Facebook Ailesi

Custom Search

31 Mayıs 2016 Salı

Balik Burcu Eylül 2016 Yorumu

Balık Burcu'nu Eylül 2016'da Neler Bekliyor?

1 Eylül Başak burcunda oluşan Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Ruh haliniz duygularınız normalden daha farklı olabilir. Eskiye özlem duyarak bazı sıkıntılar üzüntüler yaşayabiliriz. Finansal konularda bazı korkular oluşabilir.ev arsa gibi miraslar da kalabilir bize.

2 Eylül 2016'da Güneş Satürn ile karşıt açı oluşturuyor.. Finansal konularda yeni ortaklılar ve yeni projelerle uğraşabilir radikal kararlar vererek önemli değişimler yaşayabilirler. Kredi çekme borç ödeme gibi konularda olumlu süreçler ya şayacaklar. Zihinsel anlamda güçlü olacaklar.

2 Eylül 2016'da Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor.  İlişkimizde mutlu huzurlu ve birlikte keyif alacağımız bir döneme giriş yapıyoruz. Yeni ilişkiler içerisinde olup önemli adımlar atabiliriz. Ticaeri ortaklıklarımızda iyi etkiler içe risinde olacaktır.

13 Eylül Güneş Mars ile kare açı yapıyor. İş hayatında rekabet dolu bir sürece giriyorsunuz. Beklenmedik sorunlarla karşılaşabilir çok fazla çalışmak zorunda kalabilrisi-niz. Sizden üst kişilerle ile yapacağınız tartışmalardan uzak durun. Ayrıca bazı oğlaklar kariyerlerindeki duruma son vererek kendi işini kurma planını hayata döndürebilirler.


16 Eylül Dolunay Balık burcunda;  bu dönem alıngan kaprisli duygusal tepkilerinin çok dengesiz olacağı bir döneme giriyorsun. Kişisel meselelerin çok fazla ön planda olacak. Yetersiz hissettiğin her şey bir sonu ca bağlanacak. Objektif olmaya özen gösterin.

22 Eylül Merkür ileri hareketine başıyor. Yeni gruplara dahil olabilir yeni amaçlar elde edebiliriz. Bazı eski arkadaşlarımızdan kopabilir yeni arkadaşlıklar elde edebiliriz. Eski hedeflerimizden vazgeçerek yeni enerjisi ve konsanstrasyonu yüksek hedeflere adım atabilriz.

22 Eylül'de Güneş Terazi Burcunda; yabancı ülkeler eğitim gibi konularla iletişimde yeni aktiviteler içersinde olacaklar. Yeni fikirler ve yeni bakış açıları geliştirerek geleceğe önemli adımlar atacaklar.

26 Eylül Plüton ileri hareketine başlıyor.. Cinsel bakımdan çok ateşli olabilirsiniz. Partnerinizi telefon görüşmelerini cezp edebilir cinsel boyutunuzu hareketlendirebilirsiniz. Yeni bir ilişki ye başlayan akrepler için ilişki yoğun geçecektir. Eşinizden ve ortağınızdan maddi destek görebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder