Facebook Ailesi

Custom Search

26 Mayıs 2016 Perşembe

İkizler Burcu Eylül 2016 Yorumu

İkizler Burcu'nu Eylül 2016'da Neler Bekliyor?

1 Eylül Başak burcunda oluşan Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Bu dönemde aşk hayatına odaklanacağız. Yeni ilişkiler içerisine girip gerçekten bizi mutlu edecek yeni hisler tecrübe edebiliriz. Hamile kalmak isteyen balıklar hamile kalabilir ve sağlıklı doğum yapabilir. Aşk hayatı kötü giden balıklar pozitif gelişmeler yaşayarak yeni bir maceraya adım atabilirler. Bu dönemde adım attığınız ilişki çok sağlam ve kalıcı olacak. Aynı evi paylaşmaları mümkün.

2 Eylül 2016'da Güneş Satürn ile karşıt açı oluşturuyor..Aşk hayatımızda faaliyetlerde artışlar olacak. Yeni spor ve sanatsal hobiler edinebiliriz. Yaratıcılığınız çok fazla artacağı gibi özellikle kitap yazma gibi önemli projelerin üste sinden gelebiliriz.

2 Eylül 2016'da Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor. Hem evimizde hoş güzel vakitler geçireceğiz hemde ailemizle huzurlu ve sakin bir döneme geçiş yapacağız. Evimizi dekore edebilir pratik çözümler üretebiliriz. Sindirim sis temimize de ayrıca dikkat etmemiz gerek bir dönem.

13 Eylül Güneş Mars ile kare açı yapıyor. Ortak çalışmalarda ve ilişkilerinizde zorlayı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Eleştirilere maruz kalarak gerilimler yaşayabilirsiniz. Bu beklenmedik sorunlara olumlu yaklaşmanızı tavsiye ederim.


16 Eylül Dolunay Balık burcunda;  kariyer alanında kontrolde olacağınız ve iyi bir çalışma ortamı yaratacağınız bir dönemdesiniz. Sizden yaşça olgun yabancı uyruklu bir kadından alacağınız destek sizin adınıza çok elverişli olacak. İş arkadaşlarınızla yaşayacağınız duygusal patlamalara dikkat edin.

22 Eylül Merkür ileri hareketine başıyor. İş ortamımızda ki becerilerimizde yeni geçişler olacağı gibi aynı zamanda olumlu bir dönemi değerlendireceğimiz için iş yerimizde yeni bağlayıcı adımlar atacağız. Zihinsel güç ve becerimiz artacak. Yaptığımız işlerde olumlu keskin bir sürece giriyorsunuz.

22 Eylül'de Güneş Terazi Burcunda;  aşk hayatımızın yenileneceği güçleneceği ve arzu ve zevklerimizin artacağı bir dönemdeyiz. Hem çocuklarımız ile hem partnerimiz ile olumlu ve yaratıcı faaliyetler içerisin de bulunabiliriz.

26 Eylül Plüton ileri hareketine başlıyor.. Cinsel hayatınızın çok güçlü olacağı pozitif anlamda ve para kazanma konusunda sağlam adımlar atacağımız ama borç para vermemeniz gereken bir dönemde olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder