Facebook Ailesi

Custom Search

17 Mayıs 2016 Salı

23 - 29 Mayıs 2016 Haftalık Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumları

Astrolog Filiz Özkol 23 - 29 Mayıs 2016 Haftalık Burç Yorumları

Duygularımızı dile getirme fırsatı bulabiliriz. Ancak akşam saatlerinde, geçmişe bağlı kırgınlıklar tekrar nüksedebilir. Yaralayıcı kelimeler bizde veya karşımızdaki kişilerde moral bozukluğu yaratabilir. Bu tür hassasiyetlerimiz varsa, bunları telafi edebilme şansı bulabiliriz.
Kısacası duygusalız bugünlerde. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Kendinizi, yalnız, halsiz veya stresli hissedebileceğiniz günlerdesiniz. Psikolojik anlamda iyi hissetmenizi sağlayacak ve size keyif veren şeylerle vakit geçirmeniz gereken günler. İş olanakları söz konusu olabilir.İstikrarsız tavırları olan ya da mantıksız hareket eden kişilere yanlışlarını göstermeye çalışabilirsiniz. Ancak, tüm bunlar olurken ne yapmaya çalıştıklarını sormanızın, bu saatten sonra kimseye bir faydası olmayacağı için, sakin kalmanızda fayda var.

Boğa
Özel yaşamınızda gerçekçi düşünmekte zorlanabileceğiniz, hayallere açık günlerdesiniz. Bazı konularda sizinle birlikte hareket etmeyen kişiler sizi şaşırtabilir. Aşk hayatınızda yenilikler söz konusu olabilir.Bulunduğunuz noktada olaylara olumsuz değil, olumlu yaklaşmanızda fayda var. İsteklerinizi elde etmenize yarayacak planlar yapmanın faydasını görebilirsiniz.


İkizler
Altından kalkmakta zorluk çekeceğiniz görev veya sorumluluklarla uğraşabilirsiniz. Size verilen sözlerin yerine gelip gelmeyeceği kafanızı karıştırabilir. Yeni eğitimler, kurslar, seminerler söz konusu olabilir.Faydalı ve mantıklı tavsiye veya fikirlerinizi görmezden gelen ya da önemsemeyen kişiler söz konusu olabilir. Bu kişilerin bu hatalı tavırlarının çok fazla üzerinde durmayın. Yapacak çok işiniz var. Kaldıramayacağınız görevler üstlenebilir, sözlerinizin arkasında duramayabilirsiniz.

Yengeç
Seyahatler, kurslar, seminerler, eğitim hayatı, yabancılarla ilişkiler veya hukuki başlıklı konular kafanızı kurcalayabilir. Konu ne olursa olsun zor bir dönemin ardından her şeyin altından kendi başınıza kalkamayacağınızı anlayacaksınız. Size gereğinden fazla sorumluluk yükleyecek işlerin altına elinizi sokmaya çalışan kişiler olabilir. Aklınızı toplamanız ve fikirlerinize çekidüzen vermeniz gerekiyor. Malum birkaç ay zor şeyler yaşadınız. Artık, yeni planlar yapmanın zamanıdır.

Aslan
Ödeme, alacak verecek, prim, miras, burs, komisyon gibi konulara yoğunlaştığınız günlerdesiniz. Bu alanlarda yanıltılmamak için daha fazla araştırmacı olmanızda fayda var. Çalışmalarınıza değeceğini göreceksiniz.Olaylara her koşulda iyimser yaklaşmanın, rahat hareket etmenin zamanı değil. Artık yavaş yavaş daha tedbirli ve detaycı ilerlemeniz gerekiyor. İşlerinizde size faydası dokunabilecek, bilgi sahibi eski tanıdıklarla bağlantı kurabilirsiniz.

BaşakHer ne kadar hassasiyet içeren bir hafta sonunda olsak da, yeni ilişkilere, flörtlere açıksınız veya mevcut partnerinizle ilişkinizi renklendirebileceğiniz olanaklar da ortada. Yeteneklerinizi maddi anlamda fırsata dönüştürebilir veya yeni işbirlikleri içerisine girebilirsiniz. Belli işlerde yer almanın veya bazı yatırımlar yapmanın geçerli nedenleri üzerine yoğunlaşmanızda fayda var. Siz tam tersi, bu girişimlerde bulunmanın olumsuzlukları üzerine düşünerek zaman kaybediyor olabilirsiniz. Eleştiri ve şikayetlerden uzak durun.

Terazi
Yeni teklifler, davetler veya işbirlikleri gündeme gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla veya iş yaptığınız kişilerle birbirinizi destekleyebileceğiniz birkaç günün içerisindesiniz. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor. Günlük plan veya programlarınızda nedensiz değişiklikler yapabilirsiniz. Değiştiremeyeceğiniz şeyler varsa üzülmeyin ve gelen teklif ve davetleri gülümseyerek kabul edin derim

Akrep
Aşk hayatınızın ve sevgi temalı ilişkilerinizin her şeyin önüne geçtiği günlerdesiniz. Bu durumun zafiyet haline dönüşmesine ve iş hayatınıza ya da hayatınızda önceliği olan konulara zarar vermemesine dikkat etmeniz gerekiyor. Çocuklarla ilgili haberler de söz konusu olabilir.Bazı taleplerinizi kibar bir dil kullanarak belirtmeniz durumunda karşınızdaki kişilerin, isteklerinizi daha çabuk yerine getirdiğini görebilirsiniz. Gergin ortamlar veya bazı değişiklikler yaralanma sebebi olabilir. İsteklerinizin gerçekleşmesi veya işlerinizin yoluna girmesi türünde olaylar hızlanıyor.

Yay
Ev ve aile başlıklı konuların ön plana çıktığı günlerdesiniz. Ev alımsatımı, kiralama, tadilat, tamirat gerektiren işler veya ev arkadaşı bulma türünde konular zamanınızı alıyor olabilir. İş hayatınızda fırsatlara açık günlerdesiniz.Yaptığınız planlar, beklentileriniz ve meydana gelen veya gelecek olan olaylar birbirinden farklı olabilir. Ortaya çıkan veya çıkacak olan bilgiler veya yaşanan ya da yaşanacak olan gelişmeler yaptığınız planların dışında gelişmiş veya gelişecek olmalı.

Oğlak
Medya, halkla ilişkiler, ticaret, bilişim konularıyla meşgul olabilirsiniz. Bu alanlardan bazılarında fırsatlar yakalamış veya yakalayacak olabilirsiniz. Bütün karmaşanın ortasında aklıselim davranmakta ya da sabır gösterilmesi gereken durumlar giderek artarken sakin ve doğru psikolojide kalmakta zorlanabilirsiniz. Ancak yine de iyimser düşünmeye çalışmalı ve en iyisini ummalısınız.

KovaBazı iyi fikirlerinizi kazanca dönüştürebileceğiniz günlerdesiniz. Burs, sponsorluk, kredi bulmak veya borç alacak meselelerinde mesafe almak türünde olaylar söz konusu olabilir. Maddi başlıklarda karışıklık yaşadıysanız, ani hareketlerden uzak durmalısınız. Sizin müdahaleniz olmasa dahi, insanlar birkaç gün içerisinde yaptıkları hataların farkına varabilirler. Dolayısıyla müdahale edemiyorsanız üzülmeyin. Ancak, müdahale edememeniz ve yapılan hatalı hareketlerin ya da yanlış hesapların görülememesi olayların olumsuz sonuçlarını engelleyememeniz anlamına da geliyor maalesef.

Balık
Düne oranla kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz, sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizdeki sorunları konuşmak bugün daha kolay olabilir ya da bazı konularda yalnız ilerlemenin de mümkün olduğunu anlayabilirsiniz.
Tam da vazgeçmek üzere olduğunuz planlar, programlar, işler veya işbirlikleri varsa, yeni gelişmeleri doğru takip etmelisiniz. Doğru zamanda doğru kişilerle karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizi aktarıp harekete geçeceğiniz konularda, her şeyin yazıya dökülmesi önem taşıyor.

Diğer Yazılar;Hiç yorum yok:

Yorum Gönder