Facebook Ailesi

Custom Search

6 Mayıs 2016 Cuma

7 Mayis 2016 Günlük Burç Yorumu

7 Mayıs 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bir süredir bazı konuların farklı şekilde ele alınması gerektiğine dair ipuçları kendisini gösteriyorsa, bugün yeni planlar yapma gereği doğacaktır.

Boğa
Hepsi birbirinden önemli gibi duran pek çok konuyla ilgilenmeden önce, elinizdeki işleri ön plana almanız, yeni sözler vermekten kaçınmanız yerinde olur.

İkizler
Bugün vereceğiniz tepkilerin hedef odaklı olmasına dikkat edin. İster karşı çıkın ister hiç ses çıkarmayın, yeter ki sadece kendi amaçlarınızı düşünün.

Yengeç
Bazı sorumlulukları yerine getiremeyeceğinizin farkına varabilirsiniz. Belli işlerdeki istikrarı kaybetmemek uğruna iptal etmeniz gereken randevular olabilir.


Aslan
Öngördüğünüz iş ve planları gerçekleştirebilecek kaynak ya da araçlara sahip olup olmadığınızı belirlemek amacıyla listelemeler yapabilirsiniz.

Başak
Bazı planlar konusunda çok hırs yapabilirsiniz. Ancak 5 saatlik mesafeyi 3 saatte almayı hedeflemenin olası risklerini de mutlaka öngörmeniz gerekiyor!

Terazi
Bazı kişilerin fikirlerinin imkansızlığını göstermeye çalışmak zor olabilir. Endişelerinizi anlatmaya çalışmak yerine olan biteni uzaktan izlemeye bakın.

Akrep
Farkında olduğunuzdan fazla insan, zaman, kaynak ya da alışılmışın dışında tavır alınmasını gerektiren konular ön plana çıkabilir. Zayıf düşmemeye bakmalısınız.

Yay
Ev veya ailenizle ilgili konuları ihmal etmeyin. Belli konularda çözümler açıkça kendini gösterebilir. Dolayısıyla işaretleri yakalamaya çalışmalısınız.

Oğlak
Bazı kişilere planlarının istenen sonuçları vermeyeceğini anlatmanız gerekebilir. Ancak içinde bulundukları durumu da düşünmeli, zamanlamayı ona göre yapmalısınız.

Kova
Belli planlarınızı uygulama fırsatı bulabileceğiniz bir gün. Ancak öncelikle bu planları şekillendirmeniz gerek. Ne kadar net olursanız, o kadar hızlı ilerlersiniz.

Balık
Pratikte uygulama imkanı olmayan planları önemliymiş gibi ele alan kişiler çıkabilir. Onların zafer edasıyla konuşmalarını hiçbir şey yokmuş gibi dinlemekte zorlanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder