Facebook Ailesi

Custom Search

21 Mayıs 2016 Cumartesi

22 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2016 Pazar Günlük Astroloji Burç Yorumu

KOÇ
Bazı konularda yapacağınız seçimler ya da seçeceğiniz yöntemler her şekilde aşırılıklara neden olabilir. Dolayısıyla, maddi veya duygusal konu her ne ise, dengede çözümler sağlayacak yollar bulmaya odaklanmalısınız.

BOĞA
Planlarda bazı değişiklikler olabilir. Her ne kadar görüntüde olan biten şeyler sizi rahatsız etse bile, aslında bu durumun sizin için en iyisi olduğunu ve en iyi sonuçları doğuracağını zaman içerisinde göreceksiniz.

İKİZLER
Ailenizi veya arkadaşlarınızı memnun edebilmek için kendi istek ve ihtiyaçlarınızı arka plana atıyorsunuz. Her ne kadar başkalarına yardımcı olabilmek sizi de mutlu etse de arka plana atılan ihtiyaçlar sıkıntı yaratabilir.


YENGEÇ
Yapmanız gereken şeyler (tadilat planı, gelir artışı sağlayacak düzenlemeler, tatil programları vb.) olduğunu düşünüyorsanız, bugünlerde aynı zamanda bu girişimlerde bulunmaktan mutluluk duyacağınızı da fark edebilirsiniz. Dolayısıyla, ne gerekiyorsa yapmalısınız.

ASLAN
Bazı konularda bazı kişilerle fikir çatışması yaşayabilirsiniz. Kendi fikirlerinizin doğruluğunda ısrar etmeniz olayları büyütebilir. Bunun yerine birkaç gün bekleyip ardından aynı konuları tekrar tartışmak, uzun vadeli çözümler bulunmasına yardım edebilir.

BAŞAK
İnsanları memnun etmek adına bazı konularda gerçek duygu veya düşüncelerinizi saklıyor ya da saklayacak olabilirsiniz. Ancak herkesten önce kendinize dürüst olmalı ve gerçek duygularınızla yüzleşmelisiniz.

TERAZİ
Biraz iniş çıkışlı bir seyir izlese de belli plan, proje ya da hedeflerinizden sapmamalı ya da vazgeçmemelisiniz. İlerlemenize veya genişlemenize yardımı dokunabilecek işler gezegenler tarafından da destekleniyorlar.

AKREP
Bir süredir uğraşmak durumunda kaldığınız konularda kısa süreli uyarılar yapmanın faydasını göremeyebilirsiniz ya da bu şekilde bilgi almak kolay olmayabilir. Ancak, ne olursa olsun, siz, bu durumu deneyerek görmek isteyeceğe benziyorsunuz.

YAY
Ekip çalışmalarına uyum sağlamak veya işbirliklerine açık olmak gereken bir dönemdesiniz. Sizi endişelendiren veya şüpheleri artıran durumlar varsa dile getirebilirsiniz. Yapılacak anlaşmalarda ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa bu alanda, her detayın gözden geçirilmesi gerekiyor.

OĞLAK
Bugünlerde, bazı kişilerin bazı konulardaki yorumları ya da yaptıkları hareketler sizi oldukça şaşırtabilir. Ancak "Hadi canım! Ne diyorsun? Ya da Nasıl olur?" türünde yorumlar yapmak yerine sessiz durup renginizi belli etmemenizde fayda var.

KOVA
Her zaman olduğu gibi, en mantıklı ve gerçekçi düşünen burçlardan birisisiniz. Bugünlerde, akıl çerçevesinde bazı konular hakkında ikna etmeye çalışacağınız kişiler olursa, bu konuda hiç zorlanmayacaksınız.

BALIK
Bir an önce, somut adımlar atmanız gerekebilir. Ancak, pek çok şey aslında göründüğü gibi olmayabilir ya da sunduğunuz teklifler veya çözüm önerileri istediğiniz etkiyi yaratmayabilir. Dolayısıyla, birkaç gün bekleyip hareket etmenizde fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder