Facebook Ailesi

Custom Search

21 Haziran 2016 Salı

27 Haziran - 3 Temmuz 2016 Haftalık Burçlar

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Pazartesi günü akşamdan itibaren sabah saatlerine kadar olan zaman dilimi, bazılarımız için biraz da olsa huzursuz ya da gergin geçmiş olabilir.
Salı günü genelinde ise, ilişkilerimizde daha uzlaşmacı, yenilikler yapmak arzusunda olabiliriz. Daha doğru kararlar alabilir, ilişkilerimizde dışadönük bir eğilim gösterebiliriz.
Çarşamba günü, öncelikle her anlamda olumlu adımlar atabileceğimiz, gökyüzünün destekleyici etkisini hissettiğimiz bir gündeyiz. Kırgınlıkları gidermek ya da hafta başından beri anlamaya çalıştığınız gizli kapaklı işler varsa, üzerine gitmek ve yararlı sonuçlar elde etmek için de güzel bir hafta..

Filiz Özkol 27 Haziran - 3 Temmuz 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç

Bazı kişilerin manipülatif cümleleri ya da aklınıza yatmayan önerileri varsa, katılıyor ya da inanıyor gibi yapmanızın çok da mantıklı bir açıklaması olmayabilir. Dolayısıyla rol yapmadan gerçek düşüncenizi dile getirebilirsiniz.Kafanızdaki düşünceler bambaşka konulara kayabilir. Eğer bazı konularda endişeleriniz varsa, şimdilik sessiz kalmanız ya da girişimlerde bulunmamanız daha doğru olabilir.

Boğa

Uzun zamandır beklediğiniz bir randevu, plan ya da düzenleme yavaş yavaş şekillenmeye başlayabilir. Yeni planlar ya da yöntemler için gerekli çalışmaları yaparken etraftaki kişileri hoş tutmayı da unutmamanız gerekiyor.Görev ve sorumluluklardan kaçmak istememeniz, sorumluluğu başkasına atmayı tercih etmemeniz durumunda, önemli amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayacak olanakların oluştuğu günlerdesiniz. Dolayısıyla, elinize geçecek olumlu bilgi veya haberleri görmeniz gerekiyor.


İkizler

Belli konularda rekabete, mücadeleci ortamlara girmeye, risk almaya ya da rekabete hazırsınız. Belki de bu cesur tavrınız sizi yanıltmayacak ve istediğiniz sonuçları alabileceksiniz, ama yine de, neden bu tür bir eğilim içerisinde olduğunuzun yanıtını bularak işe koyulmanızda fayda var.Bugünlerde, kaynaklarınızı, maddi durumunuzu veya ekonomik başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda fikirlerinizi paylaşmanız, insanları şaşırtmanız ve kendinize hayran bırakmanız anlamına gelebilir.

Yengeç

Hayatınızda devam eden bazı işler, ilişkiler veya işbirlikleri beklentilerinizi karşılamıyorsa, bugünlerde bu alanlarda uzun uzun düşünmeye başlayabilirsiniz. Bazı şeyleri sarsmak ile bir sonraki aşamada neler olacağını beklemek arasında bir orta yol bulmak zor olabilir.Hayatı istediğiniz gibi yaşamayı seçecek, özgürleşmek isteyeceksiniz. Yaşam tarzınızda kafanıza göre değişiklikler yapmaya başlayacağınız, standartlarınızı yükselteceğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz.

Aslan

Bugünlerde bazı konularda ani çıkışlar yapmamak için kendinizi zor tutabilirsiniz, ama küçük olaylara odaklanıp tepki vermek, büyük resmi görmemek anlamına gelebilir. Dolayısıyla genel atmosferi düşünmenizde fayda var.Maddi içerikli konularda parayla ilgili bazı soru işaretleriniz olabilir. Maddi açıdan girdiğiniz veya girmeyi planladığınız maceralarda diğerleriyle aynı şekilde düşünmüyor olabilirsiniz. Siz, yine de kendi bildiğiniz yoldan ilerleyeceğe benziyorsunuz.

Başak

Rüzgar arkadan eserken, daha fazla tanınmanızı, imajınızı güçlendirmenizi sağlayacak planları hızlandırmanızda fayda var. Daha önce düşünmediğiniz şeyler bulabilir ve bunları kara dönüştürebilirsiniz.Konuşmayıp yaptığınız işlerle kendinizi göstermek istiyorsunuz, ama bugünlerde ortaya iş koymak, kelimelerle bir şeyler yapmaya çalışmak vb. aktivitelerden çok sezgilerinize kulak vermeniz gerekiyor. Size fısıldadıkları şeyler ilginizi çekebilir.

Terazi

Bazı konularda bulunduğunuz topluluklarda ya da aile içinde kendinizi savunmak durumunda kalabilirsiniz. Ancak, güçlü bir duruş sergilemeli ve yeteneklerinize güvenmelisiniz. En kötü ihtimalle “miş” gibi yaparak ortamı yönetebilirsiniz.Maddi başlıklı konuları ya da finansal ilişkilerinizi ve işbirliklerinizi gözden geçirebilir ve rutin işleyiş size istediğiniz getiriyi sağlamıyorsa, daha yenilikçi düşünmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Maddi açıdan büyümenize ya da rahatlamanıza katkısı olabilecek yenilikler yapılabilir.

Akrep

Bazı girişimlerinizin ya da işlerinizin hız kazanıp kazanmayacağına dair fikirlerinizin netleşeceği günlerdesiniz. Bu alanda bir an önce almak istediğiniz cevaplar olabilir. Bazılarınız cevabını alabilir, ama alamadıysanız sadece birkaç gün daha beklemeniz gerekiyor.Bugünlerde hayal gücünüz ve enerjiniz yüksek olabilir. Hayattan daha fazla şey almak istiyorsunuz. Beklenti eşiğiniz yükseliyor ve bu amaçlara ulaşabilmek için neler yapabileceğinizi sorgulamaya başlıyorsunuz.

Yay

Yakın çevrenizdeki kişiler, arkadaşlarınız ya da akrabalarınızın serzenişlerine kulak vermeli, şefkatli yaklaşımlarınızla gönüllerini almalısınız. Sonuç düşündüğünüzden de güzel olabilir.Ailenizi, evinizi, yaratıcılık gerektiren işleri veya parasal başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Oğlak

Aynı anda çok fazla işe konsantre olma ya da dağılma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak bu durum sizi güçsüzleştirebilir veya zayıflatabilir. Oysa, belli alanlarda ilerlemek isterseniz önünüzde kimse duramayacaktır.Yalnız başınıza kararlar almayı seviyorsunuz ama bundan sonra hangi adımları atacağınız konusunda kafanız net olmayabilir. Dolayısıyla, iletişim kanallarını açık tutmanızda ve bu sayede elinize geçecek bilgileri doğru kullanmanızda fayda var.

Kova

Yaratıcılık gerektiren işlerinizi, aşk hayatınızı, sanatsal, estetikle bağlantılı başlıkları veya ortaklıklarınızı ilgilendiren konularda karışık olaylar söz konusu olabilir. Liderliği ele alıp, gerekli düzenlemeleri yaparak ya da gerekli telefonları ederek olanakları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.İşinizi, maddi durumunuzu veya huzur ve refahınızı ilgilendiren konularda girişimci davranmanız, sizi takdir edilen, hayran olunan veya aranılan bir kişi haline dönüştürebilir.

Balık

Pazarlıklara açık, uzlaşmacı, esnek ve mizahi yaklaşımlarda bulunabilen bir tavır sergilemenin faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz. Bu yönlerinizi geliştirme eğiliminde olabilirsiniz.Mevcut gezegen konumları rutinle vakit kaybetmek yerine, harekete geçmenizi söylüyor. Büyük bir patlama yapabileceğiniz günlerdesiniz. Hayatınızın hangi alanında bu enerjiyi kullanmak istiyorsanız, etkiler geçmeden işbaşına koyulmanızda fayda var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder