Facebook Ailesi

Custom Search

31 Mayıs 2016 Salı

6-12 Haziran 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Pazartesi günü sabah saatlerinde enerjik ve girişkeniz, ama gergin etkiler de mevcut. Tartışmalı ortamlardan, öfkeli kişilerden uzak durmalı, otorite konumundaki kişilerle (eş, baba, yönetici, öğretmen, patron gibi) uyumu yakalayabilmek için ekstra çaba göstermeliyiz.Enerjik, sosyal ve coşkulu bir hafta sonundayız. Ziyaretler, seyahatler ya da kısa mesafeli yolculuklar söz konusu olabilir. Cuma günü, öğle sonrası saatlerde yanılgılar, dalgınlıklar, unutkanlıklar yaşanabilir. Cumartesi akşam saatlerinde ise her konuda abartma veya aşırılığa kaçma eğiliminde olabiliriz. Aşırı yeme-içme veya harcama türünde aktivitelerden kaçınmalı, abartılı cümleler kurmamalıyız.
Hepinize iyi haftalar..

6 - 12 Haziran 2016 Haftalık Burç Yorumları


KOÇ

Size zarar verecek olsa da, bazı girişimlerde bulunmak konusunda sabırsızlanabileceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Genelde hızlı hareket eden ve girişken yapıda birisi olarak, haftaya normalden daha halsiz, yavaş, dalgın veya çekingen başlayabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sosyal yaşamınız ön planda. Bugünlerde alışılmadık yerlerden gelen teklifler, öneriler veya davetler söz konusu olabilir. İş hayatınızı veya kariyerinizi etkileyebilecek olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

BOĞA

Haftanın ilk yarısında daha derin düşünebilir veya hassas olabilirsiniz. Ya da bir süredir önem taşıyan ve giderek hassaslaşan işler veya konular gündeme gelebilir. Diğer yandan sizi sevindiren, eğlendiren veya mutlu eden konuların da hafta boyu sizi gülümsetme ihtimali olabilir. Geçmişe takılıp kalmamalı, önünüze bakmalısınız. İş hayatınızı veya evinizi ilgilendiren değişiklikler yapabilir ve bu alanlardaki sorunları çözebilirsiniz. Sizden yaşça küçük kişiler veya çocuklar kararlarınız üzerinde etkili olabilir.


İKİZLER

Kötü senaryoları tatil sonrası düşünürsünüz, şimdilik atın kafanızdan. Araştırmacı tarafınızı durduramıyorsunuz. Haftanın ilk yarısında, aklınıza gelen veya araştırmalarınız sonucu bulacağınız bazı şeyler pek çok olayı veya fikirlerinizi değiştirebilir. Etrafınızdaki kişilerin akıl sağlığından şüphe duymaya başlayabilirsiniz. Ancak siz bu kişilerin istikrarsız tavırlarını ya da yaptıkları yanlışları kompanse etmek zorunda değilsiniz. Dolayısıyla kendi işlerinize odaklanmanızda fayda var.

YENGEÇ

Belli işleri, planları, ilişkileri veya işbirliklerini devam ettiremeyeceğinizi hissedebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde, belirsizlikler, dalgınlıklar veya kararsızlıklar gündemde. İlerlemenizi engellemeye çalışan ya da yavaşlatan kişiler olabilir. Bu kişilere izin verirseniz, verimliliğiniz ve üretkenliğiniz azalabilir. Dolayısıyla zarif bir şekilde bu kişileri yan yolda bırakmanın yöntemlerini bulmalısınız.

ASLAN

Bir yol haritası edinmeli ve yaşanmış örneklere göre davranmalısınız. Hayalci veya anlamsız davranışlar olumsuz sonuçlar doğurabilir. Haftanın ilk günlerinde, gerçekte olan biten şeylerle görünürde olanların veya söylenenlerin birbirinden tamamen farklı olma ihtimali yüksek. Bazı konular istediğiniz gibi gelişmiyorsa veya insanları kendi tarafınıza çekemiyorsanız, güç yerine sabır göstermenin daha iyi olacağı bir hafta sonundasınız. Tartışmalara girmemeniz ve diğerlerinin bakış açılarını anlamaya çalışıyor gibi davranmanız yararınıza olur.

BAŞAK

Analitik zekanız diğerlerinden çok daha iyi çalışıyor. Haftanın ilk günlerinde zekanız, diğerlerinin göremediği şeyleri net olarak görmenizi ve diğerlerinin de anlamasını sağlamanıza yardım edebilir. Bazı konularda istek ve taleplerinizi ön plana çıkartabilir veya koyduğunuz kurallara uyulmasını bekleyebilirsiniz. Ancak bugünlerde etraftaki kişiler tamamen kendi konularıyla uğraşmak zorunda oldukları için, sizin isteklerinizi dikkate bile alamayabilirler.

TERAZİ

Sizinle işbirliği yapmak isteyen kişiler ya da birlikte para kazanabileceğiniz konularla size gelenler olabilir. Fikirler size uzak olsa da, ilginç bulabilirsiniz.Bazı konular sizin ilgi alanınıza girmese dahi karışma eğiliminde olabilirsiniz. Yüzünüze kapanabilecek kapıları hesap ederek, daha uyumlu davranmanız en iyisi olacaktır.

AKREP

Haftaya sosyal ortamlarda veya arkadaşlarınızın yoğun ilgisiyle başlayabilirsiniz. Hafta genelinde, insanlar sizinle konuşmaya ve fikirlerinizi dinlemeye istekli olacaklar. Bazı konularda iç sesiniz sizi uyarıyorsa, yanlışları ya da eksikleri görmezden gelmemelisiniz.Son zamanlarda üzerinde yoğunaştığınız işlerde ilerlemenizi hızlandıracak seçenekleri değerlendirmeli, ilerlemenizin önüne geçecek olanlardan uzak durmaya çalışmalısınız. İki türlü seçenekte sizi bekliyor olabilir. Doğru olanı seçmelisiniz.

YAY

Bugün sizi tartışmaya zorlayan kişiler olabilir. Zor olsa da, bu kişilerle ilişkilerinizde politik kalmaya ve daha sakin cümleler kurmaya özen göstermelisiniz. Haftaya rüyalarınızdaki artış veya gördüğünüz rüyaları yorumlatma isteğiyle başlayabilirsiniz. Başkalarına güvenerek hareket etmeyin. Bazı şeyleri sizin yapmanız veya başlatmanız önem taşıyor. Satır aralarını okumalısınız. Gerçekte olanlarla size anlatılanlar tamamen birbirinden farklı olabilir.

OĞLAK

Haftanın ilk yarısında, arkadaşlarınız ön planda. Her zaman yardımcı olmaya çalıştığınız kişilerden yardım talep etmenizi sizi biraz kötü hissettirebilir. Ancak bırakın, biraz da diğerleri sizin için bir şeyler yapsın.Kimsenin sizin adınıza karar vermesine izin vermemelisiniz. Sizi yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir. Elinize geçen bilgileri doğru değerlendirmeniz ve buna bağlı olumlu değişiklikler yapmanız gerekiyor. Ancak seçim sizin!

KOVA

Tatile tam olarak ne istediğinizi, durduğunuz yeri tanımlamaya çalışarak başlıyorsunuz. Doğru yerde olup olmadığınızı, doğru insanlarla çalışıp çalışmadığınızı veya daha iyi bir yerde olup olamayacağınızı sorgulayabilirsiniz. Duygusal anlamda kontrol sağlamak zor bugün. Özel ilişkilerinizde gözlemci, sakin ve kontrolü elden bırakmayarak hareket etmeniz gerekiyor. Önce neler olup bittiğine bakmalı sonra adım atmalısınız. Herkesin yararına değişiklikler yapabilirsiniz.


BALIK

Hadsiz cümleler kuran veya ölçüsüz istekleri olan kişilere politik davranmakta zorlanabilirsiniz. Haftanın ilk yarısında bazı kişilere yardım edebilirsiniz. Ancak bu kişilerin sizden fayda sağlamaya çalışıp çalışmadığı konusunda kafanız karışık olabilir. Kendinizi korumak kaydıyla, şüpheleri bir kenara bırakmalısınız.İnsanlar kendi istek ve ihtiyaçlarını sizinkinin önünde tutuyor olabilirler. Bu kişilerin kışkırtıcı tavırlarını görmezden gelmelisiniz. Kısa masafeli yolculuklar ya da ziyaretler belli anlaşmaların neticelenmesinde veya belli kararlar almanızda etkili olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder