Facebook Ailesi

Custom Search

16 Mayıs 2016 Pazartesi

17 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu

17 Mayıs 2016 Salı Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Size iyi gelebilecek tavsiyeleri görmezden gelmek anlamına bile gelse, sorunlu ortamlardan ve tartışmalardan kaçınmanız gereken günlerdesiniz. İnsanlar birkaç gün için, mantıklı şekilde problemleri dinlemek istemiyor, sadece ters tepkiler verme eğiliminde olabilirler.

Boğa
Daha uyumlu ve sakin bir profil çizmeniz durumunda karşınızdaki kişilerin size daha rahat yaklaşacaklarını ve bir dediğinizi iki etmeyeceklerini fark edeceksiniz. Dolayısıyla, olabildiğince zarif görünmeye çalışın.

İkizler
Belli anlaşmaları veya ekonomik başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda tartışmalı ortamlara girmekten kaçınmalısınız. Etkileme şansınız olmayan durumları etkilemek için ısrarcı olmanız sizi zorlayabilir.


Yengeç
İlişki veya iş birliklerinizi irdeleyebileceğiniz ve başarısız ilişki ve iş birliklerinizin başarısız olma nedenlerini araştırabileceğiniz birkaç gün.

Aslan
Belli konuları düzenlemek, planlayarak belli sonuçlar elde etmek en önemli özellikleriniz arasındadır. Ancak, bugünlerde konuyla ilgili diğer kişiler düşünüldüğünde gayretlerinize değmeyeceğe benziyor diyebilirim Niobe'ce. Dolayısıyla, akışa bırakın.

Başak
Bazı kişilerin ne söylediğinizi, daha önce neler yaptığınızı ve hangi noktalarda bulunduğunuzu net olarak anlamasını istiyorsunuz. Bu esnada, olduğunuzdan daha egosu yüksek bir görüntü vermemeye dikkat etmenizde fayda var.

Terazi
Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken on günlük süreçtesiniz. Ne kadar mantıklı veya zarif konuştuğunuzu düşünseniz de, sizi yanlış anlayabilirler veya hiçbir şekilde sizi dinlemeyebilirler.

Akrep
Bazı konulara tamamen kayıtsız kalmanız, karşı tarafı çileden çıkartabilir. İstediğiniz şey zaten buysa, istediğinizin fazlasını alabileceğinizi garanti ederim..

Yay
İşinize karışan veya işinizi eleştiren kişiler söz konusu olabilir. Provokasyonlara tepki vermemenizde fayda var. Ancak, bazı konularda aşırı inatçı olmanız veya kendi bildiğiniz yoldan şaşmamanız da sorun yaratabilir. Esnek olmaya çalışın derim Niobe'ce.

Oğlak
Değerli fikir ve düşüncelere sahip olmanıza rağmen, bu konularda karşı tarafı ikna etmek istiyorsanız, yokuş aşağı 170 km. hızla inen damperli kamyon görünümü vermemeye özellikle dikkat etmelisiniz. Sakin diyaloglar daha fazla iş görecektir.

Kova
Bugünlerde karşı tarafla diyaloglarınızda daha dikkatli hareket etmenizde fayda var. Her ne kadar söyledikleri ilginizi çekmese bile, dinliyor ve anlıyor izlenimi vermeniz ilişkilerinizin kuvvetlenmesini ve sizi daha fazla ciddiye almalarını sağlayacaktır.

Balık
Önemli konularda ani çıkışlar yapılmaması ve pek çok kişinin bilgisine başvurulması gereken birkaç günlük süreçtesiniz. Sizi gereğinden fazla motive eden ve hızlı tepkiler vermenize neden olan kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder