Facebook Ailesi

Custom Search

28 Haziran 2016 Salı

4 - 10 Temmuz 2016 Haftalik Burç Yorumlari

Pazartesi günü genelinde, sorgulamalar, sorulan sorular artıyor, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan haberler zamanımızın bir kısmını alabilir. Duygularımızı saklamakta zorlanabiliriz. Tartışmalardan, acele hareketlerden ve gergin ortamlardan uzak kalmakta fayda var. Ben bilirim tarzı yaklaşımlar diyalogları sertleştirebilir.

Çarşamba günü sabah saatlerinde enerjik ve girişkeniz, ama gergin etkiler de mevcut. Tartışmalı ortamlardan, öfkeli kişilerden uzak durmalı, otorite konumundaki kişilerle (eş, baba, yönetici, öğretmen, patron gibi) uyumu yakalayabilmek için ekstra çaba göstermeliyiz.
Hafta sonu ise akşam saatlerinde daha planlı ve kararlıyız.

Astrolog Filiz Özkol 4 - 10 Temmuz 2016 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ

Size zarar verecek olsa da, bazı girişimlerde bulunmak konusunda sabırsızlanabileceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Genelde hızlı hareket eden ve girişken yapıda birisi olarak, haftaya normalden daha halsiz, yavaş, dalgın veya çekingen başlayabilirsiniz. Bazı konularda ortaya atılarak aslında almak istemediğiniz riskler alabilir ya da ileride pişman olacağınız adımlar atabilirsiniz. Ancak, bu sayede en azından nerede durduğunuzu anlama fırsatı bulabilirsiniz.

BOĞA

Haftanın ilk yarısında daha derin düşünebilir veya hassas olabilirsiniz. Ya da bir süredir önem taşıyan ve giderek hassaslaşan işler veya konular gündeme gelebilir. Diğer yandan sizi sevindiren, eğlendiren veya mutlu eden konuların da hafta boyu sizi gülümsetme ihtimali olabilir. Sosyal yaşamınız, yaşam tarzınız veya günlük tekrarlanan işleriniz artık size hitap etmiyor olabilir. Dolayısıyla işleri ele alış şeklinizde ve kullandığınız yöntemlerde köklü değişiklikler yapabilirsiniz.İKİZLER

Kötü senaryoları tatil sonrası düşünürsünüz, şimdilik atın kafanızdan. Araştırmacı tarafınızı durduramıyorsunuz. Haftanın ilk yarısında, aklınıza gelen veya araştırmalarınız sonucu bulacağınız bazı şeyler pek çok olayı veya fikirlerinizi değiştirebilir. Çeşitli ilişkilerinizin veya işbirliklerinizin düzenlenmesi veya problemlerin giderilmesi gerekebilir. Bu alanda çeşitli alternatiflere sahip olabilirsiniz. Başkalarının işlerine karışmamanızda, dedikodulardan uzak durmanızda fayda var.

YENGEÇ

Belli işleri, planları, ilişkileri veya işbirliklerini devam ettiremeyeceğinizi hissedebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde, belirsizlikler, dalgınlıklar veya kararsızlıklar gündemde. Halledilmesi gereken işleri, söylenerek veya sinirlenerek halledemez, sorunları çözemezsiniz. En önemlisi ise, bu alanlarda yardımınıza yetişecek yollar ve seçenekler. Şu an önünüzü göremiyor olabilirsiniz, ama yardım yolda.

ASLAN

Bir yol haritası edinmeli ve yaşanmış örneklere göre davranmalısınız. Hayalci veya anlamsız davranışlar olumsuz sonuçlar doğurabilir. Haftanın ilk günlerinde, gerçekte olan biten şeylerle görünürde olanların veya söylenenlerin birbirinden tamamen farklı olma ihtimali yüksek. Önümüzdeki haftalarda meydana gelecek gelişmeler lehinize olabilir. Siz bu gelişmeleri avantaja çevirebilirsiniz. Dolayısıyla bugünlerde verimsiz hale gelmiş ya da size fayda sağlamayan şeyleri yavaş yavaş hayatınızdan uzaklaştırmaya başlayabilirsiniz.

BAŞAK

Analitik zekanız diğerlerinden çok daha iyi çalışıyor. Haftanın ilk günlerinde zekanız, diğerlerinin göremediği şeyleri net olarak görmenizi ve diğerlerinin de anlamasını sağlamanıza yardım edebilir. Aşk hayatınızı, maddi durumunuzu veya yaşadığınız yeri ilgilendiren başlıklarda yapmak istediğiniz şeyler varsa, ilerleme sağlayabilmek için düşündüğünüzden daha hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Sakladığınız sırlar nedeniyle avantaj yakalayabileceğiniz durumlar olabilir.

TERAZİ

Sizinle işbirliği yapmak isteyen kişiler ya da birlikte para kazanabileceğiniz konularla size gelenler olabilir. Fikirler size uzak olsa da, ilginç bulabilirsiniz.Altından kalkamayacağınız iş yok gibidir Sevgili Teraziler. Aile, ev, gayrimenkul başlıklı konularda istediğiniz gibi gitmeyen yerleri dile getirebilirsiniz. Hak ettiğinizden azına razı olmayın.Aşk hayatınızı, maddi durumunuzu veya yaşadığınız yeri ilgilendiren başlıklarda yapmak istediğiniz şeyler varsa, ilerleme sağlayabilmek için düşündüğünüzden daha hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Sakladığınız sırlar nedeniyle avantaj yakalayabileceğiniz durumlar olabilir.

AKREP

Haftaya sosyal ortamlarda veya arkadaşlarınızın yoğun ilgisiyle başlayabilirsiniz. Hafta genelinde, insanlar sizinle konuşmaya ve fikirlerinizi dinlemeye istekli olacaklar. Bazı konularda iç sesiniz sizi uyarıyorsa, yanlışları ya da eksikleri görmezden gelmemelisiniz.Üzerinde anlaşılması gereken konular varsa, diyalogları başlatabilirsiniz. Ancak görüşmeleri başlatmadan önce ne istediğinizi kafanızda netleştirmeniz gerekiyor. Duygusal konularda karar almakta zorlanabilirsiniz.

YAY

Bugün sizi tartışmaya zorlayan kişiler olabilir. Zor olsa da, bu kişilerle ilişkilerinizde politik kalmaya ve daha sakin cümleler kurmaya özen göstermelisiniz. Haftaya rüyalarınızdaki artış veya gördüğünüz rüyaları yorumlatma isteğiyle başlayabilirsiniz. Sadece alıştığınız veya günlük rutininiz haline geldiği için, aslında size keyif vermeyen, sizi yoran programlara devam ediyor olabilirsiniz. Ancak buna mecbur değilsiniz ve bugünlerde, bu alanlarda değişikliklere gidebilirsiniz.

OĞLAK

Haftanın ilk yarısında, arkadaşlarınız ön planda. Her zaman yardımcı olmaya çalıştığınız kişilerden yardım talep etmenizi sizi biraz kötü hissettirebilir. Ancak bırakın, biraz da diğerleri sizin için bir şeyler yapsın.Her ne kadar atmosfer kuralları çiğnemek, dengesiz veya istikrarsız davranmak konusunda herkesi teşvik etse de, mevcut durumların sizi engelleyen tarafları konusunda gerçekçi olmanız gerekiyor. Bazı yatırımlarınız maddi birikim yapmanızı sağlayabilir.

KOVA

Tatile tam olarak ne istediğinizi, durduğunuz yeri tanımlamaya çalışarak başlıyorsunuz. Doğru yerde olup olmadığınızı, doğru insanlarla çalışıp çalışmadığınızı veya daha iyi bir yerde olup olamayacağınızı sorgulayabilirsiniz. Eğer ani plan değişikliklerine ya da yöntem farklılıklarına uyum sağlayabilirseniz, bazı amaçlarınıza ulaşmakla kalmayıp, çok da hızlı ilerle sağlayabilirsiniz. Ortaya koyacağınız ilerin veya atacağınız adımların herkesi memnun edebilmesi için duygularınızı açıkça ortaya koymalısınız.


BALIK

Hadsiz cümleler kuran veya ölçüsüz istekleri olan kişilere politik davranmakta zorlanabilirsiniz. Haftanın ilk yarısında bazı kişilere yardım edebilirsiniz. Ancak bu kişilerin sizden fayda sağlamaya çalışıp çalışmadığı konusunda kafanız karışık olabilir. Kendinizi korumak kaydıyla, şüpheleri bir kenara bırakmalısınız.Nasıl yaptığınız, ne tür tavır sergilediğiniz veya hangi yöntemleri kullandığınız, en az ne yaptığınız kadar önemli olabilir. Dolayısıyla bugünlerde ilerlerken bu ana fikri unutmamanızda fayda var. Hayal gücünüz sizin için uygun yoldan ilerlemenize yardım edecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder