Facebook Ailesi

Custom Search

24 Mayıs 2016 Salı

25 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2016 Çarşamba Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
İlham verici, aklınızı çalıştıran ya da lüks gibi görünen her uyarana açık olmalısınız. Bilindik, rutin ve sıradan olan her şeye uzak durulması gereken bir gündesiniz. Kendinize güvenin, yakında gayretlerinizin boşa gitmediğini görebilirsiniz.

Boğa
Bazı konularda zaman daralıyor ya da hızlı hareket edilmesi gerekiyor olabilir. Bu durumu inkar etmek ya da bu konu üzerinde tartışmalara girmek yerine zamanı iyi kullanmanızda fayda var.

İkizler
Beklenmedik kişilerden gelen öneri ya da davetler söz konusu olabilir. Teklif veya önerileri dikkatle gözden geçirip, eğer gerçekten istiyorsanız, birkaç pürüzü sonradan halledecek şekilde kabul etmenizde fayda var.


Yengeç
Ani gelişmeler veya beklenmedik durumlar toplum içerisindeki duruşunuzu olumlu etkileyebilir. İmajınızı yenileyebilir veya güçlendirebilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceğiniz ve çevreniz tarafından takdir göreceğiniz birkaç gündesiniz.

Aslan
Kafanızda beklenmedik ışıklar yanabilir, ani gelişmeler ya da kararlar gündeme gelebilir. Bir anda bambaşka bir yöne ilerleme, bambaşka işlerle uğraşma ya da farklı şeyler deneme isteğiniz söz konusu olabilir.

Başakİlişkilerinize ve işbirliklerinize daha geniş bir perspektiften bakmalı, daha detaylı analizler yapmalı ve kısıtlı bir bakış açısına hapis olmamalısınız. Bu sayede kendinizi zorlamadan ilişkileri güçlendirme şansı yaratabilirsiniz.

Terazi
Bazı kişilerin kendilerinden beklenmeyen zarifliği ya da ortaya koymak istediğiniz konularda size destekçi olmaları veya getirecekleri teklif ya da davetler sizi şaşırtabilir. Çok sorgulamadan olumlu yaklaşmanızda fayda var.

Akrep
Sağlığınıza, aşk hayatınıza veya maddi durumunuza olumlu etki sağlayacak davet, öneri veya teklifler söz konusu olabilir. Size de uygun gelirse veya yarar sağlayacağınıza inanırsanız, teklifleri kabul etmelisiniz.

Yay
Bazı anlaşmalara veya kendiliğinizden koyduğunuz kurallara uymakta zorluk çekebilir ya da bu kurallara uymanın neşenizi kaçıracağını düşünebilirsiniz. Bu tür bir durumda, kuralların biraz dışına çıkma tercihini kullanabilirsiniz.

Oğlak
Evinizi, ailenizi veya gayrimenkul konularını ilgilendiren başlıklarda ani gelişmeler yaşanabilir. Olası ani durumlar yeni ve keyifli çözümlerin ard arda gelmesi anlamına geleceği için, uzun zamandır kafanızı kurcalayan konuları netleştirebilirsiniz.

Kova
Zarafetinizi korumalı, sabırlı olmalı ve çevrenizdeki kişilere şefkatle yaklaşmalısınız. Bu tavırlar arkadaş kazanmanızı ya da mevcut arkadaşlıklardaki sorunları çözmenizi sağlayabilir. Ayrıca pazarlıklar söz konusuysa bu durumdan kazançlı çıkmanıza da yardımcı olabilir.

Balık
Aniden ortaya çıkan kişiler size tam bir kurtarıcı gibi görünebilirler. Bu kişiler sayesinde zor bir durumu arkanızda bırakabilir veya rekabet gerektiren konular varsa, kazanan taraf olabilirsiniz. Ardından kurtarıcınıza teşekkür etmeyi sakın unutmayın!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder