Facebook Ailesi

Custom Search

24 Mayıs 2016 Salı

5 Haziran 2016 Yeniay ve Burçlara Etkileri

Yeniay

Bugün İkizler burcunda yaratıcılığımızı kullanabileceğimiz heyecan verici gelişmelere açık bir yeni ay var. Yeni ay bireyselliği destekliyor.
Dolayısıyla, kendi istek, ihtiyaç ve beğenilerimiz doğrultusunda ilerleme fırsatı bulabiliriz. Kendimize özgür alan yaratma ihtiyacı duyabiliriz.
Aynı zamanda, genelde veya yönetici pozisyondaki kişiler bakımından hoş gelişmelere ve sürprizlere açık günlerdeyiz. Yeni başlangıçlar yapmak veya istenilen konularda hızla sonuç alabilmek olasılığı yüksek. Biraz huzurla nefes almaya çok ihtiyacımız var. Öyle değil mi?
Hepinize keyifli günler. Sağlık ve sevgi ile kalın...

5 Haziran 2016 İkizler Burcu Yeniayı ve Burçlara Etkileri


Koç

Yeteneklerinize, özgün özelliklerinize ve kendinize güvenebileceğiniz günlerdesiniz. Bugünlerde ön plana çıkabilir ve herkese neler yapabileceğinizi gösterebilirsiniz.


Boğa

İşinizi, evinizi, yaşadığınız yeri veya ailenizle ilgili konuları ilgilendiren başlıklar ön planda. Ailenizle ve sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sorumluluklarınızdan kaçmamalısınız.İkizler

Kendinize özgür alan yaratmak isteyebilir ve özgürlüğünüzün ya da hayattan keyif almanızın önünde duran her şeyden ve herkesten kurtulmak isteyebilirsiniz. Kendinize uyan bir günlük yaşama geçiş yapabilmek için, günlük rutininizde yenilikler yapabilirsiniz.


Yengeç

Yaratıcılık gerektiren işlerle alakalı maddi getirisi olabilecek veya sanatsal kapsamı olan iş, ilişki veya işbirlikleri gündemde. Yeteneklerinizden en verimli şekilde faydalanmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda yenilikler söz konusu olabilir.


Aslan

Bugünlerde sizi heyecanlandırmayan, beklentilerinizi karşılamayan, motive etmeyen ya da sıkan iş, ilişki, işbirliği, alışkanlık ya da aklınıza her ne geliyorsa o başlığı geride bırakıp, hayatınızda yepyeni ve heyecan verici açılımlar yapabilirsiniz.

Başak

Bazı konularda doğru yerde olup olmadığınızı ya da doğru kararlar alıp almadığınızı sorgulayabilirsiniz. Yeni ay, bu endişelerinizi gidermenize ve önemli bilgiler edinmenize yardım edebilir.


Terazi

Bazı istek ve ihtiyaçlarınızı gidermeye çalışırken ya da başkalarının taleplerine koşarken yeni bağlantılar, yararlı ilişkiler veya karlı işbirlikleri kurma olasılığınız yüksek.


Akrep

Başarıya giden yolda hızlı adımlar atıyorsunuz. Zaman zaman bu durumla ilgili şüpheye düşseniz de, bu yeni ay imajınızı kuvvetlendirmeniz ve başarılı olmanız için olanak sağlayabilir. Fırsatları kaçırmayın!


Yay

Çevre değişikliğine ihtiyacınız var. Mevcut sorunlardan veya rutin işlerden uzaklaşabileceğiniz günlerdesiniz. Somut veya soyut anlamda seyahatler söz konusu olabilir. Gerçekten yolculuklara çıkabilir veya başka dünyalara dalabilirsiniz.


Oğlak

Hırslı yapınız ve işkolik olma özelliğiniz nedeniyle duygusal ihtiyaçlarınızı arka planda bıraktığınızı fark edeceğiniz gelişmelere açık günlerdesiniz. Duygusal yaşamınız ön planda.


Kova

Bazı ilişki veya işbirliklerinizde sıkıntılı durumlar söz konusu olabilir. Çevrenizdeki kişilerin veya işbirliklerinizin size yeterince destek olmadığını görebilirsiniz. Size faydası olmayan işbirliği ve ilişkilerden uzaklaşıp yararlı birliktelikler kurabilirsiniz.

Balık

Özel yaşamınızı, ticari ilişkilerinizi veya işlerinizi, fiziksel ya da ruhsal durumunuzu gözden geçireceğiniz günlerdesiniz. Kendinizle ilgili her başlığa çekidüzen vermek isteyebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder