Facebook Ailesi

Custom Search

3 Haziran 2016 Cuma

4 Haziran 2016 Günlük Burç Yorumu

4 Haziran 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumu

Koç
Bugünlerde belli başlı konuları, ilişkilerinizi, işbirliklerinizi farklı şekilde ele almanız ve önemli değişiklikler yapmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Seçeneklerinizi gözden geçirin.

Boğa
Evi, aileyi, hukuki veya resmi konuları ilgilendiren başlıklarda bazı endişeleriniz varsa, yeni teklif ve önerilere açık olmalısınız. Bu tür durumlarda eski pozisyonunuzu korumak yerine yeni duruma uygun davranmak daha doğru olabilir.

İkizler
Gelişmeler bazı konularda sizi destekleyen kişilerin olduğunu görmenizi sağlayabilir. Düşündüğünüzden fazla desteklenmeniz yakın zamanda bazı amaçlarınızın gerçekleşmesini sağlayacaktır.


Yengeç
Beklenmedik gelişmeler maddi durumunuz üzerinde etkili olabilir veya bazı girişimleriniz hız kazanabilir. Bu anlamda belli şanslara sahipsiniz, ama yine de bütçenizi bilerek hareket etmenizde fayda var.

Aslan
Bir süredir size karşı ilgisiz davranan, sevdiğiniz veya yakın çevrenizde bulunan kişiler, tümüyle tavır değişikliğine gidebilir. Size kendinizi çok iyi hissettirebilirler.

Başak
Mal varlıklarınızı, işbirliklerinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kafanızda alışılmadık düşünceler olabilir. Her ne kadar farklı fikirlere sahip olsanız bile, bu anlayışla hareket etmenin size faydası olabilir. Dolayısıyla, detaycı bir şekilde hareket etmekte fayda var.

Terazi
Karara varmanız veya seçim yapmanız gereken konularda en yararlı alternatifi bulmanızı sağlayacak bilgiler beklenmedik şekilde elinize geçebilir. Alışılmadık türde bilgiler edinebilirsiniz.

Akrep
Elinize geçecek bilgiler veya tavsiyeler bazı iş veya girişimlerinize ivme kazandıracak gibi görünebilir. Ama bu bilgiyi getiren kişilerin gizli niyetleri olabileceğini aklınızın bir köşesinde bulundurmanızda fayda var.

Yay
Sosyal ilişkiler uzmanı olduğunuz aşikâr. Çok fazla tanıdığınız, iletişim halinde olduğunuz veya olumlu diyaloglar geliştirdiğiniz kişiler var. Bugünlerde, bu kişileri aramanın zamanı gelmiş olabilir.

Oğlak
Hiç istemediğiniz konularda bazı sözler vermeniz, bazı anlaşmalara varmanız veya belli bir yoldan gitmeniz beklenebilir. Bu durum sizin için çok zor görünse de, bir taraftan da özgürlüğünüzü kazanmanız anlamına gelebilir. Daha dikkatli düşünmek gerekiyor.

Kova
Hayatın akışında yer alan beklenmedik, ani gelişmeleri kabullenmekte zorlanabilirsiniz. Ancak bu sefer, en başta sürpriz gibi görünen gelişmeler veya planlarda yapılması gereken değişiklikler sizin açınızdan yararlı sonuçlar doğurabilir.

Balık
Planlanmamış gelişmeler ve olaylar fazlalaşıyor. Ancak sizin girişimlerinizin başarılı olma olasılığı yüksek. Dolayısıyla, yaratıcılığınızı kullanmalı ve daha fazla çalışmalısınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder