Facebook Ailesi

Custom Search

1 Mayıs 2016 Pazar

2 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumu2 Mayıs 2016 Pazartesi Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Birlikte hareket etmeniz gereken bazı kişiler, sizin gösterdiğiniz yoldan gitmek istemiyor veya sizin önerilerinizi dikkate almıyor olabilirler. Her ne kadar, sizi dinleseler hoşunuza gidecek olsa da bırakın kendi bildikleri gibi hareket etsinler.

Boğa
Geçmişle bağlantılı dayatmalar, görevler veya bağlayıcı sözler tekrar yüzünü gösterebilir. Daha önceden verilen sözlere bağlı sıkıntılı durumları yatıştırmak zor olabilir ama siz sakinliğinizi bozmadan elinizden geleni yapmaya çalışmalısınız.

İkizler
Bazı konularda inişli çıkışlı duygulara sahip olabilirsiniz. Kesin kararlara varmakta zorlanmanız veya farklı niyetlerle çıktığınız bir yolda yanıldığınızı düşünmeniz veya olayın bambaşka bir şekle dönüşmesi sıkıntı yaratsa bile, aslında ne istediğinizi anlamanızı da sağlayabilir.


Yengeç
Bugünlerde yaşanan gelişmeler her ne kadar görmezden gelmeye çalışsanız da bazı ilişkilerin veya işbirliklerinin giderek daha da karmaşık şekle dönüştüğünü görmenizi sağlayabilir. İlişki veya işbirliklerinde ekstra baskıların ekstra sıkıntı yaşatmasını engellemekte fayda var.

Aslan
Tartışmalardan uzak durmalısınız. Gergin ortamlardan kaçmanın veya sorunlu konulara çözüm getirmenin zeki yollarını bulmak zor olsa da oldukça garip olarak tanımlanabilecek çözümler bulabilirsiniz.

Başak
Yaratıcılık gerektiren veya aşk hayatınızı ilgilendiren konularda kendinizi göstermenize olanak sağlayacak durumlar oluşabilir. Gergin etkiler hakim olsa da fırsatları değerlendirebilmek için hayattan ne beklediğinizi ve sizi nelerin mutlu ettiğini belirlemeniz gerekiyor.

Terazi
Belli başlı konularda çok fazla uğraş vermiş, üzerinde fazlaca düşünmüş, çok çalışmış, başkarını ikna için çok yorulmuş olabilirsiniz. Tüm bu işlerde hata yapmamak için detayları çok fazla önemsemeniz gereken günlerdesiniz. Kulaklarınızı açık tutun.

Akrep
Duygusal yaşamınızı veya ekonomik konuları ilgilendiren başlıklarda daha geniş planlar yapmanız ve yaptığınız planlarda bazı düzenlemelere gitmeyi düşünmeniz gerekiyor olabilir.

Yay
Herkes birbirinin fikrini değiştirmeye çalışır. Ancak bazı kişilerin fikirlerinin yanlışlığını kabul edip özür dilemesini beklerseniz sorunlar oluşabilir. Esnek olmayı başarırsanız her şey yolunda gidecektir. Geniş düşünün.

Oğlak
Önerilerinize kulak asmayan, fikirlerinizi önemsemeyen, davet veya tekliflerinizi geri çeviren, sizin yolunuzdan gitmeyen veya bazı konularda düşündüğünüzün dışında tepki veren kişiler olabilir. Bugünlerde bu durumlarda daha esnek olmak gerekebilir.

Kova
Duygusal, ticari veya yaratıcılık içeren işlerle ilgili konularda bazı duygularınızı görmezden gelmekte zorlanabilirsiniz. Bu alanda çok fazla düşünmek zorunda kalmanız yorucu da olabilir.

Balık

Bazı konularda fevri tavırlarda bulunmamak için kendinizi zor tutabilir veya kendinizi tutamayarak bazı kişilerin geçmişte olanları hatırlamasına sebebiyet verebilirsiniz. Sakin ve kontrollü olmanız gereken günlerdesiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder