Facebook Ailesi

Custom Search

28 Haziran 2016 Salı

29 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumu


Günlük Burç Yorumları

29 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumu

Koç
Ticari veya sağlıkla ilgili konulara sizin istediğiniz şekli vermenizi sağlayabilecek seçenekler oluşablir. Ancak liderliğinizi bekleyen veya ardınızdan gelmeye hazır kişiler sizi biraz korkutabilir. Yeteneklerinizi zorlamanız gerekebilir.

Boğa
Bugün yapacak bambaşka işleriniz ya da düşünecek çok şeyiniz olabilir. Ağırlığı bu tür olaylar alacaktır. Ancak şüphe veya endişeleri bir kenara bırakabilirseniz, etrafta çok renkli ve keyifli olaylar olduğunu fark edebilirsiniz.

İkizler
Ufak tefek gerginlikleri veya sıkıntılı durumu saymazsak, ailenizi, evinizi veya özel hayatınızı ilgilendiren konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Öncelikle ne istediğinizi belirleyeceksiniz. Amaçlarınıza ulaşmak için, tüm kaynaklarınızı devreye sokmaktan çekinmeyeceğe benziyorsunuz.


Yengeç
Uzun zamandır olmasını istediğiniz parlak veya iştah açıcı konuların gerçekleşmesine çok az zaman kalmış gibi duruyor sevgili Yengeçler. Bugün cazip davet, teklif ve öneriler gündemde gelebilir.

Aslan
Bugün itibarıyla altın kapta gelen teklif, öneri ve davetleri reddetmeniz çok zor olabilir. Bazı burçlar için oldukça zor geçebilecek olan hafta sonu size hareket ve umut vaat ediyor.

Başak
Tartışmalı ortamlara girmemenizde ve bazı alanlarda şansınızı zorlamamanızda fayda var. Aslında bazı alanlarda şansınız oldukça açık ve etrafınız sizi seven kişilerle çevrilmiş durumda. Dolayısıyla sadece birkaç gün için kontrol dışına çıkan olayları doğru yönetmeniz gerekiyor o kadar.

Terazi
Yakınınızdaki kişiler, konunun muhatapları ya da meslektaşlarınızla mevcut durumlara bakış açınız taban tabana farklı olabilir. Dolayısıyla daha fazla soru sormanız, taleplerinizi dile getirmeniz, ihtiyaçları belirtmeniz ve flu ortamı netleştirmeniz gerekiyor.

Akrep
Bugün uzun vadeli plan ve programlarınızı uygulamaya koymanızı sağlayacak enerjiyi toplayabilir veya gerekli planları kafanızda oluşturabilirsiniz. Böylece hafta başladığında, hızla işe koyulabilirsiniz.

Yay
Sosyal hayatınızı veya iş yaşamınızı ilgilendiren konularda yeni şeyler öğrenebilirsiniz veya imajınızı ilgilendiren gelişmeler söz konusu olabilir. Gayretlerinizi takdir eden veya çalışmalarınızın boşa çıkmamasını sağlayabilecek kişilerle bir araya gelmeye bakın.

Oğlak
Ani hareketlerden ve tepkilerden kaçınmanız gereken günlerdesiniz. Bu hafta sonu beklenmedik gelişmeler veya ani değişiklikler lehinize sonuçlanabilir. Aşk hayatınızı, estetik veya kültürel başlıklı konuları ilgilendiren cazip gelişmeler olabilir.

Kova
Maddi veya duygusal başlıklı ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda işler lehinize dönebilir. Bu hafta sonu, işi kafanızdan atmalı, sevdiğiniz kişilerle sevdiğiniz şeyleri yaparak vakit geçirmeye bakmalısınız.

Balık
Dün akşamdan beri hafif hafif kendini gösteren gergin durumlar bugün de devam edebilir. Tartışmalı ortamlardan uzak durmalısınız. Sizi kötü göstermeye çalışan kişilere karşı kendinizi savunmak isteyebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder