Facebook Ailesi

Custom Search

25 Mayıs 2016 Çarşamba

Koç Burcu Eylül 2016 Yorumu

Koç Burcu'nu Eylül 2016'da Neler Bekliyor?

1 Eylül Başak burcunda oluşan Güneş Tutulması gerçekleşiyor..Öncelikle duygu dünyanızda iniş çıkışlar yaşayarak yeni huylar edinebiliriz. Yeni ortaklıklara veya evliliğe imza atabilir kendimizi güvende hissedeceğimiz bir döneme geçiş yapıyoruz. Kadınlar ile daha olumlu ilişkiler içerisinde olacağız. Annemizle olan ilişkimizde yenilikler yaşamamız mümkün.
 
2 Eylül 2016'da Güneş Satürn ile karşıt açı oluşturuyor. Geleceğimizi ilgilendiren iş veya ilişkiler için imzalar atabilir yeni taktikler geliştirebiliriz. Kısa seyahatlere çıkabilir ortaklaşa atacağımız her adımı iyi değerlendirebiliriz.

2 Eylül 2016'da Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor..Günlük hayatınızda ki sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir ve açık bir şekilde anlaşılamama sorunu yaşayabiliriz. İşimizle ilgili destekleyici sorunlarla karşılaşabilir yararlı diyaloglar içerisinde bulunabiliriz. Bu dönem kilo almamaya dikkat edelim.


13 Eylül Güneş Mars ile kare açı yapıyor.Eğitim ve hukuksal konularda hem aktif hem de zorlanacağımız bir döneme geçiyoruz. Beklenmedik sorunlarla karşılaşma ihtimali çok yüksek. Özellikle yurtdışı bağlantılarınızda yaşayacağınız aksilikler sizi olumsuz etkileyebilir. 

16 Eylül Dolunay Balık burcunda; moraliniz bozuk ve duygularınız kırılgan olabilir. İnzivaya çekilmeniz bu dönem de sizin için daha iyi olacaktır. Yoksa psikolojik olarak kendinize zarar verebilirsiniz. Aynı zamanda bazı yaylar gizli cinselliği yüksek ilişkilere de girebilirler.

22 Eylül Merkür ileri hareketine başıyor.. Finansal konularda yeni ortaklılar ve yeni projelerle uğraşabilir radikal kararlar vererek önemli değişimler yaşayabilirler. Kredi çekme borç ödeme gibi konularda olumlu süreçler yaşayacaklar.zihinsel anlamda güçlü olacaklar.

26 Eylül Plüton ileri hareketine başlıyor.. ilişkimizde mutlu huzurlu ve birlikte keyif alacağımız bir döneme giriş yapıyoruz. Yeni ilişkiler içerisinde olup önemli adımlar atabiliriz. Ticari ortaklıklarımızda iyi etkiler içerisinde olacaktır.Kariyer hayatınızda önemli ve olumlu değişimler olacak. Büyüyeceğiniz olumlu adımlar atacağınız bir dönemdesiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder