Facebook Ailesi

Custom Search

29 Haziran 2016 Çarşamba

30 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2016 Perşembe Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren ilişkilerinizde veya işbirliklerinizde elde ettiklerinizle yetinemeyebilirsiniz. Bunu fark ettiğiniz anda yapısal değişikliklere gidebilirsiniz.

Boğa
Evinizi, sağlığınızı, işinizi, gayrimenkul veya para başlıklı konuları ilgilendiren yeni planlar veya düzenlemeler yapabilirsiniz. Daha önce tam olarak kulak vermediğiniz bir teklif, davet ya da öneriyi kabul edebilirsiniz.

İkizler
Çoğu insan kendisini köşeye sıkışmış, hoşnutsuz veya bitkin hissediyor olabilir. Dolayısıyla sizin nasıl hissettiğinizi veya rahat ya da mutlu olup olmadığınızı sormuyorlarsa, çok fazla büyütmemelisiniz.


Yengeç
Sağlığınızı, işinizi, spor programınızı, duygusal yaşamınızı veya evinizi ilgilendiren konular üzerinde detaylı şekilde düşünebilir ve gerekli adımları atmaya başlayabilirsiniz.

Aslan
Her ne kadar biraz endişeli veya sabırsız olsanız da, ilerlemek istediğiniz işlerin üstüne gitmeden önce, detaylı araştırmayı yapmalısınız. Sizi destekleyecek kişilerin hazır olduğundan ve en önemlisi olası riskleri ortadan kaldırdığınızdan emin olmalısınız. Aksi takdirde beklemeniz daha doğru olacaktır.

Başak
Sanatsal, estetik, yaratıcılık gerektiren başlıklar ve duygusal yaşamınız ilgi bekliyor. Yapmanız gereken işler, görev ve sorumluluklarınız ihtiyaç duyulan alanlarda zayıf kalmanıza neden olmamalı ve aklınızı kullanıp bu iki dünya arasında bir denge kurmalısınız.

Terazi
Daha detaylı düşünmeli ve gerçekçi olmalısınız. Yanlış kararlar almanız veya bazı olayları yanlış değerlendirmeniz durumunda pişman olabilirsiniz. Adresten emin olmadan kargo yollamak için hiç de uygun bir gün değil.

Akrep
Belli düzenlemeler veya planlar konusunda kafanız rahatsa, o zaman yaratıcılık gerektiren işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Maddi durumunuzu veya eviniz ya da ailenizle ilgili konuları da mutlaka bu planlara dahil etmeniz gerekiyor olabilir.

Yay
Çalışmalarınızı artırmanız ve başarmak istediğiniz olaylara ve işlere yoğunlaşmanız gereken birkaç günlük süreçtesiniz. Ekstra mesai, ekstra kredi, fazladan araştırma veya sorgulama gerektirse bile çalışmalara ara vermemenin faydasını görebilirsiniz.

Oğlak
Bazı planlarınızın veya üzerinde yoğunlaştığınız konuların hala bazı eksikleri olabilir, ama işlerin istediğiniz şekilde ilerleyeceğini düşünmenizde fayda var. Olumlu bakmanız durumunda herkesi memnun edecek sonuçlar ortaya çıkabilir.

Kova
Bazı tuhaflıklar ya da ilginç gelişmeler aslında sizin yararınıza ve lehinize sonuçlar doğurabilir. Hedeflerinize ulaşmanız kolaylaşabilir. Dolayısıyla eğer harekete geçmeniz gerekiyorsa, bir an önce harekete geçmenizde fayda var.

Balık
İş hayatınızı veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren şeylerde gereken desteğe sahipsiniz. Mücadele veya rekabet içeren konularda bu kişilerden yardım istemeden önce, tam olarak ne isteyeceğinizi belirlemenizde fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder