Facebook Ailesi

Custom Search

29 Mayıs 2016 Pazar

Yay Burcu Eylül 2016 Yorumu

Yay Burcu'nu Eylül 2016'da Neler Bekliyor?

1 Eylül Başak burcunda oluşan Güneş Tutulması gerçekleşiyor.  Ssyal olacağınız yeni arkadaşlar edinip yeni toplantılarda bulunacağınız aktif ve güzel bir dönemin içerisine giriyorsunuz. Bu dönem uzun zamandır arzu ve isteklerinize kavuşma ihtimaliniz çok yüksek.

2 Eylül 2016'da Güneş Satürn ile karşıt açı oluşturuyor.Arkadaşlarımızla birlikte sosyal alanlarda çok faal olacağımız, hedeflerimizin ve beklentilerimizin üzerinde çalışacağımız bir dönem olacak. Sosyal çevremizde ileti şimimiz ve aktivitelerimiz olacağı gibi yeni gruplara da dahil olabiliriz.

2 Eylül 2016'da Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor. Parasal konularda güzel ve yararlı ve kazançlı bir dönem içine giriyorlar. Mesleki anlamda dikkat çekici bir süreçte olacaklar. Aynı zamanda iş konusunda çevre değişikliği yaşayabilirler.

13 Eylül Güneş Mars ile kare açı yapıyor.  Enerjiniz çekiciliğinizin artacağı cesaretle atacağınız adımlarda başarı sağlayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yalnız her türlü kaza ve yaralanmaya açık bir süreçtesiniz. Çok gerekmedikçe ameliyatlardan kaçının. Yeni ilşkiler kurabileceğiniz gibi uzun süredir devam eden iliş kinizde problemler oluşabilir.


16 Eylül Dolunay Balık burcunda;  bulunduğunuz şehrin dışında ev satın alabilirsiniz. Güvenliğinize çok önem vereceğiniz bir süreçten geçeceksiniz. Aynı zamanda uzun zamandır uzakta olan ailenizle yapacağı nız paylaşımlardan mutluluk duyacaksınız

22 Eylül Merkür ileri hareketine başıyor. zihnimizin çok dağınık olacağı konsantre olamadığımız bir süreçten geçicez. Bilinçaltımızda gizli kalmış bazı korku ve düşünceler ortaya çıkabilir. Kendi hakkımızda dedikodular duyabiliriz. Bu dönem problemlerle yüzleşmeyi seçerseniz kazanan siz olacaksınız.

22 Eylül'de Güneş Terazi Burcunda;  arkadaşlarımızla birlikte sosyal alanlarda çok faal olacağımız, hedeflerimizin ve beklentilerimizin üzerinde çalışacağımız bir dönem olacak. Sosyal çevremizde ileti şimimiz ve aktivitelerimiz olacağı gibi yeni gruplara da dahil olabiliriz.

26 Eylül Plüton ileri hareketine başlıyor. Bu dönem finansal durumunuza dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle doğum haritanızda sert açı lar var ise yıkımlar yaşanabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder