Facebook Ailesi

Custom Search

27 Mayıs 2016 Cuma

Aslan Burcu Eylül 2016 Yorumu

Aslan Burcu'nu Eylül 2016'da Neler Bekliyor?

1 Eylül Başak burcunda oluşan Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Bulunduğunuz yerden ayrılıp şehir dışında başka bir yere yerleşeceğiniz gibi aynı zamanda uzun zamandır huzursuz olduğunuz bir konuda iletişim ağınız da yenilikler olacak. Çevrenizle olan duygusal yakınlıklara dikkat.

2 Eylül 2016'da Güneş Satürn ile karşıt açı oluşturuyor..Yakın çevre ve akrabalarımızla iletişimimiz pozitif ve fazlaca olacaktır. Yazma, konuşma, mail trafiğimizin yoğun olacağı bir dönemde olacağız. Yeni kişilerle tanışıp tempomu zun çok hızlanacağı bir döngü içerisine giriyoruz.

2 Eylül 2016'da Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor. Bu dönemde parasal anlamda önemli adımlar atacaklar. Değerli he diyeler alabilir veya verebilirler. Para kazançlarında büyük artışlar olacaktır.

13 Eylül Güneş Mars ile kare açı yapıyor. Aşk konularında canlanma yaşarlarken çocuklarımızla ilgili beklenmedik gereksiz sorunlar yaşayabiliriz. Riskli yatırımlardan uzak durmak gerekiyor. Aynı zamanda gizli aşk ilişkilerine hevesler görülebilir.


16 Eylül Dolunay Balık burcunda; çok kuvvetli duygusal tecrübeler yaşayacakları aynı zamanda ruh halinde uzun zamandır süregelen korkularından kurtulacakları bir döneme geçiş yapacaklar. Hisleri çok kuvvetli olacağı gibi bu dönemde görecekleri rüyalara dikkat etmelerini tavsiye ederim. Parasal sıkıntıların sonuna geldiler.

22 Eylül Merkür ileri hareketine başıyor.. Ailemiz ve evimizle ilgili iletişimde hareketlilik başlayacaktır. Ev değiştirebilir ya da evin içinde önemli değişimler yapabiliriz. Aynı zamanda ailemizle geçmiş zamanda zaman da kalan sorunların çözümleriyle uğraşacağız.

22 Eylül'de Güneş Terazi Burcunda; Önemli ve yararlı anlaşmalar imzalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Fikirleriz düşünceleriniz değer kazanacak. Çevremizle eğlenceli uyumlu zamanlar geçireceğiz.

26 Eylül Plüton ileri hareketine başlıyor.Günlük işlerimizde ve sağlık sorunlarımızda aksaklıklar olabilir. Tedavi için çok uygun bir zamandayız. Bu dönem hızlı kilo verebiliriz. İş arkadaşlarımız konu sunda da dikkatli olmamız gereken zamanlardayız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder