Facebook Ailesi

Custom Search

15 Haziran 2016 Çarşamba

16 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

16 Haziran 2016 Perşembe Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Çevrenizdeki kişilerin olayları sizin gözünüzle görmelerini sağlamalısınız. Bunu gerçekleştirirseniz istediğiniz alanlarda başarılı olma olasılığınız çok yüksek.

Boğa
Çevrenizdeki kişiler istekleriniz veya hedefleriniz konusunda size yardımcı olmak istiyorlar. Ancak bu konuda ne yapabileceklerini anlayabilmeleri için onlara karşı daha açık olmalı ve ne yapmaları gerektiğini söylemelisiniz.

İkizler
Bugünlerde aşk hayatınızla, kariyerinizle veya sosyal yaşamınızla ilgili açıklığa kavuşturmanız gereken konularınız olabilir. Sezgilerinize güvenmeli, düşünce ve duygularınızı bastırmamalısınız.

Yengeç
Sınırlarınızı genişletmek, yeni yerler keşfetmek ya da mevcut olayları farklı bir formata sokmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler şu an için sizin kadar istekli olmasa da, onlara biraz zaman tanıyın ve biraz da açıklayıcı olun.


Aslan
Çevrenizdeki kişilere bir süredir ne istediğinizi anlatmaya çalışıyorsunuz. Umalım ki sizi anlamış olsunlar. Şayet anlamadılarsa, bu noktadan sonra ısrarcı olmak yersiz bir gayretten başka bir anlama gelmeyecektir.

Başak
Bazı ilişki ya da işbirliklerinizden ne beklediğinizi düşünebilirsiniz. Bu ilişkiyle işbirliklerinizin nereye gittiğini anlamanızı sağlayacak olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

Terazi
İşlerinizi, ilişkilerinizi veya önemsediğiniz konuları en ince detayına kadar incelemeniz size zaman kaybettiriyor. Bugünlerde başkalarının da üzerine düşeni yapacağını farz edip, biraz da kendi isteklerinize zaman ayırmalısınız.

Akrep
Sizin için en önemli konular neyse, o konularda başarı elde edebilmek için hangi alanlara daha fazla yoğunlaşmanız gerektiğini netleştirmelisiniz. Öte yandan belli anlaşmalardan ne beklediğinizi de bir an evvel bulmanız gerekiyor.

Yay
Eviniz, aileniz ya da duygusal yaşamınızla ilgili konuların istediğiniz şekilde ilerlemesini sağlayacak ipuçlarına ulaşabileceğiniz günler. Ancak bu tür ipuçlarına ulaşabilmek için, maceraya atılmaktan korkmamanız gerekiyor.

Oğlak
Yakın çevrenizdeki kişilerin kafa karıştırıcı açıklamaları kimlerin doğruyu söylediğini ya da hangi açıklamanın önemsiz olduğunu anlamanızı zorlaştırabilir. Biraz daha esnek olmalısınız.

Kova
Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya iş bağlantılarınızı ilgilendiren konuların netlik kazanabilmesi için elinizden geldiği kadar fazla bilgi toplamanız gerekiyor. Daha sonrasında da bu bilgilere göre analizler yapabilirsiniz.

Balık
Hangi konularda nasıl ilerleyeceğinizle ilgili kafanızda net fikirleriniz oluşabilir. Ancak karşınızdaki kişileri buna inandırabilmek için ikna yeteneğinizi en güçlü şekilde kullanmanız gerekiyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder