Facebook Ailesi

Custom Search

7 Haziran 2016 Salı

13 - 19 Haziran 2016 Haftalık Burçlar

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Pazartesi günü, aşırı tepkiler vererek veya abartılı cümleler kurarak, fazla harcamalarda bulunarak veya fazla yeme içme türünde faaliyetlerle başlayabiliriz.
Salı günü dengeyi yakalamak daha kolay olsa da, akşam saatlerinde, bu sefer ilişkilerde gerilimler ya da iniş çıkışlı durumlar söz konusu olabilir. Ancak genel anlamda iyileşme veya empati yapma enerjilerinin de devrede olduğu düşünülürse olayları büyümeden kapatma şansını bulabiliriz.
Çarşamba günü tecrübeli kişilerden akıl alabileceğimiz veya bilgece mesajların gündeme gelebileceği bir gündeyiz.Perşembe günü; duyarlılığımızın arttığı ve özellikle ev, aile, millet ve vatan başlıklı konularda hassas olmaya özen göstereceğimiz, birbirimizi daha iyi anlamak ve empati yapmak isteyeceğimiz bir gündeyiz.
Hafta sonu; kendimizi koruma altında ya da güvende hissetmek isteyebiliriz. Hayallerimizde artış olabilir, sezgilerimize güvenebiliriz. Duygularımızı paylaşmak isteyeceğimiz bugün, kırgınlıkları düzeltmek için fırsatlar sunabilir. Dua etmek ve dileklerde bulunmak için de uygundur.

Filiz Özkol 13-19 Haziran 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Bazı konular netleşmeye başlıyor. Bunların yeniden yapılandırılması gerekiyorsa bir an önce yapabilir ve herkesin kendi yolunda rahatça devem etmesini sağlayabilirsiniz.Aslında rekabetçi ve mücadeleci, ısrarcı ya da inatçı özelliklerin ön plana çıkabileceği bir gün. Ama huzuru yakalamaya çalışmak ya da sakin davranmak akla en yatkın tavır olacaktır.

Boğa
Sağılığınızı, refah ve huzurunuzu ya da işinizi ilgilendiren konularda bazı başlıklar dikkat gerektiriyor olabilir. İhmal etmemekte fayda var.Özel yaşamınızı, ailenizi veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda olumlu girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu anlamda gerekli bilgilere veya haberlere ulaşabileceğiniz günlerdesiniz.


İkizler
Uzun zamandır hayalini kurduğunuz, istediğiniz veya beklediğiniz bir işbirliği gerçekleşme şansı bulabilir. Ayrıca bir girişiminiz hızlıca sonuçlanabilir.İş hayatınızı veya maddi durumunuzu ilgilendiren öneri, teklif veya anlaşmalar sizin üzerinde yoğunlaşmanızı bekliyor. Uzun vadeli düşümemeniz veya tüm resmi görememeniz sizi durduruyor olabilir.

Yengeç
Hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilmek veya hayatınızın bazı alanlarını düzenleyebilmek için doğru yerde bulunuyorsunuz. Olaylara olumlu açıdan yaklaşmanızda fayda var.
Belli konularda şanslı gelişmeler sizi bekliyor olabilir ya da siz kendiniz, sizin için önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu sayede gerçekten büyük başarı elde edebilirsiniz.

Aslan
Çevrenizdeki kişilerden yardım görebileceğiniz günler. Maddi-manevi katkısı olabilecek kişilerle ilişkilerinizde katı ve bazı başlıklarda ısrarcı olmamaya dikkat edin.
Hukuki, romantik, gayrimenkul ya da maddi başlıklı konuları daha detaylı şekilde ele alabilirsiniz. Dolayısıyla rahatsız edici gelişmeleri dahi dikkatle takip etmeli, ortaya çıkan haberleri lehinize kullanabilmelisiniz.

Başak
İş hayatınızda veya özel yaşamınızda olumlu değişiklikler yapmak veya kendinizi geliştirmek istiyorsanız başkalarının tavsiyelerine de kulak vermelisiniz. Danışmanlık almaktan çekinmemeniz durumunda kendinizi yenilmenizi sağlayacak fırsatlar doğabilir.Belli işbirliklerinizi, ortaklıklarınızı ya da ilişkilerinizi daha net şekilde görmeye başlayabilirsiniz. Devamlılık zorunluluğu olmayan ilişkileri sonlandırmak ya da devam etmesi için gereken şeyleri yapmak yolunda adımlar atabilirsiniz.

Terazi
Hayata daha geniş bir perspektifle bakmanız durumunda, bazı ilişkilerinizi, işlerinizi veya yaşadığınız yeri başka bir gözle görebilirsiniz. Gerekli değişikliklerin yapılması ihtiyacının farkına varabilirsiniz.
Toplum içerisindeki yerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda doğru kararlar almanızı sağlayacak bilgiler edinebilirsiniz. Bu sayede yerinizi koruyabilir veya önemli bir ilerleme sağlayabilirsiniz.

Akrep
Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Bir süredir kafanızı karıştıran konularda kalbinizin sesine kulak vermeniz sizi doğru yere taşıyabilir.Bir taraftan elinizdeki işlere odaklanmak veya hallolması gereken görevleri tamamlamak istiyorsunuz. Bir taraftan da, yaratıcılığınızı kullanmak ve yepyeni şeyler denemek istiyorsunuz. Problem dengeyi kurmakta zorlanmanız olabilir.


Yay
Sizden yaşça büyük veya tecrübeli kişilerden akıl alabilirsiniz. Akılcı yaklaşımları belli konularda ilerlemenizde veya bazı problemlerin çözümünde size yardımcı olabilir. Evinizi, ailenizi veya finansal başlıklı konuları kendi kafanıza göre farklı şekilde değerlendiriyor olabilirsiniz. Fikirlerinizin bilinir olmasını sağlamak isteyeceğiniz günlerdesiniz.

Oğlak
Bazı alanlarda pozisyonunuzu veya bulunduğunuz yeri doğru tahlil etmeniz başlanacak yolun ilk adımı olabilir. Özellikle sosyal gruplar içindeki rolünüzü belirlerken bazı bilgileri doğru değerlendirmeniz gerekebilir.Endişeli olduğunuz konular olabilir. Ancak şimdiye kadar düşünülenin aksine düşündüğünüzden daha fazla seçeneğiniz olduğunu görmek hoşunuza gidebilir.

Kova
Bazı projeler planladığınızdan daha fazla zaman alabilir ya da yorucu olabilir. Ancak güzel olan hiçbir şey kolay değildir zaten. Öyle değil mi? Sizi şaşırtabilecek gelişmeler söz konusu olabilir bugünlerde.Sağlığınızı, paranızı, ruhsal veya fiziksel durumunuzu ilgilendiren konularda yenilikler yapmanız için size akıl veren kişiler olabilir. Tavsiyeler aklınıza yatarsa, sizin için olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Balık
İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kendi kararlarınızı bizzat kendiniz vermelisiniz. Sizi yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir.Sizi neyin mutlu edeceğine, motive edeceğine, kaderinizi olumlu etkileyeceğine ya da romantik anlamda ne yönde ilerleyeceğinize karar vereceğiniz günlerdesiniz. Bu anlamda seçeneklerinizin farkına varabilirsiniz.

Diğer Yazılar;


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder