Facebook Ailesi

Custom Search

23 Haziran 2016 Perşembe

24 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumu

24 Haziran 2016 Cuma Günlük Astroloji Burç Yorumu

Koç
Bugünlerde unuttuğunuzu veya geçmişte kaldığını düşündüğünüz bazı kişiler veya ilişkiler yeniden kafanızı kurcalayabilir. İlişkileriniz ya da iş birlikleriniz konusunda kafanız karışık olabilir. Netlik oluşana kadar karar almamanız veya harekete geçmemeniz daha doğru olacaktır.

Boğa
Bugünlerde hissedilen güçlü duygularınız hafta genelinde problemler yaşanmasına neden olabilir. İş arkadaşlarınıza veya yakınlarınıza aşka hayatınızdan veya sevgi temalı ilişkilerinizden ya da sırlarınızdan bahsetmeniz ilişkilerinizin zarar görmesine neden olabilir.

İkizler
Önümüzdeki hafta sevgi temalı ilişkilerinizi veya aşk hayatınızı ilgilendiren alanlarda hassas başlıklara odaklanmanız gerekebilir. İlişkiler hassaslaşabilir veya testten geçebilir. Güven temalı soru işaretleri oluşabilir. Ufak tefek sorunları büyütmeniz aldatılmış hissetmenize neden olabilir.


Yengeç
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabileceğiniz, mantığınızın devre dışı kalabileceği bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Resmi başlıklı konularda önemli kararlar almamanız gereken günlerdesiniz. Düşüncesiz davranan veya sizi tehdit ettiğini düşünebileceğiniz kişilere siz de aşırı tepkiler verebilirsiniz.

Aslan
Hafta başında sisli bir hava söz konusu olabilir. Görünenin arkasındakini araştırabilir, gerçeklere ulaşmaya çalışabilirsiniz. İşle eğlenceyi karıştırmamanız gereken bir haftaya giriyorsunuz.

Başak
İlişkilerinizi veya işbirliklerinizi ilgilendiren alanlarda şüpheli durumlar ön plana çıkmaya başlıyor. Belirsizlik içeren durumları netleştirebilmek için çaba harcanması gerekebilir. Alışılmadık ilişkiler, affetme ve affedilme türü olaylar gündeme gelebilir. Başkaları nedeniyle harcama yapmamalısınız.

Terazi
İlişkilerde verdiğiniz kadar almadığınızı görebileceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Bu hafta, ailenizin veya yakınlarınızın ilişkileriniz hakkında yapacağı yorumlar ilişkilere zarar verebilir. Bu kişilerin müdahalelerine izin vermeniz durumunda, siz de ters tepkiler gösterebilirsiniz.

Akrep
Önümüzdeki haftadan itibaren yaşanabilecek gelişmeler ilişkilerinizde daha gerçekçi olmanızı, karşınızdaki kişileri objektif olarak değerlendirmenizi gerektirebilir. Bazı kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir veya hayalinizdeki kişiyle tanışabilirsiniz. Çekiciliğiniz ve popülariteniz artıyor. İnsanlar etrafınızda toplanıyorlar.

Yay
Önümüzdeki hafta istikrarsız tavırları olan veya karışık sinyaller veren kişilerle daha fazla zaman harcamak istemeyebilir, ilişkilere mesafe getirebilirsiniz. Hafta başında duygusallığınız artabilir veya iniş çıkışlı bir ruh hali içerisine girebilirsiniz.

Oğlak
Önümüzdeki hafta sevgi temalı ilişkileriniz ya da aşk hayatınız istikrarsız bir rota izleyebilir. Bazı kişilerle ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. İlişkilerinizin asıl nedeninin bu kişilerden beklentileriniz olduğunu düşünebilirsiniz. Hafta başında, dikkatli ve detaycı olmanız gerekiyor.

Kova
İkili ilişkilerinizde gelenek, ahlak veya kültür farklarına bağlı sorunlar oluşabilir. Farklılıklar ön plana çıkmaya başlayabilir. Karşı tarafın hataları ya da eksikleri gözünüze batabilir. Hafta başında, yalnız kalıp düşünmek isteyebilirsiniz.

Balık
Flu bir atmosfer ya da görünenin dışındaki gerçekler ön planda olabilir. Romantik kararlar başta olmak üzere, karar almaktan kaçınmanız gereken bir hafta. İlişkilerinizde patron havasına bürünen veya size zorla bazı şeyler yaptırmak isteyen kişilere güveninizi kaybedebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder