Facebook Ailesi

Custom Search

18 Mayıs 2016 Çarşamba

19 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu

19 Mayıs 2016 Perşembe Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Duygularınızı kontrol altında tutmamanız sevdiğiniz bir kişiyle tartışmalara neden olabilir. Olaylara belli bir açıyla yaklaşmanız karşı karşıya olduğunuz problemlerin çözümünü sağlayabilir.

BOĞA
Belirsizliklerin planlarınızı bozmasına izin vermeyin. Hızla hareket etmeniz çevrenizdekileri şaşırtabilir. Evde yapacağınız değişiklikler özel ilişkilerinizin de gelişmesini sağlayabilir.

İKİZLER
Yeni şeyler deneyebilir, yeni önerilerde bulunabilir veya rekabet ortamına girebilirsiniz. Ama her koşulda işbirliğine yatkın olmanız size kazandıracaktır. Sosyalleşmek parlak sonuçlar elde etmenizi veya aşk hayatınızı geliştirmenizi sağlayabilir.

YENGEÇ
Maddi veya sağlıkla ilgili konularda ya da vereceğiniz sözlerde sır saklanmaması gerekiyor. Sizin için en yararlı adımı atabilmek için havadaki griliği aydınlatmanız gerekiyor. Bazı konularda fikirleriniz değişebilir.


ASLAN
Bir fikri yürürlüğe koymalı ve artık arkanıza bakmamalısınız. Gereken çalışmayı yapmanız sunabileceklerinize odaklanmanıza yardım edebilir. Özgün sunumunuz yeni bir yolla gelir elde etmenizi sağlayabilir.

BAŞAK
Sosyal aktiviteler veya seyahatler sırasında romantizmi yakalayabilirsiniz. Bulunduğunuz çevrede işinize yarayacak özelliklerinizin farkına varabilirsiniz.

TERAZİ
Değişen planlar yüzünden çaresiz veya üzgün hissetmek yerine size verilen görevleri bir an önce yerine getirmeye çalışmanız zaman kazanmanızı sağlayabilir. Özel hayatınızla ilgili kararlar alırken kuvvetli ve cesur olmanız ödülleri beraberinde getirebilir.

AKREP
Mevcut pozisyonunuzu değerlendirmeniz, size maddi, fiziksel veya duygusal faydalar sağlayacak sonuçlara ulaşılmasını sağlayabilir. Yaşam tarzınızı değiştirmeniz hayatınızdaki değer verdiğiniz kişilerle daha iyi ilişkiler kurmanızı sağlayabilir.

YAY
Fikirlerinizi kendinize saklamanızda ve belli jestler yapılmasını beklemekten vazgeçmenizde fayda var. Hedeflerinize ulaşmak için yalnız devam etmeniz gerekiyor olabilir. Evle ilgili beklenmedik değişiklikler yararlı sonuçlar doğurabilir.

OĞLAK
Şu an değiştirilmesi zor şeyler sizi daha fazla üzmemeli, önünüze bakmalı ve mevcut işlerinize yoğunlaşmalısınız ya da yeni bir iş arayışı size iyi gelebilir.

KOVA
Hayatınızda fark yaratmanıza yardım edebilecek enerjik kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bir işbirliği sahip olduğunuz şeyleri pazarlayarak olumlu sonuçlar elde etmenize yardım edebilir.

BALIK
Evde veya işyerindeki ilişkileriniz için daha fazla gayret göstermeniz gerekiyor olabilir. Bazı konuları şekillendirmek için her şeyin aşırısına kaçma riskiniz var. Rutin yaşam biçiminizde veya hayatınızı kazanma biçiminizde yakın gelecekte olumlu değişiklikler olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder