Facebook Ailesi

Custom Search

28 Mayıs 2016 Cumartesi

29 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Belli anlaşmalarda, pazarlıklarda veya yapılacak planlarda siz istediğinizi rahatça alabilirsiniz. Sadece dolaylı ifadeler ve yollar kullanmaktan kaçınmanız ve isteklerinizi kibarca, ama net şekilde dile getirmeniz gerekiyor.

Boğa
Bazı alanlarda kendinizi, fikirlerinizi veya planlarınızı net şekilde savunmanız veya ortaya koymanız gerekebilir. Size uymayan durumları listeleyerek zaman kaybetmek yerine, açık ve net ifadelerle yaptıklarınızın, yapacaklarınızın veya beklentilerinizin duyulmasını sağlamanızda yarar var.

İkizler
Mevcut problemleri veya çelişkili durumları çözmenizi sağlayabilecek çözüm yolları bulabileceğiniz ve sunabileceğiniz bir gündesiniz. Dolayısıyla, problemlerin büyümesine neden olmak yerine çözümün bir parçası olmaya çalışmanızda fayda var.


Yengeç
Bazı girişimlerde bulunmamanızın nedenlerini ya da zahmetlerinize değmeyeceğini düşündüren sebepleri sıralamak yerine, neden katılımda bulunmanız gerektiği üzerine de düşünmenizde fayda var.

Aslan
Bazı konuları ele alış biçiminiz veya bazı konulara bakış açınız diğer kişilerden farklı olabilir. Sizin için çok önemli bir konu değilse, bırakın kim ne düşünmek veya yapmak istiyorsa öyle davransın.

Başak
Önemli konularda önemli açıklamalar yapmak, tepkinizi ortaya koymak veya zarf atmak gibi planlarınız varsa, bugün kesinlikle uygun değil..

Terazi
Bugünlerde hangi konuyla en ince detayına kadar ilgilenilmesi gerekiyorsa, bizzat kendiniz ilgilenmelisiniz. Karşınızdaki kişiler ne kadar güvenilir veya yetenekli olursa olsun başkalarına bırakmamalısınız.

Akrep
Belli durumların yararınıza çalışmasını sağlayıp sağlayamayacağınız veya yararına çalışmasını sağlayacak yollar bulup bulamayacağınız konusu kafanızı meşgul edebilir. Merak etmeyin, bulabilirsiniz!

Yay
Siz dahil herkes belli konularda niçin anlaşılamayacağı üzerine fikirlerini söyleme konusunda yarış içerisinde olabilir. Yakın gelecekte ve yakın çevrenizde olabilecek sizi ya da diğerlerini soğutan olaylar üzerine açıkça konuşmak zor gelebilir.

Oğlak
Bazı kişilerin sizin rahat etmenizi sağlamak adına hiçbir eğilimde bulunmadığını veya bu tür durumları görmezden geldiğini düşünebilirsiniz. Ancak, bu tür fikirlerinizin karşı taraf tarafından bilinir olmasını sağlarsanız, insanlar size yardımcı olmaya çalışabilirler.

Kova
Olan biten gelişmeler bazı konularda yaptığınız yanlışları görmenizi veya olması gerektiğinin üzerinde beklenti içerisine girmenin sonuçlarını görmenizi sağlayabilir. Ancak, önemli fırsatlarla karşı karşıya da kalabilirsiniz.

Balık
Karşınızdaki kişilerin ne yapmasını istiyorsanız açıkça dile getirmeli ya da size neyin uygun olup olmadığını net şekilde anlamalarını sağlamalısınız. Bugün bu tür etkilere açık bir gündeyiz. Boşu boşuna, karşı tarafın yaklaşımını görmeye çalışıp zaman kaybetmek gerekmeyecektir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder