Facebook Ailesi

Custom Search

1 Haziran 2016 Çarşamba

2 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumu


2 Haziran 2016 Perşembe Günlük Astroloji Burç Yorumu


Koç
Normal koşullar altında bir araya gelmeyecek şeyleri bile bir arada düşünerek hareket etmenin faydasını görebilirsiniz. Şu an için bu girişimleri deklare etmeseniz de düşüncelerinizi sınırlamamalısınız.

Boğa
Bazı konuları akışa bırakma, bazı ilişkileri zorlamama niyetinde olabilirsiniz. Ancak, ille de rüzgarı bekleyecek olursanız yaprak kımıldamayabilir! Girişimci olmanızda yarar var gibi görünüyor.

İkizler
Bazı konuları, görev veya sorumlulukları başkalarına bırakmak yerine (ne kadar seviyor ve güveniyor olursanız olun) kendiniz ele alırsanız, başarıya ulaşma şansınız yükselecektir.


Yengeç
Belli başlı konular kontrolünüzün tamamen dışında gelişiyor olabilir veya kontrol dışına çıkan olaylar karşısında ne yapacağınızı bulmakta zorlanabilirsiniz. Biraz sabırlı olmanız gerek.

Aslan
Kırılgan kişiler veya alıngan davranışları olan kimselerle uğraşmanız gerekebilir. Bu durum her ne kadar zaman ve enerji kaybı gibi görünse de ileride olumlu geri dönüşleri olabilir.

Başak
Yeni şeyler deneme aşamasındasınız. Dolayısıyla verimliliğini yitirmiş ne varsa uzaklaşılmalı. Bir anda böyle bir değişim zor gelse de devam ettirmenin daha problemli sonuçlar doğuracağı unutulmamalı.

Terazi
Yaratıcılığınızı kullanmanız, yaratacağınız etkiyi büyütüp kalıcı hale getirecektir. Belli konularda pozisyonunuzu güçlendirmek, ilerlemek istiyorsanız, uygun koşullar önünüzde. Harekete geçmelisiniz.

Akrep
İş hayatınızı veya yapmak istediğiniz düzenlemeleri destekleyen koşullar söz konusu. Ancak, daha önce başarısız olduğunuz işlerden ve hatalarını gördüğünüz kişilerden uzak durmalısınız.

Yay
Size ihtiyaç duyan kişilere yardım etmek istemek isteyebilirsiniz. Ama bu aşamada duygularla hareket edilmesini gerektiren durumlar varsa, gerçekleri okumak, gerçeğin peşinden gitmek gerek.

Oğlak
Bazı işbirlikleri veya projeleriniz önemli bir dönemeçte olabilir. Bu işlere normalde ayırdığınız vakitten fazlasını ayırmanız, hatta eve dahi taşımanız gerekebilir. İşlerinize odaklanmalısınız.

Kova
Size yakın gelen projeleri hızla yürürlüğe koymak yerine daha yumuşak bir tavırla ilerlemenin faydasını görebilirsiniz. Planlarınızın düşündüğünüzden daha uygulanabilir olduğunu görmek sizi motive edecektir.

Balık
İş hayatınız, ilişkileriniz veya işbirliklerinizle ilgili konularda normal koşullarda referans noktalarına, yol gösterici kişilere ihtiyaç olsa da daha geniş düşünmeli, kendinizi kısıtlamamalısınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder