Facebook Ailesi

Custom Search

26 Haziran 2016 Pazar

27 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumu


27 Haziran 2016 Pazartesi Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Olayları akışına bırakabilirseniz, siz müdahale etmeden,  nasıl her şeyin yoluna girdiğini görerek şaşırabilirsiniz. Diğerlerinin sizi yavaşlatmak veya engellemek için neler söylediğine çok fazla takılmamalısınız. Görüntünüze ve duygu dünyanıza daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Kendinizi iyi hissetmek için yapacağınız değişiklikler ön planda.
Boğa
Bazı kişilerin iş birliğine veya yardımına ihtiyaç duyuyorsanız empati yaparak ilerlemelisiniz.Duygularını ve düşüncelerini anlamaya çalışmanın faydasını göreceksiniz. Değişiklik yapmak zorunda hissedebilirsiniz. Evinize, ailenize ve kişisel gelişim projelerine odaklanmalısınız. Kendi ihtiyaç ve öncelikleriniz varken, sizi ilgilendirmeyen konular için sizi zorlayan kişiler sıkıntı yaratabilir. 
İkizler
Hedeflerinize ulaşmak için hoşunuza gitmese bile hızlı değişiklikler yapmanız gerekiyor. Değişiklik sonrası tablo endişelenerek zaman kaybettiğinizi anlamanızı sağlayacaktır. Özel hayatınızda ve iş yaşamınızda farklı alternatiflere sahipsiniz. En iyi işi çıkartmak için araştırmalar yapmanız kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Heyecanlı yaklaşımlarınız pek çok konunun yoluna girmesini sağlayabilir.


Yengeç
Bazı alanlarda değişimden kaçmanızın veya rutine bağlılığınızın nedenlerini açıklamak yerine, bu nedenlerden kurtulmanız daha doğru olacak. İniş çıkışlı duygular yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Fazla gururlu olmanız nedeniyle kendinizi köşeye sıkışmış halde bulabilirsiniz. Gelecekle ilişkili akımları takip etmeli, yeteneklerinizi buna göre şekillendirmelisiniz.
AslanAğır görev ve sorumluluklar baskı yaratıyor olabilir. Duygularınızı saklamakta zorlanmanız otorite konumundaki kişilerle veya bir arkadaşınızla tartışmalara neden olabilir.

Başak
Bazen yol değiştirmenin tek itici gücü zorlanmaktır. Bugünlerde, ‘’ böyle bir şeyin olacağına 10 yıl düşünsem ihtimal vermezdim’’ diye düşünürseniz, sözlerimi hatırlamalısınız. İstemeniz durumunda yardım almanız zor olmayacaktır ve karşılığında vereceğiniz hizmet ve servisler minnettarlık duymak zorunda hissetmemenizi sağlayacaktır. Yanlış sunumlar işle ilgili problemler yaratabilir. Sosyal bir aktivite esnasında karşılaşacağınız kişiler hayatınızı renklendirebilir.

Terazi
Bazı gergin ortamların veya hassas pazarlıkların ortasında kalabilirsiniz. Olayları fazla zorlamamalı veya kuma yazı yazmaktan kaçınmalısınız. Altından kalkabileceğinizden daha fazlasına talip olabilirsiniz. Doğru şeyleri yaparak imajınızı korumanız gerekiyor. Günlük seyahatler sevdiğiniz kişilerle daha iyi ilişkiler kurmanıza yardım edebilir.  Fiziksel veya duygusal sağlığınıza iyi gelecek değişiklikler yapmalısınız.  

Akrep
Bazı konuların üzerinde durmamak için mazeret üretmeyi bırakmalısınız.  Yeni kültürler, felsefeler, spiritüel aktiviteler veya kişisel gelişim çalışmaları kendinizi olmak istediğiniz kişiye dönüştürmenize yardım edebilir. Yaşam tarzınızda yapacağınız özgün değişiklikler huzurlu hissetmenize yardım edebilir.

Yay
Bazı konular kendiliğinden ilerlemiyor diye vazgeçmeniz hata olabilir. Detaylı düşünün.  Evinizi geliştirmenize yardım edecek projelere veya aileniz ya da arkadaşlarınızla enerji harcayabileceğiniz aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var. Olumlu değişiklikler hızlı olmanız durumunda finansal açıdan kar etmeniz anlamına gelebilir.
Oğlak 
Daha esnek, zarif ve düşünceli olmanız durumunda karşınızdaki kişiler(yönetici, eş, patron, müşteri v.b)  sizi daha fazla dinleyecektir. Boşa zaman geçirmek endişelenmenize neden olabilir. Uğraşacak bir şeyler bulmalısınız. İş hayatınıza odaklanmanızda fayda var. Sosyalleşmeniz ve yoğun iletişime geçmeniz faydalı bağlantılar kurmanıza yardım edebilir.
 
Kova
Bazı iş veya planlarınız düşündüğünüzün dışında bir zaman çizelgesinde, seyirde veya hızda devam ediyor olabilir, ama hiç sorun yok.  Planlı, enerjik ve istekli olmanız durumunda hiç kimse önünüzde duramaz. Yeteneklerinize yatırım yapmalısınız. Kişisel gelişime önem vermenin önemli karşılıkları olabilir. Biraz romantizm veya keyifli planlar ilişkilere iyi gelebilir.
Balık
Önümüzdeki birkaç gün sabırlı olmak gerekiyor. Bu süreçte ortaya çıkabilecek bilgiler bazı konu ya da ortamların aydınlanmasını sağlayabilir ve netleşen durumlar atacağınız adımları planlamanızı sağlayabilir. Sizi destekleyen kişilerle planlar yapabilir, bir araya gelebilirsiniz. Yaşadığınız yerde konforu arttırıcı değişiklikler yapabilirsiniz. Diyet veya spor programlarına başlamak enerjinizi yükseltebilir.
", "addDate": "2014-06-30T01:27:00"


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder