Facebook Ailesi

Custom Search

22 Haziran 2016 Çarşamba

23 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumu

23 Haziran 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Net, nazik ya da anlayışlı bir ortam olmasa bile, içinde fırsatları barındıran bir atmosferdesiniz. Dolayısıyla bazı iş, plan veya ilişkileri bozmamak ya da ilerlemesini sağlamak için, insanlara yapacakları şeyleri söylemek yerine, onların da fikirlerini almalısınız.

Boğa
Disiplinli olmanız ve planlı davranmanız insanların gereksiz veya faydasız tavsiyelerle işlerinize karışmasının önüne geçebilir. Aksi takdirde, akıl vereni bol günlerdesiniz diyebilirim Niobe’ce.

İkizler
Çoğu zaman bazı şeylerdeki potansiyeli herkesten önce görebiliyorsunuz. Dolayısıyla bugünlerde, başkalarının deneyip başarılı olamadığı bazı konularda siz, bir potansiyel görüyorsanız denemekten çekinmemelisiniz.


Yengeç
Üzerinde anlaşma sağladığınız, imzaladığınız veya bağlayıcı sözler verdiğiniz konularda geri adım atmak pek prensibiniz değildir, ama bu seferlik bir ayrıcalık yapabilirsiniz. Koşulları, söz verdiğiniz ilk halinden daha güzel şekle sokabilirsiniz.

Aslan
Bazı olayları bir sonraki aşamaya taşımak veya sonuca bağlamakla vakit geçirmek yerine, olgunlaşması veya gelişmesi için çaba göstermenin daha olumlu geri dönüşleri olabilir. Keskin hareketlerden veya hamlelerden kaçınmalısınız.

Başak
Tavsiyelerinizin, önerilerinizin veya rehberliğinizin önem taşıdığı başlıklarda bazı kişiler sizi takip etmek istemeyebilirler. Bu kişilere yaklaşımlarınız olayları gidişatını da etkileyecektir. Tavır önemli.

Terazi
Bazı konularda endişeli olabilirsiniz veya kötümser (beni seçmezler, bana bakmazlar, benimkinin rengi tercih edilmez gibi) düşünebilirsiniz. Oysa iyimser olmanız durumunda, işlerin istendiği şekli alma şansı da artacaktır.

Akrep
Önemli adımlar atmak veya harekete geçmek için birkaç gün beklemekte fayda var. Belirsiz ortam, atacağınız adımların istediğiniz sonuçları verip vermeyeceğinin tahminini zorlaştırabilir. Ya da gerçekler olan bitenden çok farklı olabilir.

Yay
Bazı problemler ortaya çıkarsa şayet, çözüm için çalışmanızda ve problemlerin daha da fazla büyümesine neden olmamanızda fayda var. Biraz yaratıcı düşünmeniz ve çaba göstermeniz durumunda işler yolunda gidecektir.

Oğlak
Bazı işlerin yolunda gidebilmesi ya da daha hızlı ilerleyebilmesi için, risk almanız gerekebilir. Yaratıcılığınızı kullanabilir, maceracı yönünüzden faydalanabilirsiniz.

Kova
Bazı girişimlerin, işlerin veya planların olumlu-olumsuz yanlarını hesaplamayı bırakıp bir an önce harekete geçmenizde fayda var. Konuşma değil, uygulamaya geçme zamanı.

Balık
Daha önce denediğiniz ama sonuç alamadığınız iş, plan veya oluşumlar varsa, bu sefer aynı şeyleri tekrar denemenin anlamsız olacağını düşünebilirsiniz ama yanılıyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder