Facebook Ailesi

Custom Search

17 Haziran 2016 Cuma

18 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumu

Bugün Başımıza Neler Gelecek?

Koç
Son zamanlarda hayatınızın pek çok alanında çok sayıda değişiklik yaptınız. Artık yaptığınız değişiklikler sonrası yeni yüzünüzü, yeni planlarınızı ya da yeni fikirlerinizi gün yüzüne çıkarma zamanı geldi.

Boğa
İşlerini alelacele yapan ya da oradan oraya koşuşturan kişiler sizi rahatsız edebilirler. Müdahale etmeyin. Kendi yarattıkları kaosu kendilerinin durdurmasını beklemek en doğrusu olacaktır.

İkizler
Karşı karşıya kaldığınız zor durumları bilindik yöntemlerle çözmeye çalışmanız istenilen sonuçları vermeyebilir. Ancak farklı yollar ve yöntemler geliştirerek her işin altından kalkabilir, çözülmesi zor problemleri çözebilirsiniz.


Yengeç
Sevdiğiniz kişilerin, yaptıkları hatalarla ya da başlarına gelen problemlerle yüzleşmeleri gerekiyor. Sizin tüm uyarılarınıza rağmen yine bildiklerini okuyorlarsa, bu noktadan sonra yapmanız gereken sadece onlara destek olmaktır.

Aslan
Karşınızdaki kişilerin hataları ya da size göre eksik yanları bulunabilir. Ancak bu kişileri uyarmak yerine, yanlışlarını kendilerinin görmelerini bekleyin.

Başak
Günlük yaşamınızı bozan ya da mevcut işlerinizi aksatan bazı ufak tefek problemler söz konusu olabilir. Ancak en planlı burçlardan birisi olmanız sebebiyle, aksiliklerin üstesinden geleceğinize hiç şüphe yok.

Terazi
Son dönemlerde ön planda olan davet, teklif ya da önerilerde rüzgâr diğer tarafa doğru esiyor olabilir. Sizi rahatsız eden veya eksik görünen kısımların giderilip giderilmediğini kontrol etmenizde fayda var.

Akrep
İhtiyacınız olan kişileri sadece ilgili yerlerde bulabileceğinizi unutmayın. Çiftliğinizi korumak için bir avcıya ihtiyacınız varsa, kan görmekten korkan bir arkadaşınıza “alo” demenin ne size ne de arkadaşınıza hiçbir faydası olmayacaktır.

Yay
Bazı konularda fikirlerinizi, düşüncelerinizi kısacası bakış açınızı dile getirebilir ya da kendinizi yüksek sesle savunabilirsiniz. Ancak önemsiz konular için ne ortamı germeye ne de zaman ve enerji harcamaya değmez.

Oğlak
Aşk hayatınız, sağlığınız ya da para ile ilişkili konularınızda detaylara takılmamalı, ilerleme fırsatını yakalamışken durmamalısınız. Hazır koşullar bu denli elverişliyken bu fırsatı sakinlikle değerlendirmelisiniz.

Kova
Rutine bağlamış ve epey sıkılmış olmanıza rağmen, farklı bir şey deneyecek cesareti ya da enerjiyi bulamıyor olabilirsiniz. Bir güzel silkelenip, ayağa kalkma ve yeni deneyimler edinme vaktidir Sevgili Kovalar.

Balık
Sevgili Balıklar, bazı konularda kararlı bir biçimde ve emin adımlarla ilerlemeniz şart gibi görünüyor. Dolayısıyla eski usul yöntemleri bir yana bırakıp, yeni şeyler deneme zamanıdır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder