Facebook Ailesi

Custom Search

4 Mayıs 2016 Çarşamba

22 Mayıs 2016 Dolunay ve Burçlar

Dolunay

22 Mayıs 2016 Yay Burcu Dolunayı ve Burçlara Etkileri

Dolunaylar sonlanma ve sonuçlanma enerjileri içerirler.Dolunaylar sonlanma ve sonuçlanma enerjileri içerirler.
Yarın meydana gelecek dolunayın beş günlük etkisini, dün gazetedeki yazımda ve Instagram'da ele almıştım. O yüzden uzatmıyorum. Bugünü ise Yay burucndaki dolunayın, 9–17 tarih aralığında doğmuş kişiler başta olmak üzere (özellikle Akrep, Boğa, Kova, Aslan burçlarında) hepimizi hangi farklı alanlarda etkileyebileceğine ayırdım. Hepinize keyifli günler diliyorum.

Koç
Duygusal yaşam veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda yoğun veya hafif sıkıntılı beş günün içindesiniz. Ödemeler ya da yeni haberler, verdiğiniz sözlerle ilgili hataları hatırlatabilir.

Boğa
İlişki veya işbirliği içinde olduğunuz kişilerin kontrolden çıkan hareketleri sizi zorlayabilir. Onlarla aranıza mesafe koymalı, tartışmalı ortamlara girmemeye dikkat etmelisiniz.

İkizler
İş hayatınızı veya sağlığınızı ilgilendiren konularda hassas durumlar söz konusu olabilir. Bu alanlarda önemli konuşmalar yapmak için uygun günlerde değilsiniz. Düşünmeden konuşmayın!


Yengeç
Birkaç gün boyunca baskıcı kişiler yüzünden sıkıntı yaşanabilir. Aşırı tepkilerden kaçının. Aşk hayatında gergin etkiler olsa da yeni aşklar, mevcut aşklarda besleyici gelişmeler doğabilir.

Aslan
Aile, eğitim veya evle ilgili başlıklarda zorlu birkaç günün içindesiniz. Genel anlamda bir gerilim söz konusu olabilir. Kimin neyi niye söylediğini düşünmek için birkaç gün bekleyin.

Başak
Birkaç gün için genel bir gerilim hakim. Görevlerini yerine getirmeyen kişilerle şimdilik diyaloğa girmemek daha doğru. Eğitim anlamında olumlu gelişmeler söz konusu.

Terazi
Maddi kaynakları ve anlaşmaları ilgilendiren konularda önemli gelişmeler olabilir. Ortam yatışmadan harekete geçmeyin. Sorumluluklarınız seyahatlerle ilgili sıkıntılara neden olabilir.

Akrep
Kendinizi gergin hissedebileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Önceliklerinizi daha iyi anlamaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte maddi konularda da dikkatli olunması gerekiyor.

Yay
Gizli kapaklı konular su yüzüne çıkıyor, aleyhinize hareket eden kişilerin kim olduğunu görebilirsiniz. Özel yaşam veya işle ilgili bazı konular stres yaratabilir. Sağlığınızı koruyun.

Oğlak

Görevlerini yerine getirmeyen kişiler veya bir işinizin yolunda gitmemesi stres yaratabilir. Sosyal ilişkileriniz zorlansa da yeni bir ilişki yeni bir sosyal çevreye girmenizi sağlayabilir.

Kova
İş ve aile arasında denge sağlamak zor olabilir. Birkaç gün kariyer, ev veya işinizle ilgili konularda zorlanabilirsiniz. Yaşanacak olaylar yeni kararları gündeminize taşıyabilir.

Balık
Seyahatlerle ilgili konular ailenizi ihmal etmenize neden olabilir. Fikir farklılıklarına bağlı tartışmalar gündemde. Yakın çevrenizin artan istek ve talepleri ise sizi yorabilir.

Diğer Yazılar;Hiç yorum yok:

Yorum Gönder