Facebook Ailesi

Custom Search

30 Mayıs 2016 Pazartesi

Kova Burcu Eylül 2016 Yorumu

Kova Burcu'nu Eylül 2016'da Neler Bekliyor?

1 Eylül Başak burcunda oluşan Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Pozitifi rahat iyimser yeni duygular içerisinde ruhsal yeni adımlar atabilirsiniz. Yurtdışı seyahatinizle ilgili yenilikler yaşayabilir uzun zamandır A.B.D. gibi çok uzak ülkelere gidebilir burada huzurlu vakitler geçirebilirsiniz.aynı zamanda kendinizi güvende hissedeceğiniz heyecanlı fikirlerle yeni adımlar atacaksınız..

2 Eylül 2016'da Güneş Satürn ile karşıt açı oluşturuyor..yabancı ülkeler eğitim gibi konularla iletişimde yeni aktiviteler içersinde olacaklar. Yeni fikirler ve yeni bakış açıları geliş- tirerek geleceğe önemli adımlar atacaklar.

2 Eylül 2016'da Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor. Miras prim vergi gibi konularda uzun zamandır elde edemediklerini alabilirler. Cinsel bakımdan çok ateşli olabilirsiniz. Partnerinizi telefon görüşmelerini cezp edebilir cinsel boyutunuzu hareketlendirebilirsiniz. Yeni bir ilişki ye başlayan akrepler için ilişki yoğun geçecektir. Eşinizden ve ortağınızdan maddi destek görebilirsiniz.


13 Eylül Güneş Mars ile kare açı yapıyor. Arkadaşlarımızla birlikte hareketli bir süreç içerisine giricez. Hedeflerimiz konusunda doğru adımlar atarak enerjimizi iyi kullanıcaz. Bazı arkadaşlarımızla aramızda sorunlar çatışmalar olabilir, bu olumsuz etkiler geçici olacağından negatif enerjinizi spor yaparak atarsanız size daha yararlı olacaktır.

16 Eylül Dolunay Balık burcunda; finansal konu ların ön planda olacağı gibi para harcama konusunda kendini kaybedebilirsiniz. Bu dönem alacağın bir araba bir ev seni biraz maddi sıkıntıya sokabilir. Biraz daha beklemen adınıza daha iyi olacaktır. Ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelecek teklif parasal kazancına değer katacaktır.

22 Eylül Merkür ileri hareketine başıyor. Bu dönem psikolojimizle ilgili olarak olumsuzluklar panik ataklar yaşayabiliriz. Kendimizle ve korkularımızla yüzleşeceğimiz bu dönemde panik ol mamaya dikkat etmeliyiz.

22 Eylül'de Güneş Terazi Burcunda;  Kariyerimizde yeni kararlar alarak önemli iletişimlerde bulunabilir yeni sözleşmeleri bize kazanç getirecek imzalar atabiliriz. İşimize bağlı yapacağımız seyahatlerden uzun vadeli önemli adımlar atılabilir.

26 Eylül Plüton ileri hareketine başlıyor..Özellikle aşk ve sanatta kendilerini geliştirecekleri farklı bir dönem içerisinde olup ufuklarını genişletecekler. Eğlenceli keyifli uzun seyahatleri olabilir. Deneyimlerini zen ginleştiren teraziler bu dönemde kendilerine çok de ğer katacaklar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder