Facebook Ailesi

Custom Search

22 Mayıs 2016 Pazar

23 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bugünlerde alacağınız tavsiyeleri dikkatle dinlemenizde fayda var. İlk bakışta bazı şeyler size mantıklı gelmese de, duyduklarınız, aradığınız çözümün ta kendisi olabilir.

Boğa
Bir türlü çözüme kavuşmayan ya da tamamlanamayan bir konuya yeni bir stille yaklaşmanız gerekebilir. Kendi kendini tekrar eden hareketler çözümsüzlüğü besliyor olabilir.

İkizler
Daha fazla para kazanmanıza yardım edecek yaratıcı fikirleriniz olabilir. Üzerinde çalıştığınız riskli ya da zorlayıcı uğraşlar faydaya dönebilir.


Yengeç
Halledilmesi gereken konuları çözdüyseniz sorun yok. Ancak çözemediyseniz, bu konuları konuşmak ya da üzerine gitmek için daha sakin bir gün seçmeniz yerinde olur.

Aslan
Bugün içerisinde bulunduğunuz duygu durumu (olumlu ya da olumsuz) her ne olursa olsun, karşı tarafın bilmesine izin vermelisiniz. Bu sizin yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Başak
Üzerinde çalıştığınız bir konu bugünlerde çözülmek üzere. Konu bu haldeyken üzerine gitmeniz, olayların seyrini aksi yönde değiştirebilir, biraz sabırlı olun.

Terazi
Elinizdeki işleri tekrar tekrar gözden geçirmek yerine, karşı karşıya olduğunuz (veya olmak üzeresiniz) fırsatı iyi değerlendirin. Düşünmek yerine, eyleme geçmeniz gerekiyor.

Akrep
Aklınıza aniden, tüm yeteneklerinizi kolayca göstermenize veya zorlukları yenmenize yardım edecek bir yöntem gelebilir ya da getirilebilir. Ancak iyi düşünün, her şey ilk anda göründüğü gibi olmayabilir.

Yay
Özel bir teklif alabilir veya önemli bir fırsatla karşılaşabilirsiniz (ya da aldınız veya karşılaştınız bile). Olay resmiyet kazanmadan çevreyi haberdar etmek doğru olmayabilir, biraz bekleyin.

Oğlak
Normal koşullarda tüm ileri bir plan çerçevesinde götürmeyi seversiniz. Ama bugün yaşanacak gelişmeler, kendi ivmesini belirleyerek, işleri doğal akışına bırakmayı gerektirebilir.

Kova
Alışkanlıklarınız veya yerleşmiş düşünceleriniz, aklınıza ani fikirler getirebilir ve farkındalığınızın artmasıyla hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilir, yeni bakış açıları kazanabilirsiniz.

Balık
Bazı kişilerin getirdiği kısıtlamalar veya kurallar üzerine daha fazla düşünmeniz, yaşamınızı kolaylaştıracak çözümler bulmanızı sağlayabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder