Facebook Ailesi

Custom Search

3 Mayıs 2016 Salı

9-15 Mayıs 2016 Haftalık Burç Yorumu

9 - 15 Mayıs 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler, ilişkileri içinde kendilerini daha güvende hissedebilirler.
Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir.
Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşça büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir hafta sonundayız.

Koç
Plan veya projelerinizi tam olarak oluşturduğunuzu ve yerli yerine oturttuğunuzu düşünseniz bile, ilgisiz bir alandan gelen teklifler ihtiyaçlarınıza tam karşılık olabilir.Herkese kulak vermek yerine, kimi dinleyeceğiniz konusunda daha seçici davranabilirsiniz. Aslında güvenilir yerlerden gelen bilgileri görmezden gelme ihtimaliniz de var. Bu, yanlış anlaşılmanıza yol açabilir.

Boğa
Bazı kişiler siz farkında olmadan arka planda size destek veriyor olabilirler. Sonunda sizi takdir eden kişiler olduğunu bilmek sizi rahatlatacaktır.Ne istediğinizi biliyorsanız, istediğinizi noktaya kadar direnebilirsiniz. İstekleriniz karşılanmadığı takdirde, hiç kimseye hiçbir şey ispatlamak veya belli işlere onay vermek zorunluluğunuz bulunmuyor.

İkizler
Hedefinize ulaşmanızı veya planlarınızı geliştirmenizi sağlayabilecek özgün düzenlemeler yapabilirsiniz. Ancak yetersiz veriye, kaynağa, kişiye ya da ekipmana sahip değilseniz, varmış gibi davranmamanızda fayda var.Bazı arkadaşlarınızın onay vermediği kişilerle maddi, romantik, sanal veya ticari ilişki ya da işbirlikleri içine girebilirsiniz. Bu tür adımlar atmadan önce daha detaycı düşünmenizde fayda var.

Yengeç
İş hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren bazı konularda sürpriz gelişmelere açık birkaç günün içindesiniz. Tek sorun, istediğiniz bilgilerin hızla akmasının getirdiği yorgunluk olabilir.Belli işlerde ya da projelerde ilerlemek adına bazı konuları erteleyebilir, görmezden gelmeyi seçebilirsiniz. Ancak bu düşünceden uzaklaşmanız gerekiyor. Zira çok akıllıca bir hareket olmayabilir.

Aslan
Üzerinde yoğunlaştığınız işleri olumlu etkileyebilecek fikirlerinizin doğruluğuna kendinizi inandırma eğiliminiz yüksek. Ancak bu alanda size destek olacağını düşündüğünüz kişiler beklediğiniz cevapları vermeyebilir.Bazı konulara veya işlere bağlılığınız sizi rahatsız etse de, birilerini hayal kırıklığına uğratmamak, yarı yolda bırakmamak için uzaklaşmakta zorlanıyorsunuz. Ancak ne gerekiyorsa yapmanız gerekecek gibi duruyor.

Başak
Bazı konularda oldukça şanslı iki gün. Şansınızın döndüğünü gördüğünüz an fırsatı kaçırmamalı, gole gidip ardınıza bakmadan uzaklaşmalısınız.Belli konularda daha hızlı ilerlemenin, bazı görevler üstlenmenin ya da altından kalkabilmenin yollarını arayabilirsiniz. Ancak bu durum, alışıldık kalıpların dışında düşünmenize bağlı olabilir.

Terazi
Bazı kişiler son dönemde ortaya koyduğunuz işleri veya planlarınızı desteklemeye hazır olduklarını gösterebilirler. Bu kişilere hangi alanlarda ihtiyacınız olduğunu söylemekten çekinmeyin.İşbirliği veya ilişkilere bağlı bazı olayların istediğiniz yönde gelişmesini istiyorsanız, daha fazla çalışmanız gerekiyor. Bu esnada, çok fazla tartma, ona göre pozisyon alma stratejinizi bir kenara bırakmalısınız.

Akrep
Yeni teklif veya öneriler daha önceden tasarlanmış planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Bu durum sizi daha da ileriye taşıyabileceği için önerilere açık olmanızda fayda var.Bitirilmesi gereken işlerinizi tamamlamalısınız. Önünüzde çok fazla fırsat var veya çıkmak üzere. Ancak, fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilmek için hazırlıklı ve müsait olmanız gerekiyor.

Yay
Bazı kişilerin jest olarak algılayabileceği veya hoşuna gidecek ufak tefek hoşluklar yapmaya ya da bulmaya çalışmanızın size olumlu geri dönüşleri olabilir.Bazı konuları/kişileri zorlamayı bir kenara bırakmanızda fayda var ya da en azından bunun için doğru zaman değil. Bırakın cevaplar daha sonra gelsin veya olaylar daha sonra istediğiniz yolda ilerlesin.

Oğlak
Yavaş yavaş bıkmaya başladığınız bazı konular aniden lehinize bir gelişme gösterebilir. Hatta olayların nasıl bu şekilde geliştiğine oldukça şaşırabilirsiniz.İlişkiler veya işbirlikleri esnasında uyumlu yapınızla dikkat çeken kişilerdensiniz. Ancak, bugünlerde bu durum kendinizden uzaklaşmanız anlamına geliyorsa, bazı adımlar atmanız gerekiyor olabilir.

Kova
Bazı planlar, düzenlemeler veya anlaşmalar esnasında fazla inatçı olmanız size zor anlar yaşatabilir. Bu konuya kendinizi adamanız gerektiğinde, zamanında daha esnek veya uzlaşmacı olmadığınız için kendinize kızabilirsiniz.Bazı işbirliklerinin, planların ya da anlaşmaların kısıtlayıcı taraflarından, yıpratıcı yönlerinden kurtulmak için bir şeyler yapma arzusunda olsanız bile, o yolda çabalamanız bu niyetinizin gerçekleşmesini engelleyebilir.

Balık
Maddi ya da yaratıcılık gerektiren konularda beklenmedik kişilerden gelen tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Ancak karar vermeden önce olayı zamana yaymanızda ve olası komplikasyonları üzerine düşünmenizde fayda var.Anlık çözümler üretmek veya kahramanlık yapma peşinde koşmak yerine elinizde bulunan kartları doğru oynamanız gereken günlerdesiniz. Gereken gayreti gösterebilmeniz durumunda istediğiniz çözümlere ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder