Facebook Ailesi

Custom Search

30 Mayıs 2016 Pazartesi

31 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu

31 Mayıs 2016 Salı Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Belli anlaşmalar veya ortaklaşa yapılması gereken işlerin dikkatle ele alınması gerekiyor. En ince detayına kadar odaklanılmamış olan sözleşme veya anlaşmalarda gözünüzden kaçırarak imzalar atabilirsiniz. Vereceğiniz bazı sözler de bilmeden kendinizi zor bir duruma düşürmenize neden olabilir.

Boğa
Bazı konuların netlik kazanmasını istiyorsanız birlikte çalıştığınız, işbirliği içerisinde olduğunuz kişilere veya partnerinize daha fazla soru sormanız gerekebilir.

İkizler
Bugün ve yarın bazı kişiler sizin için oldukça yararlı olan rutin işlerin dışına çıkmanız konusunda ısrarcı olabilirler. Bu durumda, itiraz etmekten kaçınmalı ve bahsi geçen değişikliklere ayak uydurmaya çalışmalısınız.


Yengeç
Bazı kişilerin üzerine gidebilir, onları yönlendirmek isteyebilirsiniz. Bu durum aranızda tartışma çıkmasına sebep olabilir. Dikkatli olun!

Aslan
Bugün ve yarın tartışmalar, gerilimler veya beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Olaylara gülerek yaklaşmalı ve ne olursa olsun sakinliğinizi korumalısınız.

Başak
Bugün ve yarın ani tepkiler verebilir, ileride pişmanlık duyacağınız sözler söyleyebilirsiniz. Dolayısıyla, hassas konuları tartışmak veya geçmişle bağlantılı problemleri gündeme taşımak için doğru günlerde olmayabilirsiniz.

Terazi
Önümüzdeki iki gün içerisinde, çevrenizdeki kişiler söylediklerinize karşı gelebilirler veya karşı gelmeseler bile huzursuz olabilirsiniz. Olayları üzerinize almayıp, üzerinde durmamayı başarabilirseniz her şey daha iyi olacaktır.

Akrep
Önem verdiğiniz ilişki veya işbirliklerinize dikkat etmeniz gereken iki gündesiniz. Yanlışlıkla söyleyeceğiniz sözler veya yanlış anlaşılan cümleler ilişkilerde sıkıntı yaratabilir. Yanlış anlaşılabilirsiniz.

Yay
Birtakım tartışmaların oluşmasına veya büyümesine izin vermek durumunda kalabileceğiniz iki günün içerisindesiniz. Bazı kişilerin fikirlerini değiştirmeye çalışmanız çok zor olabilir.

Oğlak
Bazı planlarınızda, genel anlamda işlerin gidişatında ya da bazı işbirliklerinizde eksik ve hatalı taraflar olduğunu fark edebilirsiniz. Üzülmek veya telaşlanmak için erken. Zira, yakında olayları telafi edebilecek gelişmeler veya kişiler görünmeye başlıyor.

Kova
Bugünlerde bazı konularda şanssız olduğunuzu veya başarılı olma olasılığınızın düşük olduğunu düşünebilirsiniz. Astrolojik tablo size bu şekilde hissettirse bile, bu geçici bir durum. Endişeleri kafanızdan atmalısınız.

Balık
Tuhaf davranışları olan kişilerle karşılaşabileceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Bugünlerde bu kişilerden uzak durmanızda fayda var. Zira, bu kişilere akıl vermek veya davranışlarına çekidüzen vermelerini talep etmek tartışmalara neden olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder