Facebook Ailesi

Custom Search

2 Mayıs 2016 Pazartesi

3 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

3 Mayıs 2016 Salı Günlük Astroloji Burç Yorumu

Koç
Aynı anda çok işle uğraşmayın. İhtiyaçlarınızı arka plana atmanız, başkalarının işleri olumlu sonuçlanırken, sizinse istediğinizi alamamanıza yol açabilir.

Boğa
Tek başına hareket etmeniz, başkasından onay/ destek bekleyerek harekete geçmenizden daha çok işe yarayabilir. Hedeflerinize odaklanın ve sezgilerinize güvenin.

İkizler
Verdiğiniz sözleri tutmanız hem mantık hem de fiziksel açıdan mümkün olmayabilir. İmajınıza zarar vermemek adına oldukça zorlanabileceğiniz bir gündesiniz.


Yengeç
Bazı planların değiştirilmesi mümkün olmasa da, diğerlerinin birbirinden çok farklı ya da imkansız görünen istek ve ihtiyaçlarını karşılamak size düşebilir.

Aslan
Bitirmeniz gereken görevler varsa, zamanında tamamlayabilmek adına iki üç kez kontrol etmenizde fayda var. Aksi halde sözlerinizi tutmanız zor olabilir.

Başak
Bazı kişilerin bazı konularda çekimser kaldığını, yardım etmemek için ortadan kayboğunu düşünebilirsiniz. Bu durumu dile getirmek, ortamı gerecektir.

Terazi
Sizden çok fazla şey bekleyen kişiler olabilir. Ancak problemlerle karşılaşmak, ihmallere bağlı hatalar yaşamak istemiyorsanız, daha fazlasına "hayır" demelisiniz.

Akrep
Bugünlerde olaylar hangi yoldan ilerlemeniz gerektiğini daha rahat görmenizi sağlayabilir. Bilinçli davranmanız durumunda, en doğru yolu seçebilirsiniz.

Yay
Bazı kişilerin gerçekçi olmasını isteyebilirsiniz. Ama bu talebi dile getirirken içinde bulundukları durumları göz önünde bulundurup zamanlamaya dikkat etmelisiniz.

OğlakÖnümüzdeki birkaç gün için kurallar, yöntemler, zamanlama sorunları gibi aksilikler nedeniyle istediklerinizi yapmanız zorlaşabilir. Sabrınızı ölçmek için güzel günler.

Kova
Size uygun olan konularda yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanabileceğiniz günler. Ancak, öncelikle size neyin en uygun olduğuna karar vermeniz gerekiyor.

Balık
Detaylar, bazı girişim veya işbirliklerinizin geleceği açısından önem arz ediyor. Bu tür bir durum varsa, takviminizi bu gelişmelere göre düzenlemenizde fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder