Facebook Ailesi

Custom Search

25 Mayıs 2016 Çarşamba

Boğa Burcu Eylül 2016 Yorumu

Boğa Burcu'nu Eylül 2016'da Neler Bekliyor?

1 Eylül Başak burcunda oluşan Güneş Tutulması gerçekleşiyor. İş hayatımıza odaklanacağımız mantıklı adımlar atacağımız bazen de duygusal olarak kırılgan olacağımız bir sürece giriyoruz. Evmizde bakım ve temizlik gibi durumlar ilgilenebiliriz. İş yerinde değişimler yapabiliriz. Ufak tefek mide hastalıklarına dikkat etmeliyiz.

2 Eylül 2016'da Güneş Satürn ile karşıt açı oluşturuyor. İş ortamımızda ki becerilerimizde yeni geçişler olacağı gibi aynı zamanda olumlu bir dönemi değerlendireceğimiz için iş yerimizde yeni bağlayıcı adımlar atacağız. Zihinsel güç ve becerimiz artacak. Yaptığımız işlerde olumlu keskin dönüşler yaşayacağız.

2 Eylül 2016'da Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor. Aşk hayatımızın yenileneceği güçleneceği ve arzu ve zevklerimizin artacağı bir dönemdeyiz. Hem çocuklarımız ile hem partnerimiz ile olumlu ve yaratıcı faaliyetler içerisinde bulunabiliriz.


13 Eylül Güneş Mars ile kare açı yapıyor..Kredi vergi alacak borç gibi finansal konularda kayıplar ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu dönem parasal konuları önemsemeniz ve iyi değerlendirmeniz gerekmekte. Aynı zamanda cinsel arzularınızın çoğalacağı ve gizli ilişkilere girebileceğiniz bir dönemdesiniz.

16 Eylül Dolunay Balık burcunda; egolardan arınacağın kendini dinleyeceğin duygu ve düşüncelerine güven duyman gereken bir döneme giriyorsun. Asos-yal olabilirsin. Ayrıca ruhani ve mistik konularla fazla ilgileneceğin bir dönem olacak. Yurtdışından edineceğiniz yeni arkadaşlarınızla hoşça vakitler geçirebilir ve çeşitli organizasyonlarda bulunabilirsiniz.

22 Eylül Merkür ileri hareketine başıyor.. Geleceğimizi ilgilendiren iş veya ilişkiler için imzalar atabilir yeni taktikler geliştirebiliriz. kısa seyahatlere çıkabilir ortaklaşa atacağımız her adımı iyi değerlendirebiliriz.

22 Eylül'de Güneş Terazi Burcunda; Günlük hayatınızda ki sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir ve açık bir şekilde anlaşılamama sorunu yaşayabiliriz. İşimizle ilgili destekleyici sorunlarla karşılaşabilir ya rarlı dialoglar içerisinde bulunabiliriz. Bu dönem kilo almamaya dikkat edin.

26 Eylül Plüton ileri hareketine başlıyor.. yeni prensipler elde edeceğimiz inanışlarımız konusunda farklılıklar yaşayacağımız bir döneme geçiş yapacağız. Bu arada yüksek öğrenim ve uzun yolcu luklar konusunda güçlü adımlar atabilir aynı zaman da gizemli yolculuklar yapabiliriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder