Facebook Ailesi

Custom Search

28 Mayıs 2016 Cumartesi

Akrep Burcu Eylül 2016 Yorumu

Akrep Burcu'nu Eylül 2016'da Neler Bekliyor?

1 Eylül Başak burcunda oluşan Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Ailenizde olumsuz ve üzücü haberler alabilme ihitmali yüksek. Duygusal iniş çıkışlar yaşayacağınız bu dönemde iyi ce düşünüp biraz kendi başınıza kalmanızı öneririm. Bu dönemi evde geçirmek size çok iyi gelecektir. Aynı zamanda ailevi tartışmalara dikkat edin.

2 Eylül 2016'da Güneş Satürn ile karşıt açı oluşturuyor..Zihnimizin çok dağınık olacağı konsantre olamadığımız bir süreçten geçicez. Bilinçaltımızda gizli kalmış bazı korku ve düşünceler ortaya çıkabilir. Kendi hakkımızda dedikodular duyabiliriz. Bu dönem problemlerle yüzleşmeyi seçerseniz kazanan siz olacaksınız.

2 Eylül 2016'da Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor.  Arkadaşlarımızla birlikte sosyal alanlarda çok faal olacağımız, hedeflerimizin ve beklentilerimizin üzerinde çalışacağımız bir dönem olacak. Sosyal çevremizde iletişimimiz ve aktivitelerimiz olacağı gibi yeni gruplara da dahil olabiliriz.

13 Eylül Güneş Mars ile kare açı yapıyor. Para konusunda zorlayıcı etkilerle karşılabilirler.kayıplar yaşayabilirler. Çok ince hesap yapacağınız bir dönem. Hırslı ve agresif yaklaşımınız size zarar verebilir. Gücünüzü doğru kullanırsanız eğer kazançlı çıkarsınız.


16 Eylül Dolunay Balık burcunda; ailenizde olumsuz ve üzücü haberler alabilme ihitmali yüksek. Duygusal iniş çıkışlar yaşayacağınız bu dönemde iyi ce düşünüp biraz kendi başınıza kalmanızı öneririm. Bu dönemi evde geçirmek size çok iyi gelecektir. Aynı zamanda ailevi tartışmalara dikkat edin.

22 Eylül Merkür ileri hareketine başıyor. Kendimizle çok fazla zaman geçireceğimiz fikirlerimizin çoğalacağı zihinsel olarak aktifleşeceğimiz bir dönem. Kısa mesafeli yolculuklar da artışlar gözüküyor. Önemli anlaşmalar yaparak faydalı bir süreç içerisinde olacağız.

22 Eylül'de Güneş Terazi Burcunda;  platonik aşklar yaşayarak olumsuz bir süreç içerisine girebilirler. Ayrıca sevdikleri insalara veya çevrelerine yardımcı olabilirler fedakarlıklar yapabilirler. Bazı konularda kendi lerini psikolojik baskı altında hissedip daralabiliriler.

26 Eylül Plüton ileri hareketine başlıyor.. İletişimimizin çok güçölü olacağı ve çevremizle anlaşmazlıklar yaşayacağımız bir döneme grieceğiz. Çevremizle ilişkilerimizin güçleneceği gibi sözlerimizle bir çok kişiyi etkileyebiliriz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder