeniz, yeni işlere girişmeniz veya bambaşka bir yönde ilerlemeniz gerekse bile, hiç denememiş olmaktan iyidir.

Balık
Pazarlıklar, tartışmalar, işbirlikleri veya ortak kaynak kullanımı gerektirecek konular ön plana çıkıyor. Ancak, üzerinde yoğunlaşılması gereken konular sizin uyguladığınız kadar güç gerektirmiyor olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder