Facebook Ailesi

Custom Search

2 Mayıs 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 2-8 Mayıs 2016 Haftası Yorumu

Zeynep Turan

Astrolog Zeynep Turan 2-8 Mayıs 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Yorumu

Haftanın ilk günleri Güneş Jüpiter üçgeni ile başlıyor. Bu kombinasyon sana para ve kariyer açısından fırsatlar oluşturacaktır. Geçen hafta iptal edilen bazı işlerin için hazırlıklara başlayabilirsin. Bu süreçte bazı dengelerin değiştiğine tanık olabilirsin. İşin uçunda kendini de görmen olası ancak düzen ve hız konusunda sıkıntı olmayacak, bu yüzden konuna odaklanman gerekir.

Mayıs ayında bir Yeniay ışığı!

Boğa burcunda gerçekleşecek Yeniay , ortak yatırımlı konularda güç kazanabileceğini işaret ediyor.  Bu vesile ile aile içinde ya da ortakların varsa onların yanında kendini bir kat daha değerli ve önemli hissedebileceksin. Bu durum seni biraz daha hırslı ve egolu gösterebilir ancak doğallığını kaybetmez isen insanlardan takdir de toplayabilirsin.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Haftanın ilk günlerinde yeni girişimler için kapılar açılıyor!

Salı günü Güneş -Jüpiter 120’lik açısı seni bugünlerde benimsediğin bu dalgın, kaygılı ruh halinden seni kurtarırken, aile ortamlarında başrol oynayacaksın. Sevdiğin insanlara karşı inanılmaz açık, samimi bir hafta geçirebileceğini söyleyebilirim. Hatta eğer hedeflediğin ve uzun zamandır almaya cesaret edemediğin bir araba var ise bu hafta hızla ve cesur bir hamle yapabilirsin.


Kendini sağlama alabilirsin!

Cuma günü akşam saatlerinde, burcunun üzerinde yükselen Yeniay sayesinde; çekicilik, cazibe, kaliteli görünme, üstünlük kurma gibi konularda farklılıklar yaşayabilirsin. Bu Yeniayın genelinde olumlu bir etki var ancak ufak da bir uyarısı “heyecana kapılmadan önce tedbirini” al diyebilir. Tekrar gözden geçirerek yoluna devam etmen gereken konular olacaktır. İlişkin ve eğitimin gibi…

İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Farklı olduğunu kabul etmelisin!

Salı günü Ay Koç burcunda akşam saatlerinde etkisini gösteriyor. Birileri seni bu sıralar “kahraman” ilan etmiş olabilir. Bu akşam tüm bunların konuşulduğu bir gün olabilir.  Her ne kadar aile dertlerinden kendini soyutlasan da baba figürü için bu günlerde hayranlığın çok. Belki onun mesleğini devam ettiriyorsun ya da sorumluluklarını aldın, işte sırf bu yüzden başarıların karşılığını alıyorsun...

Hislerini takip edebilirsin!

6 Mayıs akşam saatlerinde gerçekleşen Dolunay sayesinde; sevilmeyi ve ilgi görmeni, güvenme gibi hassas konularını toparlayabilirsin. Kendini mutlu ve huzurlu hissetmeye ihtiyacın var. Geçmişi bu kadar sık düşünmenin nedeni ise Merkür’ün geri hareketi ve önüne getirdiği konular. Seni daha hassas yapabilir ama ne istediğin konusunda kuvvet verebilir. Eskiye dair bir geri dönüş fikrinden uzaksın. Bu yüzden gönlünü yeni ilişkilere açmaya hazırsın.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Haftanın ilk günlerinde Ay Koç burcunda hareket ederken hayretler içerisinde bu işin sana nasıl geri döndüğüne bakıyorsun. Oysa elinden gittiğini düşündüğün bu fırsat yeniden gündemine geliyor. Uzun soluklu bir başarı için ellerini sıvayabilirsin. Bir ekip ruhu olan arkadaşlarınla baştan kurguladığın bir projeye hazırlık yapmaya başlıyorsun. Bu durum seni diğer gündelik dertlerinden uzaklaştıracaktır.

Hayatında ileriye dönük yön veriyorsun!

Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay ile istikrarı yakalaman nihayet mümkün olabilir. İlerisi için akılcı düşünmek sana ve düşüncelerine iyi gelecektir.  Geleceğini etkileyen kararlar alırken huzur ve güveni esas alacaksın. Dostların dâhil kimlerin senin için iyi niyetli düşündüğünü görüyorsun. Esas olan ruh sağlığın ise boş hayallere kapılmaktan vazgeçebilirsin.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Çevrende iyi olaylar olduğunu da görebilmek için geçmiş tecrübelerini hatırlamaktan vazgeçmen gerekiyor!

Salı günü itibariyle Ay Koç burcunda hareket ederken, “tıkandı kaldı” dediğin konular adeta bir bir çözülüyor. Bugün bir haftadır halledemediğin konuları, zor da olsa halletmek adına fırsat yakalayabilirsin. Merkür geri hareketi devam ederken elbette aksiliklerle karşılaşacaksın. Bu yüzden faturalarını internetten ödemek yerine ya da patronunla e-mail yoluyla bir işi halletmek yerine bu meseleleri yüz yüze halletmeni öneririm. Bir de bugün lütfen söylediklerini ölçüp, tartıp, iyice düşünmeden dile getirme.

İş hayatında önün açılıyor!

Cuma günü Boğa burcunda gerçekleşecek Yeniay hep sahip olduklarınla sonradan sahip oldukların arasındaki ayrımın senin gözünde iyice belirginleşmesine yol açabilir. Bu Yeniay ile birlikte özellikle dile getirmekten kaçındığın konularda önün açılabilir. Çalıştığın iş yerindeki haksızlıklardan ya da bireysel olarak çalıştığın sektörden artık çok sıkılan bir Aslan burcuysan, Mayıs ayının ilk haftasında telefonunu hiç yanından ayırma derim.

Başak Burcu Haftalık Yorumu

Emeklerinin karşılığını alacağın günler yakındır!

Çünkü burcunda geri hareketine devam eden ve artık son kozlarını oynayan Jüpiter bu hafta bir hayli aktif. Özellikle Salı günü Boğa burcunda hareket eden Güneş ile yapacağı 120’lik açı gün içinde keyifli haberler alacağını işaret ediyor. Özellikle öncesinde planladığın alışverişi bu gün yapabilir, arkadaşlarınla görüşebilirsin. İçindeki karanlık gölgelerin yankılarından dahi uzak kalacağın bir gün…

Bu hafta içi karşılaştığın gelişmelerin senin için büyük anlamı olabilir!

5 Mayıs itibariyle Boğa burcunda hareket etmeye başlayan Ay, Cuma günü nihayet Yeniay fazına giriyor ve sana ideallerini gerçekleştirmen adına fırsatlar tanıyor. Bu dönemde kendi doğrularına olan inancın güçlenirken, hep aklında olan kararları hayata geçirebilirsin. Bir de ufak bir bavulu mutlaka  yanında hazır tut. Çünkü kafana esip, o uzun zamandır gerçekleştirmeyi planladığın seyahate çıkabilirsin. Eğitim hayatı devam eden Başak burçları ise uzun zamandır haber bekledikleri kurumdan nihayet cevap alabilir.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Çalışkanlığın gözlerden kaçmayacaktır!

Salı günü itibariyle Ay Koç burcunda hareket ederken, adeta bir arı gibi çalışabilir, tüm işlerini hızlı hızlı halledebilirsin. Evli ya da uzun soluklu ilişkisi olan Terazi burçları iş stresini karşı tarafa yansıtabilir. Bu konuda biraz daha kontrollü davranmakta fayda var. Ortaklı çalışan Terazi burçları ise bir takım tersliklerle karşılaşabilir.

“Unuttum” demek te bir nevi hatırlamaktır aslında...

Geri hareketine devam eden Merkür ile iş birliği yapacak Yeniay’da seni biraz şaşırtacağa benziyor. 8.evine rotasını çeviren gökyüzü, kendini eski sevgilinden bahsederken bulmana sebep olabilir! Aslında sadece ondan bahsetmekle kalmayıp, onunla sosyal medyadan veya telefonla iletişime geçebilirsin. Ayrıca bu dönemde evli olan Terazi burçları yeni bir bütçe planlamasına gidebilir.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Sanki üzerinden bir yük kalkıyor!

Gökyüzü maddi manevi sıkıntılardan bolluk ve başarıya çıkacağınız bir haftayı müjdeliyor. Araban ya da sık sık elinden düşmeyen elektronik aletlerin konusunda sıkıntılar da yaşamış olabilirsin. Bu yüzden çıkan gereksiz masraflara moralini bozuyorsun. Bu haftadan itibaren Nisan başında uygulamaya soktuğun ama başarı elde edemediğin finansal yatırımlar konusunda hız alabilirsin. Aynı hız aşk ve ilişkiler evinde de devam ediyor.

Hayatının en önemli seçimlerini yapacağın günlere hoş geldin!

Cuma günü karşıt burcunda gerçekleşecek Yeniay, geleneksel anlamıyla yeni başlangıçları temsil ediyor olsa da gökyüzündeki retrolar buna bu sene pek izin vermiyor! Hayatındaki uzun soluklu ilişkileri, insanları geçmişi göz önünde bulundurarak sorgularken, bu sorgulamaların sonucunda çok radikal kararlar da alabilirsin. Özellikle evliliğinde ya da uzun soluklu ilişkisinde “güven” başlığı altında sorunlar yaşayan bir Akrep burcuysan, çözümü yine geçmişte arayabilirsin.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Zorlanıyor olabilirsin ama emin ol şu an ne yapıyorsan geleceğin için yapıyorsun!

Salı günü toprak grubu burçları arasında gerçekleşecek Güneş-Jüpiter 120'liği işte bu sürecin kazanmayı vurgulayan transitlerinden. Uzun zamandır işsiz olan Yay burçları bugün iyisi mi telefonunuzu yanınızdan hiç ayırmayın. Çünkü daha önceden yaptığınız başvurulardan aranabilirsiniz. İş yerinde sana güven vermeyen insanlar bu hafta seni yardım sever tavırlarıyla bir hayli şaşırtabilir.

“Elimi neye atsam, elimde kalıyor”

Dememek istiyorsan, Mayıs ayının ilk haftasına çok dikkat etmenini öneririm. Cuma günü Boğa burcunda gerçekleşecek Yeniay, Merkür ile bir araya gelirken hafta içindeki yoğunluğun hafta sonuna da sarkabilir. Kendini Pazar günü çalışırken bulabilirsin! Yeniay’ın senin için zorlu tarafı; zamanla savaşın! Bu dönemde zamanını çok iyi değerlendirmen gerekiyor aksi takdirde bu yoğunluğun üzerinden gelmekte zorlanabilirsin.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Jüpiter devreye giriyor, aşk hayatına renk katıyor!

Salı günü aynı zamanda toprak grubu burçları arasında Güneş – Jüpiter ile 120’liği gerçekleşiyor. Bugünün keyifli başlayan bir gün olacağını henüz şimdiden söyleyebilirim. Uzun zamandır böyle büyük bir sevinçle uyanmadığını düşünebilirsin. Aşkı iliklerine kadar hissedeceğini de söyleyebilirim. Ayrıca henüz haftanın ilk günlerinden böyle bir enerjiyi yakalaman çevrendekilere de yarayacaktır.

Yeniay ile kendini şaşırtmaya hazır mısın?

Cuma günü Boğa burcunda geri giden Merkür ile epey sıkı fıkı bir Yeniay gerçekleşirken bir bakmışsın eski flörtlerini konuşur olmuşsun. Nostalji rüzgarları sadece senin kalbinde esmeyecek elbette. Bu dönemde son zamanlarda noktaladığın bir ilişkin varsa bu kişinin seninle yeniden iletişim kurmaya çalıştığına tanıklık edebilirsin.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

Aile içi düzenleme şart olabilir!

Gökyüzünün aileni, yaşam alanını, duygularını çok yakından ilgilendirdiği bir aya girdiğimizi önceden belirtmeliyim. Henüz hafta başından itibaren geri hareketine devam eden Merkür’ün aktifliği ile bu konularla ilgili kendini konuşurken bulabilirsin. Aile fertleri ile geçmiş dönemlerde havada kalmış konular yeniden gündeme gelebilir. Bazı sırlar açıda çıkarken elinde olmadan tepkisel davranman da mümkün.

Mayıs ayının Yeniay’ı ile yine gözden çıkaracağın insanlar olabilir...

Boğa burcundaki Yeniay, geçmişi gündeme getirmesiyle meşhur Merkür ile bir araya gelecek. Bu süreçte sende küçük gibi görünen aslında senin için önem taşıyan bir yalan yakalayabilirsin. Her ne kadar “hatasız kul olmaz” diye zihnini susturmaya çalışsan da aslında bu durumu özellikle aile içinde seni harekete geçirebilir.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Her zaman bir B planın var!

Salı günü Güneş-Jüpiter 120’liği ile etrafındaki insanların çok net ve keskin konuşmalar yaptığına tanıklık edebilirsin. Bu seni de ilgilendiren konular hakkında da olabilir. Bu tarz kısıtlanmalar hiç gelemediğini bir türlü öğrenemeyen insanlar var maalesef!  Özellikle sevgilin ya da eşin tarafından sürekli yönlendirilmekten ya da onun kararlarına göre hareket etmekten sıkıldıysan bu dönemde çok radikal kararlar alabilirsin.

Geçmişe dair meselelerin net bir şekilde gündemine oturduğu tarih 6 Mayıs!

Boğa burcunda Cuma günü gerçekleşecek Yeniay, iş yerinde yaşanabilecek ani ayrılıkların sana yük olmaya dönüştüğünü görmene sebep olabilir.  “Ben mesaide, dışarıda güneşin batışını seyreden insanlar!” diye konuyu dramatize edebilirsin. Unutma son 2.5 yıldır ailedeki ekonomik küçülmeden zarar görmemen, güneşin batışını seyretmekten vazgeçmene bağlı...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder