Facebook Ailesi

Custom Search

30 Haziran 2016 Perşembe

1 Temmuz 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

1 Temmuz 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Dalgınlığınız son bulabilir. Bugün pek çok konuda iş bitirici olabilir, sevdiğiniz kişilerle vakit geçirebilirsiniz. İnsanlar sizden liderlik etmenizi bekliyorlar ve siz de bunu yapmaya dünden razı görünüyorsunuz.

BOĞA
Bugünlerde, sizi belli konularda uzlaşmaya, bağlayıcı sözler vermeye ya da maddi başlıklı anlaşmalar yapmaya zorlayan kişiler söz konusu. Ancak siz bahsi geçen konularda daha esnek olunması gerektiği kanaatinde olabilir ve bu konuyu ertelemeye çalışabilirsiniz.

İKİZLER
Bugünlerde bazı arkadaşlarınızla ilişkileriniz güçlenebilir ve paylaşımlarınız artabilir. Açığa çıkan olaylar, paylaşılan sırlar gündemde. Elinize geçen haberler hafta sonu yaklaştıkça kafaları karıştırabilir.


YENGEÇ
Bugünlerde sizden bazı jestler yapmanızı ya da yardımlarda bulunmanızı isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu kişilere seve seve yardımcı olmak isteyebilirsiniz.

ASLAN
Sevgi temalı ilişkilerinizi, aşk hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Sizinle yakınlaşmak veya düşünce ve duygularını paylaşmak isteyen kişiler söz konusu olabilir.

BAŞAK
Aslında bugün güzel bir gün. Ama bugünden itibaren tartışmalardan uzak durmalısınız. Diğerlerinin ne dediğiyle daha çok ilgilenmeli, en azından dinliyormuş gibi yapmalısınız.

TERAZİ
İş hayatınız ve maddi başlıklı konular aklınızı meşgul edebilir. Kendini en iyi şekilde ifade edebilen ve elindeki işleri en iyi şekilde halledebilen burçlardan birisisiniz. Bazı konularda inisiyatif kullanabilirsiniz.

AKREP
Fikir paylaşımları esnasındaki konuşmalara istinaden bazı fikirlerinizde meydana gelecek değişiklikler sizi şaşırtabilir. Genelde oldukça olumlu diyaloglar içerisinde olabileceğiniz bir bayram sürecindesiniz. Ancak yine de tartışmalardan uzak durmanızda fayda var.

YAY
Tuhaf şeyler dinlemekten hoşlanan arkadaşlarınız bugünlerde sizi şaşırtabilirler. Elinize geçen bilgiler ve haberler şaşırtıcı olabilir. Ancak her duyduğunuza inanamazsınız, araştırmanız gerekiyor. Dış görünüşünüzü ilgilendiren değişiklikler söz konusu olabilir.

OĞLAK
Bugüne kadar çok fazla yoruldunuz, çok işle uğraştınız, ama çoğu da halloldu neyse ki. Ancak belli konularda anlaşmaya varmadan önce konuların uygulanabilir olup olmadığına bakmanız lazım. Ani kararlar veya acele hareketler kayıplara neden olabilir.

KOVA
Sosyal anlamda hareketli ve güzel bir gün. Bugünlerde iş hayatında belli bir yere gelmiş veya kariyerinizi ilgilendiren konularda bilgisine güvenebileceğiniz kişilerden fikir almak isteyebilirsiniz. Önerilere ihtiyaç duyabileceğiniz günler.

BALIK
Sosyal aktiviteler artıyor. Arkadaş veya akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bugünlerde yine sizden yardım bekleyen arkadaşlar devrede olabilir. Ancak bu sefer bu kişilere yardımcı olmaktan çekinmeyeceksiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder