Facebook Ailesi

Custom Search

14 Haziran 2016 Salı

20 - 26 Haziran 2016 Haftalık Burç Yorumu

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Pazartesi günü, sabah saatlerinde, kelimelerimizi daha dikkatli kullanmamızda fayda var. Salı günü, öğle saatleri civarında enerjik ve pazar gününü en iyi şekilde kullanmak isteyen bir ruh halimiz olabilir.
Perşembe günü, akşam saatlerinde ise manevi konular, spiritüel, dini başlıklar ön plana çıkabilir. Başkaları için bir şeyler yapabilmek isteyebiliriz. Fedakarlık ve yardımlaşma duygularımız harekete geçebilir. Cumartesi günü, çok olmasa da, kin, nefret, öfke duyguları ön plana çıkabilir. Saldırgan kişiler gündeme gelebilir. Ani gelişmelere, tepkilere veya olaylara açık bir aylık süreçteyiz.

Haftalık Burç Yorumları

Astrolog Filiz Özkol 20 - 26 Haziran 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç

Özellikle sabah saatlerinde farklı şeyler denemek, farklı yöntemler kullanma isteğiniz artabilir. Yaşananlar, farklı şeylerin yapılmasını gerektirebilir. Değişik yaklaşımlar, beklenmeyen sonuçlara neden olabilir. Genel hatlarıyla münakaşalara açık birkaç günün içerisindeyiz. Dolayısıyla belli rahatsızlıklarınızı dile getirmeniz ya da bazı konularda ısrarcı olmanız tartışmaların önünü açabilir.

Boğa

Herkes farklı şekilde düşünse de, siz kendi bildiğiniz şekilde ilerleme niyetinde olabilirsiniz. Farklı fikirler tartışmalara neden olabilir. Çok fazla umursamamanızda ve politik davranmanızda fayda var.Tartışmaları başlatmak konusunda kararlıysanız, bu konuda son noktayı görebileceğiniz bir gündesiniz, benden uyarması. Dolayısıyla bazı kişileri bazı şeylere ikna etmek dillere destan Boğa sabrınızın da üzerinde bir gayret gerektirebilir.

İkizler

Yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz veya bunu kullanarak farklı şeyler deneyebileceğiniz günlerdesiniz. Üretken olacağınız ya da ihtiyaç duyulan alanlarda çözümler oluşturabileceğiniz olaylar söz konusu olabilir. Hafta sonu,tepkisel tavırlardan uzak durmalı ve değişikliklere uyumlu bir tavır sergilemeliyiz. Değişikliklerden fayda sağlamasını da bilmeliyiz.


Yengeç

Endişeli olduğunuz konular olabilir. Kendinize duyduğunuz geçici güvensizlik önünüzde duran veya karşınıza çıkan fırsatları görmenizi engelleyebilir. Fırsatları yakalamaya odaklanmanız gereken bir hafta sonu. Sakinliğinizi korumanız, içinizdeki bilgeden destek almanız gerekiyor. Bazı şeylere veda etmeniz, daha fazla görev yüklenmeniz veya farklı alternatifler bulmak için fikir almanız gerekebilir.

Aslan

Bazı başlıklarda olaylar rutinin dışına çıkabilir, farklı planlar söz konusu olabilir. Beklentilerinizin dışında bazı gelişmeler de meydana gelebilir. Konu her ne olursa olsun, elbette sizin de olan bitene yapacağınız ekler olacaktır. Ticari veya sağlık başlıkları altında ele alınabilecek konularda tartışmalar söz konusu olabilir. Dolayısıyla fikir çatışmalarına neden olmaktan kaçınarak, dengeyi kaybetmeden fikir alışverişlerinde bulunmak daha faydalı olacaktır.

Başak

Artık çok faydalı görünmeyen, sonuç vermeyen, hatta zararlı olmaya başlayan ilişki, işbirliği, yöntem ya da işlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yaşadığınız gelişmeler de böyle yapmanızı gerektirebilir. İçinde bulunduğunuz gergin atmosfer, bazı kişilerin size olan sevgilerini göstermesini engelleyebilir. Bu durumda aniden sevgi gösterilerinde bulunmalarını beklemeniz yanlış olur. Karşınızdaki kişinin size olan ilgisini kaybettiğini düşünmemelisiniz.

Terazi

Bu hafta sonu karşı tarafa ne dediğinizi daha net şekilde anlatabilirsiniz. Ancak çok tercih etmeseniz de, fazla açık ve net konuşmak durumunda kalabilirsiniz. Karşı tarafı da dinlemeniz gerekecek. Bazı konularda şartlarınızı dayatmak konusunda ısrarcı olacağınız kişiler söz konusu olabilir. Ancak bu yolu seçmeniz durumunda hararetli bir tartışmayı başlatabilirsiniz. Yüksek sesli tepkilere hazır olun.

Akrep

Görmezden geldiğiniz ya da üstünde durmadığınız konularla uğraşmanız gerekebilir. Çözümlenmesi gereken şeyler var ve bu anlamda yeni planlar yapmak düşündüğünüz kadar zor olmayacaktır.
Bazı kişilere bir şeyler ispatlamak için, belli konularda pozisyonunuzu korumak isterken, gerçekten işe yarayabilecek fikirleri görmezden gelerek hata yapabilirsiniz. Daha esnek olmanızda fayda var.

Yay

Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konuların dikkatle ele alınması gerekiyor. Hızla üzerine gidilen konular ters sonuçlar doğurabilir. Yavaş yavaş ilerlemenizde fayda var. Etrafa ültimatomlar yağdırmak konusunda istekli olsanız da, bu tür tavırların size bir şey kazandırma şansı bulunmuyor. Daha esnek olmalı, mizah duygunuzu kaybetmemelisiniz.

Oğlak

Bazı kişilere akılcı, verimli veya pratik tavsiyelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Önerileriniz ne kadar faydalı olursa olsun, karşı tarafın "senin tavsiyelerine ihtiyacım yok" tutumuna da hazır olmalısınız. Bazı kişilerin sizi anlamasını, bulunduğunuz pozisyona uyum sağlamasını bekliyorsanız, beklentileriniz karşılanmayabilir. Tam tersi, diğerlerinin sizi kendi pozisyonlarına ikna çabaları söz konusu olacaktır.

Kova

Bu hafta bazı konularda belli bir fikre, yola, yönteme veya pozisyona takılı kalmamaya dikkat edin. Asla oralı olmayacağınız şeyler, bazı konuların cevabı ya da çözümü olabilir. Tartışmalara açık, herkesin birbirini aşağılamaya çalıştığı günler. Bu atmosferde medeni bir burç mensubu olarak, diğerlerinin önünden çekilmenizde, oyunu dışarıdan izlemenizde ve yan yolları kullanmanızda fayda var.

Balık

Başkalarının memnuniyeti için fedakarlık yapacağınız bir hafta. Bu kadar fazla ödün verirken, birkaç gün sonra, yaptığınız bu hareketlere bir anlam verememe ihtimaliniz olduğunu da hatırlatmak isterim. Bazı arkadaşlarınıza veya işbirliği içerisinde olduğunuz kişilere ilişki ya da işbirliklerinin belli kuralları olduğunu hatırlatmak isteyebilirsiniz. Ancak gökyüzünün konumu kimsenin kimseyi dinleyeceği bir havada olmadığına, tam tersi ters cevapların ve tartışmaların desteklendiğine işaret ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder