Facebook Ailesi

Custom Search

26 Mayıs 2016 Perşembe

27 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu27 Mayıs 2016 Günlük Astroloji Yorumları

KOÇ
Önümüzdeki bir kaç gün boyunca, sağlık, hijyen, günlük rutin işleriniz ve iş alanlarınız şanslı alanlarınız. Yeni çalışma arkadaşları, yeni görevler gündeme gelebilir ya da yaptığınız işlerde yöntem değişikliğine gidebilirsiniz.

BOĞA
Jüpiter, bugünlerde size aradığınız aşkı getirebilir! Evliyseniz veya uzun süreli bir ilişkiniz varsa, ilişkiniz bir adım yukarı taşınabilir ya da paylaşılan duygular artabilir. Yaratıcılık gerektiren işlerde son yılın en verimli çalışmalarını ortaya koyabileceğiniz bir süreçte olacaksınız.

İKİZLER
Bugüden itibaren, Jüpiter ev ve aile alanlarınızda sizi korumaya ve size bu alanlarda belli olanaklar sağlamaya başlayacak. Evi yenilemek, taşınmak, ev sahibi olmak türünde olaylar veya aile üyelerini ilgilendiren olumlu gelişmeler de gündeme gelebilir.


YENGEÇ
Gün boyunca iletişim, yayıncılık, medya, halkla ilişkiler, eğitim, satış, pazarlama, fikirleriniz, akrabalar, komşular ve kısa mesafeli seyahatler başlıklarındaki konularda koruma altındasınız. Türlü olanaklara ve şanslara kavuşabilirsiniz.

ASLAN
Maddi başlıklı konularda şanslar artıyor. Ek gelirler elde edebilir, mevcut mal varlıklarınız ya da yatırımlarınız kanalıyla kazanç elde edebilirsiniz. Mevcut borçlar söz konusuysa ödeme zorluğu azalmaya başlar. Eliniz rahatlıyor kısacası.

BAŞAK
Belki hayatınızı değiştirebilecek olanaklara kavuşacaksınız, belki hayatın sizi sıktığı noktalarda neşeye. Aşk, iş, para, aileyle ilgili olumlu gelişmeler vb. herhangi bir konuda işler oldukça şanslı şekilde ilerleyebilir.

TERAZİ
Önümüzdekibir kaç gün boyunca gizli yürütülen işler, ruhsal büyüme, yardım faaliyetleri, sağlık gibi konularda türlü fırsatlarla karşılaşabilir, bu alanlarda kendinizi koruma altında gibi hissedebilirsiniz. İhtiyaç sahibi kişilere yardım etmek isteyebilirsiniz.

AKREP
Önümüzdeki günlerde iyi konumdaki veya durumu iyi kişilerden oluşan gruplar, yararlı arkadaşlar veya destekçi kişiler hayatınız üzerinde olumlu etki yapabilirler. Yeni çevrelere girebilir, faydalı arkadaşlıklar kurabilir, sivil toplum örgütleri veya sosyal organizasyonlar için yapacağınız çalışmalarla ön plana çıkabilirsiniz.

YAY
Farklı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz, yeni işlere başlayabileceğiniz veya yeni bir pozisyona getirilebileceğiniz bir süreç başlıyor. Duygusal, entelektüel veya estetik anlamda farklı maceralara açık bir yıldasınız.

OĞLAK
Eğitim, medya, halkla ilişkiler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler başlıklarında türlü fırsat ve olanakla karşılaşabileceğiniz bir yıllık süreç başlıyor. Bol bol seyahat edebilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Medya ve yayıncılıkla ilgili sektörlerde çalışanlar için güzel bir yıl olabilir.

KOVA
Borçlar, alacaklar, krediler gibi konularda türlü fırsat ve olanakla karşılaşabileceğiniz bir yıllık süreçtesiniz.  Borçlarınızı kapatabilir, alacaklarınız varsa tahsil edebilirsiniz. Partneriniz, bonkörlüğünüzden etkilenebilir.

BALIK
Evlilik, ortaklık, işbirlikleri, anlaşmalar başlıklarındaki konularda farklı olanakların yüzünü gösterebileceği güzel bir süreçtesiniz. Yeni ortaklıklara ya da evliliklere imza atabilir, sizden daha iyi konumda bir partner bulabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder