Facebook Ailesi

Custom Search

27 Mayıs 2016 Cuma

Başak Burcu Eylül 2016 Yorumu

Başak Burcu'nu Eylül 2016'da Neler Bekliyor?

1 Eylül Başak burcunda oluşan Güneş Tutulması gerçekleşiyor.  Finansal konularda hareketli olumlu gelişmeler içerisinde olacak. Yeni pahalı taşınır taşınmaz mülk satın alabilir. Manevi değerlerinize de çok önem vereceğiniz bir süreçtesiniz.

2 Eylül 2016'da Güneş Satürn ile karşıt açı oluşturuyor. Finansal konularda kazançlarının artacağı aynı zamanda pratik çözümler üretecekleri bir dönemde olacaklar. İş konusunda girişimlerinden olumlu yönde kar sağlayacaklar.

2 Eylül 2016'da Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor. Kendilerine ve özel bakımlarına çok para harcayacakları bir süreç içerisine giriyorlar. Aynı zamanda çevreyle uyumlu bir süreç yaşayacaklar. Çıkacakları tatilde bütün gözler üzerlerinde olacaktır.


13 Eylül Güneş Mars ile kare açı yapıyor. Ev ve ailevi konularda enerjiniz artacak. Harcamalar çoğalırken anlaşmazlıklar da olumsuz etkileyecek bizi. Taşınmak ve tamirat gibi konularla uğraşmak zorunda kalacağız.

16 Eylül Dolunay Balık burcunda; ilişki anlamında çok fazla sosyalleşeceği ve kendini partnerine daha fazla ifade edeceği bir süreç içerisinde olacaklar. Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlerinde tanışacakları biriyle önemli bir ilişkiye bir adım atıp uzun zamandır duygusal anlamdaki boşluklarına son verebilirler. Ortak lıklar konusunda önemli bir döneme geçiş yapacaklar.

22 Eylül Merkür ileri hareketine başıyor. Yakın çevre ve akrabalarımızla iletişimimiz pozitif ve fazlaca olacaktır. Yazma, konuşma, mail trafiğimizin yoğun olacağı bir dönemde olacağız. Yeni kişilerle tanışıp tempomu zun çok hızlanacağı bir döngü içerisine giriyoruz.

22 Eylül'de Güneş Terazi Burcunda;  bu dönemde parasal anlamda önemli adımlar atacaklar.değerli he diyeler alabilir veya verebilirler. Para kazançlarında büyük artışlar olacaktır.

26 Eylül Plüton ileri hareketine başlıyor..Aşk konusnda çocuklar konusunda aşırılıklara ve takıntılara sahip olabilir. Şans oyunlarından uzak durmamız gereken dönemdeyiz. Bu dönem yaşanan aşklar daha tutkulu ve daha kalıcı olacaktır. Aynı zamanda çocuklarıa aramızdaki çatışmalara dikkat edelim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder