Facebook Ailesi

Custom Search

26 Mayıs 2016 Perşembe

Yengeç Burcu Eylül 2016 Yorumu

Yengeç Burcu'nu Eylül 2016'da Neler Bekliyor?

1 Eylül Başak burcunda oluşan Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Evinizle ilgili yenilikler yapabilir hatta uzun süredir ev satın almak istiyorsnaız bu konuda yeni adımlar atabilirsiniz.aynı zamanda özellikle annenizle ilgili uzun süredir yaşadığınız sıkıntılar sona ermekte.

2 Eylül 2016'da Güneş Satürn ile karşıt açı oluşturuyor. Ailemiz ve evimizle ilgili iletişimde hareketlilik başlayacaktır. Ev değiştirebilir ya da evin içinde önemli değişimler yapabiliriz. Aynı zamanda ailemizle geçmiş zaman da zaman da kalan sorunların çözümleriyle uğra şacağız.

2 Eylül 2016'da Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor. Önemli ve yararlı anlaşmalar imzalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Fikirleriz düşünceleriniz değer kazanacak. Çevremizle eğlenceli uyumlu zamanlar geçireceğiz.

13 Eylül Güneş Mars ile kare açı yapıyor. Çalışma ortamında ve sağlıkla ilgili konularda gerginlikler yaşayabilirler. Yanlış tedaviler kendilerine zarar verir. Hastalık ve kazalara dikkat.


16 Eylül Dolunay Balık burcunda; bu dönemde duygusal olarak çok pozitif ve iyi bir döneme geçmeden önce biraz baskı altında hissedebilirler. Uzun zamandır kendini güvende hissettiği ortamları bırakarak yurtdışı seyahatleri ile ilgili planlar yapmaya başlayabilirler. Aynı zamanda eğitim hayatınızda tek düzelikten çıkıp yeni bir sürece gireceksiniz.

22 Eylül Merkür ileri hareketine başıyor. Aşk hayatımızda faaliyetlerde artışlar olacak. Yeni spor ve sanatsal hobiler edinebiliriz. Yaratıcılığınız çok fazla artacağı gibi özellikle kitap yazma gibi önemli projelerin üstesinden gelebiliriz.

22 Eylül'de Güneş Terazi Burcunda;  Hem evimizde hoş güzel vakitler geçireceğiz hemde ailemizle huzurlu ve sakin bir döneme geçiş yapacağız. Evimizi dekore edebilir pratik çözümler üretebiliriz. Sindi rim sistemimize de ayrıca dikkat etmemiz gerek bir dönem.

26 Eylül Plüton ileri hareketine başlıyor.. Ortaklıklarımıza ve evliliklerimize dikkat etmemiz gereken bir zamanda olacağız. İletişimimizde açık ve net olmaya özen gösterelim.Alınganlıklar ve kırgınlıklar çok olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder