Facebook Ailesi

Custom Search

28 Mayıs 2016 Cumartesi

Terazi Burcu Eylül 2016 Yorumu

Terazi Burcu'nu Eylül 2016'da Neler Bekliyor?

1 Eylül Başak burcunda oluşan Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Hedeflerinize odaklanacağınız hislerinizle hareket edeceğiniz yapıcı ve şanslı girişimlerde bunacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Hamilelik ve doğum haberleri alabilirsiniz. Olumlu enerjiniz herkese bulaşacak.
 
2 Eylül 2016'da Güneş Satürn ile karşıt açı oluşturuyor..kendimizle çok fazla zaman geçireceğimiz fikirlerimizin çoğalacağı zihinsel olarak aktifleşeceğimiz bir dönem. Kısa mesafeli yolculuklar da artışlar gözüküyor. Önemli an laşmalar yaparak faydalı bir süreç içerisinde olacağız.

2 Eylül 2016'da Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor. Platonik aşklar yaşayarak olumsuz bir süreç içerisine girebilirler. Ayrıca sevdikleri insalara veya çevrelerine yardımcı ola bilirler fedakarlıklar yapabilirler. Bazı konularda kendilerini psikolojik baskı altında hissedip daralabilirler.

13 Eylül Güneş Mars ile kare açı yapıyor. Çevremizdeki kişilerin sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacağız. İlişkilerimizde agresiflik yaşayabiliriz. Çok fazla seyahat edeceğimiz zihinsel aktivetimzin çoğalacağı ve ener jimizin duygularımıızn güçlü ve yüksek olacağı bir döneme giriş yaşayacağız.


16 Eylül Dolunay Balık burcunda;  iş hayatınızda olumsuz kalıplardan kurtularak daha mantıklı ve doğru şekilde adımlar atacaksınız. Negatif baskınız sona eriyor. Yurtdışı bağlantılı iş alanında önemli ge lişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık konusunda sinir siste minize dikkat etmenizi öneririm

22 Eylül Merkür ileri hareketine başıyor. Finansal konularda kazançlarının artacağı aynı zamanda pratik çözümler üretecekleri bir dönemde olacaklar. İş konusunda girişimlerinden olumlu yönde kar sağ layacaklar.

22 Eylül'de Güneş Terazi Burcunda; Kendilerine ve özel bakımlarına çok para harcayacakları bir süreç içerisine giriyorlar. Aynı zamanda çevreyle uyumlu bir süreç yaşayacaklar. Çıkacakları tatilde bütün göz ler üzerlerinde olacaktır.

26 Eylül Plüton ileri hareketine başlıyor.. İş ve ev hayatımızda önemli değişimler yaşayabiliriz. Evde işyerinde ailemizle yaşayacağımız sorunlara dikkat etmeliyiz. Ani patlamalar yaşayabiliriz. Ev tamiratları için iyi bir süreçteyiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder