Facebook Ailesi

Custom Search

18 Haziran 2016 Cumartesi

19 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumu

19 Haziran 2016 Pazar Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Ortada çözülmesi gereken meseleler olabilir. Bu ara bu konulara konsantre olmalısınız. Olanları görmezden gelmeniz ya da hiçbir şekilde çözme girişiminde bulunmamanız doğru bir tavır olmayacaktır.

Boğa
Hayatınızı daha keyifli, daha verimli, daha eğlenceli ve daha aşkla dolu yaşamak için ne gerekiyorsa yapın. Bu hafta bu alanlarda yaptığınız her şeyin karşılığını bulabilirsiniz.

İkizler
Üzerinde yoğunlaştığınız işlerde ya da planlarda kalıcı bir iz bırakmak üzeresiniz. Daha dikkatli olmanız gerekiyor. Size faydası olmayan ilişki ya da işbirliklerinden kurtulmalı ve daha mühim işler için yer açmalısınız.


Yengeç
Başkalarının taleplerini yerine getirmek ve onların beklentilerini karşılamak pahasına kendinize ve takviminize uymayan şeyler yapıyorsunuz. Sadece karşı taraf mutlu olsun diye fikirlerinizi değiştirmeyin.

Aslan
Eleştirmeniz ya da şikâyet etmeniz mevcut durumu değiştirmeyecek. Aksine sorun teşkil eden ne varsa, özel hayatınızı ve işlerinizi zorlaştırmaya devam edecek. Dolayısıyla sorunları çözüme kavuşturmak için konuşmak yerine farklı yöntemler denemeniz gerekiyor.

Başak
Sürekli aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar alınamayacağı aşikâr. Dolayısıyla bir taraftan rutinden sıkılıp ve bunu herkese ilan edip, diğer taraftan bunu değiştirmek için hiçbir şey yapmıyorsanız, bu yanlış tutumunuzu fark ederek önlem alabilirsiniz.

Terazi
Gerçekleşmesi zor istek ve talepler ya da karışık birtakım işler söz konusu olabilir. Zorlu çalışmalar içerisine gireceğinizi düşünürken, birden bambaşka fikirler ve yöntemler geliştirebilirsiniz.

Akrep
Uzun vadeli planlarınızda değişiklikler yapabileceğiniz, sağlığınıza ve size zarar veren ne varsa eleyip, sadece yararlı olan şeyleri hayatınızda bulunduracağınız bir süreçtesiniz. Emeğinizin karşılığını alamadığınız işlerinizi rahatlıkla sonlandırabilirsiniz.

YayBazı işbirlikleriniz, planlarınız ya da ilişkileriniz olması gerekenin dışında seyrediyor olabilir. Böyle anlarda, belli kurallarınızı duruma uygun şekilde esnetmeniz gerekebilir.

Oğlak
Bugünlerde herkesin üzerinde mevcut sistemle devam ettikleri müddetçe hiçbir şeyin istedikleri gibi olmayacağına dair bir his olabilir. Bu karamsarlıktan etkilenmemeye çalışın.

KovaBazı tartışmalar ve karışıklıklar nedeniyle, sizin için bir şey ifade etmeyen, zamanınızı boşa harcayan, sizi zorlayan ya da hiçbir fonksiyonu olmayan şeylerden kurtulabilirsiniz.

Balık
Kendinize bir hedef belirlemeli ve o hedefe doğru kararlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Ancak sadece karar vermek yetmez, biliyorsunuz. Sözde kalmaması ve uygulamaya da dökülmesi gerekiyor. Zira yapmak istemekle harekete geçmek aynı şey değildir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder