Facebook Ailesi

Custom Search

24 Haziran 2016 Cuma

25 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumu

25 Haziran 2016 Cumartesi Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç

Kafanızda maddi gelir artışı sağlayacak fikirleriniz olabilir. Bu fikirleri arka planda tutmamalı, gereken önemi vermelisiniz. Bu fikirler aynı zamanda yaratıcılığınızı göstermeniz veya artırmanız anlamında da önem taşıyor.

Boğa

Yapmanız, halletmeniz veya bitirmeniz gereken çok sayıda işiniz var. Sözlerinizi yerine getirememeniz durumunda imajınız, mükemmellik anlayışınız ve özgüveniniz zarar görebilir. Dolayısıyla bazı işlerde iş bölümüne gitmeniz şart gibi duruyor.

İkizler

Herkesin aynı fikirde olduğu konularda ya da bir sonraki adıma geçilmesi konusunda aksi şekilde davranmamanın ve diğerlerinin yaklaşımlarının doğruluğuna inanıyor gibi yapmanın faydasını göreceksiniz..Yengeç

Bağlayıcı sözler verdiniz ama bu sözler ilerlemenize katkı sağlamıyor ve yerinde saymanıza neden oluyor olabilir. Dolayısıyla kafanızda şekillenen değişiklikleri bir an önce yapmanızda fayda var.

Aslan

Bazı konulara çekinceyle yaklaşmak yerine net olup sizin için neyin önemli veya işe yarar olduğunu bilinir kılmanızda fayda var. Çevrenizdeki kişilerin veya muhatap olduklarınızın seve seve isteklerinizi yerine getirdiklerini görebilirsiniz.

Başak

Belli başlı ilişkilerinizi, ortaklıklarınızı veya işbirliklerinizi geliştirebileceğiniz, genel anlamda ise, ilerleme sağlayabileceğiniz zamanlardasınız. Ancak hiçbir şekilde size bir getirisi olmayacak projelere gönüllü olarak yardım etmeye kalkışmamanızda fayda var.

Terazi

Hukuki veya maddi içerikli konularda ilerlemek için, bazı kişilerle bağlantı kurmanız gerekebilir. Doğru kişilerle irtibat kurabilir ve bu kişilerin tavsiyelerine ya da yönlendirmelerine göre doğru kararlar alabilirsiniz.

Akrep

Kim olduğunuzu, yeteneklerinizi, avantajlarınızı, nelere sahip olduğunuzu ve ne istediğinizi sorguladığınız bugünlerde, gezegenler size işaretleri okumanız ve ilerlemeniz için olanak sağlıyor.

Yay

Kendinize ve sahip olduğunuz şeylere güvenmelisiniz. En azından ilerlemek veya başarı elde etmek istediğiniz konularda kendinize güveniyor gibi yapmanın faydasını görebilirsiniz.

Oğlak

Önünüzde duran, çözülmeyi bekleyen çok sayıda iş olabilir. Bu tür işlerin üstesinden gelmenin en iyi yolu daha iyimser ve yaratıcı düşünmek olacaktır. Soru işareti yaratan yerler varsa, alışılmadık fikirlerin faydasını görebilirsiniz.

Kova

Maddi veya ticari başlıklı konularda doğru yolda olduğunuzu gösteren işaretler olmayabilir. Ancak bilmelisiniz ki her şey yolunda gidiyor. Bu anlamda kafanızı netleştirmenize yardımcı olabilecek kişiler varsa, soru sormak için güzel zamanlar.

Balık

Popülaritenizin artması aynı an da dört yerde olmanızı gerektirebilir. Hızlı ama zevkli işlerle ve aktivitelerle zaman geçirdiğiniz günlerdesiniz. Sadece enerjinizi korumayı sağlamanız gerekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder