Facebook Ailesi

Custom Search

29 Mayıs 2016 Pazar

Oğlak Burcu Eylül 2016 Yorumu

Oğlak Burcu'nu Eylül 2016'da Neler Bekliyor?

1 Eylül Başak burcunda oluşan Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Kariyer hayatınızda daha çok sorumluluk alacağınız ve yeni işlere olumlu şekilde adım atacağınız bir dönem. Toplumdaki yerinizde kalıcı adımlar atıyorsunuz.

2 Eylül 2016'da Güneş Satürn ile karşıt açı oluşturuyor..Kariyerimizde yeni kararlar alarak önemli iletişimlerde bulunabilir yeni sözleşmeleri bize kazanç getirecek imzalar atabiliriz. İşimize bağlı yapacağımız seyahatlerden uzun vadeli önemli adımlar atılabilir.

2 Eylül 2016'da Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor. Özellikle aşk ve sanatta kendilerini geliştirecekleri farklı bir dönem içerisinde olup ufuklarını genişletecekler. Eğlenceli keyifli uzun seyahatleri olabilir. Deneyimlerini zen ginleştiren teraziler bu dönemde kendilerine çok de ğer katacaklar.

13 Eylül Güneş Mars ile kare açı yapıyor. İçsel sıkıntılarımızın çoğalacağı sağlık ve ruhsal sorunlarımızın ortaya çıkacağı bir dönem. Bazı kayıplar yaşayabiliriz. Bu dönemde Kendini arındırma ve dinlendirme çalışmaları size yararlı olacaktır. Ayrıca çevrenizde bulunan gizli düşmanlarınızı da dikkate alın.


16 Eylül Dolunay Balık burcunda; bu dönem şehir dışı iletişiminiz yolculukları çok fazla olacağı gibi üniversiteye hazırlanan teraziler şehirdışı-ülke dışında bulunan üniversiteleri kazanabilirler. Aynı zamanda çevremizle olan iletişimlerimizde duygusal tepkilere önem verelim. 

22 Eylül Merkür ileri hareketine başıyor.; Kendimize daha çok güven duyacağımız daha baskın bir kişiliğe sahip olacağımız bir dönem başlangıcında olacağız. Aynı zamanda üzeirmizde baskı kuran kişilere karşıda çekim duyabiliriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder