Facebook Ailesi

Custom Search

23 Mayıs 2016 Pazartesi

24 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2016 Salı Günlük Burç Analizleri

Koç
Bazı iş veya planlarınızı hızlandıracağını düşündüğünüz şeyler varsa hemen harekete geçmelisiniz. Diğerlerine danışmak, fikir paylaşmak veya pazar araştırması yapmak için yeterli zaman olmayabilir.

Boğa
Mevcut iş, plan veya düzenlemeleri gözden geçirmeli, gereken köklü değişiklikleri yapmalısınız. Bazı konularda ilerlerken hiç olmayacak fikirler geliştirebilir veya asla yürümeyeceği düşünülen planlarla ilerleyebilirsiniz. Ama seçim yine sizin olacaktır.

İkizler
Tek bir çözüme veya plana odaklanmamalı, yaratıcı düşünmeli ve seçeneklerinizi çoğaltmalısınız. Bu sayede, diğerlerinin çözümleri veya planları çöktüğü anda siz şaşırtıcı fikirlerinizle durumu kurtarma şansı bulabilirsiniz.


Yengeç
Planlı ve organize hareket etmeli, acelecilikten sakınmalısınız. Bazı konularda ilerlemek istiyorsunuz ve bu alanlarda sizin için olumlu giden durumlar da var. Ancak, bu esnada verdiğiniz sözleri ihmal etmemeli veya büyük ya da telaşlı adımlar atmaktan kaçınmalısınız.

Aslan
Ne kadar çabuk harekete geçerseniz, istediğiniz konularda sonuç almanız o kadar kolay olacaktır. Yapacağınız jest ve yardımların boşa gitmeyeceğini görebilirsiniz. Dolayısıyla, düşünmeyi veya şüphelenmeyi bırakıp harekete geçmenizde fayda var.

Başak
Kaldırabileceğinizden daha fazla yük ve sorumluluk almamanız durumunda daha verimli, etkili ve üretken olabilirsiniz. Dolayısıyla, yerine getirilmesi zor iş ve sorumluluklardan uzak durmalısınız.

Terazi
Eskiden çözmekte veya ilgilenmekte zorluk çektiğiniz bazı konularla bu sefer başarılı şekilde başa çıkabilirsiniz. Kafanızda bazı olayların netleşmeye başladığını görebilirsiniz.

Akrep
Her zaman size destek olan kişilerin kendi tarafınızda kalmasını sağlamak istiyorsanız, yeterince keyifli ve rahat olup olmadıklarını kontrol etmelisiniz. Diğerlerini mutlu etme konusundaki yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Yay
Bu hafta sonu sonucunu ya da yaratacağı ortamı düşünmeden bazı öneri, teklif veya davetlerde bulunabilirsiniz. Husumetli olduğunuz kişileri yemeğe davet edip birbirinizi tenkit etmeden ayrılabileceğinizi düşünüyorsanız, neden olmasın?

Oğlak
Yaratıcı çözümler ve zeki fikirler üretebileceğiniz günlerdesiniz. Çevrenizdeki herkes telaş içerisinde aceleyle hareket ederken, siz, mantık faktörünü elinizden bırakmadan ilerleyebilirsiniz.

Kova
İnsanlara sunduğunuz hayaller veya bazı düşünceleriniz gerçeklerden çok uzak olabilir. Daha ayağı yere basan sunumlar yapmak, öneri veya açıklamalar getirmek ya da sözler vermek istediğinizi elde etmenizde size daha fazla fayda sağlayabilir.

Balık
Bazı olaylar tam olarak açığa çıkmadan harekete geçmemenizde fayda var. Diğerleri sizi harekete zorlasa bile, beklemenizde ve her şey netleşince topa girmeniz daha yararlı sonuçlar doğurabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder